Профіль користувача
Так от звідки грошики , що так "щедро" роздає адам іванович виборцям камінь-каширського , маневицького та ківерцівського районів , купуючи їх голоси !
3 Квітня 2012 14:58
Очевидно братів К та їх вождів -сучасних "комуністів" на фашистських мерседесах так замучила ностальгія за совком! от і влаштовують собі "парк комуністичного періоду" з відповідними "динозаврами"
3 Квітня 2012 14:04
У 2010 році балотувався по Камінь-Каширському району від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ до обласнолї ради ! Правда , його там "задавив" малий Колісник . Обрався , і злиняв до луцька . От і вся москва...А ви голота камінь-каширська , і далі чекайте , що хтось почує кожного..
3 Квітня 2012 13:03
Вася ,нє дєлай волни, просто треба розширювати свій кругозір , читати чи слухати Леся Подерв'янського . Рекомендую персонально для тебе п'єсу "Гамлєт або феномен датського кацапізма" звідки і взята наведена цитата про "хімію в Черкасах"
3 Квітня 2012 12:48
У 2010 році балотувався по Камінь-Каширському району від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ до обласнолї ради ! Правда , його там "задавив" малий Колісник . Обрався , і злиняв до луцька . От і вся москва...А ви голота камінь-каширська , і далі чекайте , що хтось почує кожного..
3 Квітня 2012 12:43
..... самі камсамольці! Це на кшталт : "Ой мамо люди хвалять НАС (камсамольців)! --А хто ж хвалить ? - Та я вас а ви мене!
3 Квітня 2012 12:17
Ну-ну, подивимось чи наступної зими вона запрацює . Імовірніше, що нинішні керівники-ригіонали цією котельнею просто "нагріють" нововолинців
1 Квітня 2012 19:41
Для чого він її зберігав у власному обійсті – наразі встановлює міліція.
Як це для чого ? На пам'ять про Вєлікую атєчєствєнную ....
1 Квітня 2012 19:28
Пропоную хай "совіть волині" звернеться до своїх "братьев не пойму" і вони надрукують для України шкільні зошити з портретами Бандери і Шухевича!Слабо буде ?
1 Квітня 2012 19:17
П'ять балів!!!))))))
1 Квітня 2012 19:14
Вдячний Soldier of fortune !
1 Квітня 2012 19:11
Дякую Мирославу Ватащуку за совість!
1 Квітня 2012 17:03
Шановні , невже вам не зрозуміло , що AntiUkr та Совість Волині ---- це ... брати канановічі . Вони навмисне нас провокують , тому перед ними не варто сіяти бісер , вони ж навіть не свині...)))))
1 Квітня 2012 16:54
Точніше ,"підніжок грязь москви"
1 Квітня 2012 16:46
Додаю джерело:http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=250920
1 Квітня 2012 16:20
Братья канановичи! Досить вже писати під ніками "совість Волині" чи AntiUkr!напевно, у вас закінчилась фантазія чи ви нею ще від зачаття недоукомлектовані (як робот Бендер)
1 Квітня 2012 15:55
Для чого сіяти бісер перед AntiUkrom?Все одно помре комуністом ... А поки позаймається копірастією .Благо зараз за таке він не поїде до Сибіру по 58 статті. Хоча на хімію в Черкаси непогано було б його завезти...
1 Квітня 2012 15:34
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
Від піхотинця до оператора дронів: бойовий шлях прикордонника з Волині
27 Червня 2026 21:43
27 Червня 2026 21:43
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
27 Червня 2026 21:14
27 Червня 2026 21:14
У Ковелі чоловік підпалив двері, щоб помститися за чотирирічну образу. Суд покарав
27 Червня 2026 20:45
27 Червня 2026 20:45
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
27 Червня 2026 20:16
27 Червня 2026 20:16
