USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88
Світ вражає: Перша леді Волині 2011 їде покоряти Крим (ФОТО)
З 23 по 26 серпня на території туристичної бази "Солнишко" в місті Євпаторія, АР Крим, проходитиме міжнародний фестиваль "Студентська республіка 2011", в рамках якої відбудеться конкурс краси серед студенток "Перша леді 2011". Участь в конкурсі прийматимуть дівчата з усіх регіонів України в яких відбувались відбіркові, регіональні конкурси.

На Волині конкурс відбувався на День молоді , перемогу в конкурсі здобула студентка Інституту філології та журналістики Волинського національного університету ім. Лесі Українки, Юлія Ковальчук.

Їй 17 років, зріст: 169 см, об'єм грудей: 84 , об'єм талії: 63, об'єм стегон: 90.

Також пропонуємо переглянути портфоліо всіх учасниць конкурсу на сайті Студреспубліки.

За матеріалами : www.kvnvolyn.at.ua
Коментарів: 82
Black_angel Показати IP 8 Серпня 2011 16:49
А ви нічого з параметрами не наплутали? Бо я тут намагаюсь уявити як талія має бути на 27 см більшою за бедра?
andrea Показати IP 8 Серпня 2011 16:52
об'єм талії: 90, об'єм стегон: 63. ахахаха)))
Мая Показати IP 8 Серпня 2011 16:53
покоряти - підкоряти Солнишко - Солнышко про коми мовчу
Cправжня Мая до Мая Показати IP 12 Серпня 2011 20:59
Чого пишеш під чужим іменем?
читачка Показати IP 8 Серпня 2011 16:59
об'єм талії: 90, об'єм стегон: 63. от от - а так і не скажеш...
Тая Показати IP 9 Серпня 2011 08:17
А скільки звивин в мізках? Одна, як в кишечнику? Талія - це ще не все. Через десяток років, якщо не раніше, параметри стануть 130х120.
Max Freeman до Тая Показати IP 9 Серпня 2011 11:50
А вы с ней знакомы? Или для вас все незнакомые привлекательные девушки по определению тупые? Зависть не красит человека... :)
Юлія Ковальчук до Max Freeman Показати IP 15 Серпня 2011 10:31
Дякую Макс :) Ти як завжди мене підтримаєш.
ПРОХОЖИЙ Показати IP 9 Серпня 2011 08:56
У сонячнім Кримє дівоча краса Розплетена в юнки чарівна коса Нам Солнишко світить , а все потому - Ми тіпа філологи тута в Криму
Тарас до ПРОХОЖИЙ Показати IP 10 Серпня 2011 09:42
Прохожий, Юля - майбутній журналіст, а не філолог. Проте я радію, що ти хоч знайшов можливість виявити свій "тіпа" поетичний "тіпа" талант.
Таня Показати IP 9 Серпня 2011 08:58
їй скільки 17? вона точно студентка? таке враження, що ще й школу не закінчила...
111 Показати IP 9 Серпня 2011 09:43
Гарні світлини, особливо перша. Респект фотографу. А дівчинка нехай спробує свої сили, для чого на неї нападати. Кожен у цьому житті має право і на успіх, і на помилки.
Партієць Показати IP 9 Серпня 2011 10:08
Вона красива дівчина, і гарна людина. Навіщо обливати брудом ту людину яка буде представляти нашу область на всеукраїнському рівні?
да Показати IP 9 Серпня 2011 10:10
вона перейшла на другий курс і гарно збереглась , дівчата не заздріть. Дівчина дійсно гарна і розумна.
Олексій Показати IP 9 Серпня 2011 10:11
Висновок один - заздрість. Показується наш менталітет - чим гірше сусіду, тим краще мені!!!!!!!!
VSC Показати IP 9 Серпня 2011 12:20
"Симпатишная". Удачи. А текст кто писал? Так сейчас будущие педагоги пишут? Так чему они школьников смогут научить?
