Профіль користувача
Проблема не в експорті лісу, а в тому що стара мусарня нічого не робить з рокраданням лісу.
3 Грудня 2016 12:23
Давно пора.
2 Грудня 2016 18:51
Церква називала Діда Мороза демоном.На Західну Україну Дід Мороз прийшов після 1945 року, насильно витіснивши свого побратима Святого Миколая, «реабілітованого» лише в часи незалежності. Дід Мороз був одним із елементів пропаганди
30 Листопада 2016 18:05
Не має чим людям зайнятись.
27 Листопада 2016 09:19
Поляк розшевелив злодійське кубло, яке роками на залізниці крали.
26 Листопада 2016 18:56
Чи відомому математику відомо, що волинський педіститут є невідомим, і займає 260 місце у рейтингу України.
26 Листопада 2016 12:59
Чому вони бідні,якщо розумні?
22 Листопада 2016 18:24
Закон збереження енергії. Зниження розмситнення приведе до збільшення авто на дорогах, відповідно збільшення пробок. ремонт авто зросте в рази,бо не вистачає відповідної структури сТО.Страхові піднімуть платежі. Попит на паливо породить здорожчення палива до рівня цін у Польщі... І все це приведе до того,що нормальна машина буде коштувати дорожче ,ніж зараз.
19 Листопада 2016 15:43
Туфта, на інавгурацію можна наввіть купити квиток і поближче до президента. Знову поширюєте путлєровську пропаганду.
19 Листопада 2016 14:44
Нема проблем. Дозволити хлопцям дешевий ввіз авто, але з відмовою від субсидій, дитсадка, медицини та пенсія з 67 років.
19 Листопада 2016 14:34
тімашєнка - міжнародна шахрайка та злодюжка.
19 Листопада 2016 14:22
Подивіться хто організував травлю Гонтаревої. Тімашєнка- кремлівська зозуля,Тарута- той що здав Донецьк,жОппоблок- бувші риги.
18 Листопада 2016 17:56
Злосні неплатники податків. Зате вимагають пільги та субсидії.
17 Листопада 2016 18:22
Якби сільські діти відвідували сільські школи, то б не було потреби міської школи. Школи 21, 9 та 4 маєть до 20% дітей з царських шкіл.
16 Листопада 2016 17:38
"... була інформація про проблеми з доїздом до боголюбської лікарні – туди відразу направили техніку....".... дорогу у царські села оперативно розчистили, прикриваючись лікарнею.
13 Листопада 2016 17:11
зловила гав
13 Листопада 2016 11:14
Саме головне,що такі покупці продовжують скуплятися у цих маркетах.
12 Листопада 2016 15:09
Коли оприлюднять декларацію Ткачука.
9 Листопада 2016 17:35
Нехай заробляють собі на гастролі. Держава не зобовязана утримувати.
6 Листопада 2016 18:36
а де місцевий депутат, який обіцяв відновити алею.
5 Листопада 2016 17:00
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
