Через скарги мешканців луцькі муніципали обстежили міські кладовища. Що виявили
До департаменту муніципальної варти Луцької міської ради надійшли звернення громадян щодо незадовільного стану міських кладовищ.
Департамент розпочав перевірку вказаних фактів.
Станом на сьогодні обстежено міські кладовища:
• в с. Гаразджа, зокрема Алею почесних поховань;
• на вул. Рівненській;
• на вул. Володимирській;
• на вул. Потебні;
• на вул. Державності.
Читати ще: Скільки могил на кладовищі в Гаразджі і хто там спочиває. Фоторепортаж
Під час роботи інспектори відділу «Група швидкого реагування» виявили ті порушення (на фото), про які зазначали мешканці громади.
У зв’язку з цим директору Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування видано приписи з вимогою вжити необхідних заходів та привести території кладовищ, під’їзди і підходи до них у належний санітарний стан до 7 липня 2026 року.
Робота в цьому напрямку буде продовжена з метою обстеження кладовищ в старостинських округах Луцької міської територіальної громади.
Читати ще: Луцьк, якого більше немає: де стояли втрачені святині й кладовища. Фоторепортаж
Мешканців громади закликають також долучатися до підтримання порядку: впорядковувати могили рідних і близьких та прилеглі до них території, адже повага до пам’яті починається з відповідальності кожного з нас.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Департамент розпочав перевірку вказаних фактів.
Станом на сьогодні обстежено міські кладовища:
• в с. Гаразджа, зокрема Алею почесних поховань;
• на вул. Рівненській;
• на вул. Володимирській;
• на вул. Потебні;
• на вул. Державності.
Читати ще: Скільки могил на кладовищі в Гаразджі і хто там спочиває. Фоторепортаж
Під час роботи інспектори відділу «Група швидкого реагування» виявили ті порушення (на фото), про які зазначали мешканці громади.
У зв’язку з цим директору Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування видано приписи з вимогою вжити необхідних заходів та привести території кладовищ, під’їзди і підходи до них у належний санітарний стан до 7 липня 2026 року.
Робота в цьому напрямку буде продовжена з метою обстеження кладовищ в старостинських округах Луцької міської територіальної громади.
Читати ще: Луцьк, якого більше немає: де стояли втрачені святині й кладовища. Фоторепортаж
Мешканців громади закликають також долучатися до підтримання порядку: впорядковувати могили рідних і близьких та прилеглі до них території, адже повага до пам’яті починається з відповідальності кожного з нас.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Лучанин
Показати IP
Сьогодні 10:09
Перше, що потрібно зробити - це заборонити ставити штучні квіти та вінки. Це найбільше джерело сміття на клавдовищі, яке до того ж ще й забруднює середовище.
!
Показати IP
Сьогодні 10:54
Перше - це поставити сміттєві баки і регулярно їх вивозити.
Росіяни вночі запустили по Україні сім «Іскандерів» і майже 200 ударних дронів. Є постраждалі
Сьогодні 11:13
Сьогодні 11:13
Opel не пропустив Nissan: у Луцьку на Кравчука – ДТП
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
«Тобі ніхто не допоможе, мама за 600 км»: у елітному дитячому таборі в Україні спалахнув скандал
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Жінка померла, чоловік – у реанімації: в Луцькому районі двоє людей провалилися у каналізаційний люк
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.