Mirna Показати IP 9 Серпня 2011 12:43
гарна)
іііі Показати IP 9 Серпня 2011 12:58
майбутня журналістка)
влада Показати IP 9 Серпня 2011 14:35
Навіщо ви критикуєте свою землячку, адже дівчина буде представляти Волинь на російськомовній території України. Їй і так буде важко. Підтримайте Юлю, гордіться, що у нас є така красуня. Особисто я була присутня на конкурсі краси та грації в Волинському університеті та вболівала за Юля. Нажаль тоді дівчина зайняла друге місце, але на Студреспубліці Юля стала найкращою. Юлечко, бажаю стати тобі першою красунею в Криму!
кАБАН Показати IP 9 Серпня 2011 15:31
Взагалі то перша леді Волині пані Клімчук, ну та що замужем за губернатором. І моє велике здивування коли побачив що У БПК така молода дружина:)
911 до кАБАН Показати IP 9 Серпня 2011 19:24
І я так само здивувалась. Мабуть, журналісти не знають, кого називають "першими леді". На жаль :(
Лучанка до кАБАН Показати IP 9 Серпня 2011 21:17
Потішили=), розсмішили), дійсно) перша леді-це лише жінка Президента і все!
1232 Показати IP 9 Серпня 2011 18:44
Я так само, прочитавши заголовок, подумала, що дружина Бориса Петровича їде "покоряти" Крим..)))
Пельц Показати IP 9 Серпня 2011 21:01
Шановні друзі. Перша леді волині це переможниця однойменного конкурсу, який відбувся на день молоді в луцьку. Конкурс національний і проводиться вже 6 років
Анатолій Котлюк Показати IP 10 Серпня 2011 05:44
А чо ви гоните на дівчину. Тож нічо така. на фотках красіва... а розмір стегон і талії то всьо таке
кАБАН до Анатолій Котлюк Показати IP 10 Серпня 2011 16:22
Та не хто на неї не гоне! Не один ти язик висунув!:)
andrej Показати IP 10 Серпня 2011 17:17
Гарна дівчинка.
Вінстон Показати IP 11 Серпня 2011 07:28
а чого одна? багато треба...
Юлія Ковальчук Показати IP 14 Серпня 2011 17:42
=))) Так весело було почитати усі коментарі))))))))) Звернення до тих, хто думає, що у мене лише одна звивина у мізках і до тих, на чию думку я ще не закінчила шуолу і таке інше: ВАШІ КОМЕНТАРІ РОБЛЯТЬ МЕНЕ ЛИШЕ СИЛЬНІШОЮ І ПІДНІМАЮТЬ МЕНІ НАСТРІЙ:)))) Усім остальним користувачам щиро вдячна за підтримку :) 18 числа я вже їду в Крим і буду робити усе можливе, щоб гідно представити себе і наш регіон! П.С. На сайті просто сплутали параметри талії із параметрами стегон. Має бути навпаки :)
=** Показати IP 14 Серпня 2011 17:56
Юлічка ти достойна перемоги!!!!А всі хто пише про тебе всякого гамна нехай заздрять дальше!!!Все в тебе буде добре!!!!Я впевнена!!
Катя Показати IP 14 Серпня 2011 17:59
хаахахха....оце я вам скажу ви й хворі!!!Як купа стерв*ятників!Юлька ти ж знаєш і про свої розумові здібності і про свою красу, а ті шмари нехай попустяться.
Львів"яночка Показати IP 14 Серпня 2011 18:07
До Тані: природня миленька дівчинка! і на 17 виглядає, то ви просто попривикали тонну косметики наложити і т.д
Олександр Показати IP 14 Серпня 2011 19:37
Ох...дитинко,а тобі ще не рано брати участь у таких конкурсах? Виграла на своєму ІФтаЖ і досить. Личко ж не завжди таким гарним буде ;) Можуть і підпсувати. А те, що ти масажи робиш щоб попу зменшити, то це взагалі...Менше їж.
Max Freeman до Олександр Показати IP 15 Серпня 2011 02:48
Это Мужчина писал? :)
Інгогніто............ Показати IP 14 Серпня 2011 23:38
Ну,взагалі-то не тільки на ІФтаЖ вона виграла,ще й перед тим було багато конкурсів,від 6 років перемога була маленької красуні,а там і красуня Прибужжя,а перед тим ще декілька і всі перемоги....взагалом-то конкурсів краси десь 8 чи 9 і всі перші місця,а це про щось говорить!!! Не треба так заздрити,заздрість тільки людину чернить,побажайте краще удачі і надальшої перемоги !
Юлія Ковальчук Показати IP 15 Серпня 2011 09:13
хаххахх Макс +5 )))) ух) вже і погрози))))
Кредо Показати IP 15 Серпня 2011 09:25
Ахах оце вже і насмівся...Юлька-булька все в тебе вийде ти ж знаеш...ми тебе будемо з Перлиною підтримувати...
Юлія Ковальчук Показати IP 15 Серпня 2011 10:07
дякую за підтримку))) ну якщо з Перлиною, то все буде супер )))))
Лекса Показати IP 15 Серпня 2011 10:15
Fuck! Люди, ви що геть подуріли! Якщо ви не знаєте людини особисто, то не варто литьи бруд на неї! Якщо вона туди їде, то логічно зрозуміти, шщо вона варта, то ж не геть всі дурні голосували за неї! Природа нагородила дівчину гармонією краси та розуму і попри все вона продовжує розвиватись. Якщо вам так "впадло" робити якісь крокі по життю, ви лишень можете дзявкати на інших як оті Шавкі на породистих собак! Робіть висновки перш за все щодо свого розвитку! П.С. Успіхів тобі на конкурсі! Всіх конкурсанток і заздрісників в топуку!!!!!!!
Юлія Ковальчук Показати IP 15 Серпня 2011 10:24
Дякую Лекса :))) Зроблю усе можливе :)
Ярослав Показати IP 15 Серпня 2011 15:39
Дівчина - норм. Як на мене на такий конкурс не тяне по зовнішнім критеріям, та і на 1 леді Волині теж. Але якщо така роскладка - то удачі)
Alina Показати IP 15 Серпня 2011 16:21
Да!!!!оце страсті...Прям Санта-Барбара!!!Одні заздрять,інші- пророчать успіх...треті взагалі не знають,що писати і як то кажуть "з пустого в порожнє..." Я бачила виступ і в університеті,і на "Першу леді Волині"...симпатичка, але вибач ,Юлю, треба схуднути трошки в ногах...бо на фоні довгоногих красунь,буде виглядати,як програш...ще б зросту хоч см 5-7...і був би шик...Мені здається,що шансів на успіх малувато...але всеодно - удачі.
Денис Показати IP 15 Серпня 2011 16:26
В чем-то согласен с Ярославом. Извини, но я тебя видел вживую, твое место должна была занять более худенькая и высокая... Считай,что тебе повезло...удачи,не опозорся.
anonim Показати IP 15 Серпня 2011 17:07
е!народ!вам аби вибачте облити брудом з ніг до голови) яка різниця?хай собі пробує дівчина) будемо разом сміятись)
Юлія Ковальчук Показати IP 15 Серпня 2011 17:24
Шановні! Свої недоліки я чудово знаю, і повірте мені, багато зусиль докладаю, щоб позбутись їх. Та не все так легко. Зі слів усі ми сміливці. Це по-перше. Ну а по-друге, конкурс на який я їду, тобто "Перша Леді Студреспубліки 2011" - це не лише конкурс краси та грації, а й соціально- благодійний конкурс, де учасниця повинна не лише вміти ходити по подіуму, а й бути розумною та соціально-активною(бо хтось так каже, що у мене в мізках одна звивина). Підтвердженням цього є "Місія доброї волі", де кожна учасниця готувала свій благодійний проект, а на це, повірте, було затрачено чимало зусиль. Ще буде потрібно гідно захистити свій проект, де журі будуть задавати не дитячі запитання. Це не "Міс Україна Всесвіт", де, крім фрази "Мир у всього світі", нічого не знають. Звичайно зовнішні дані відіграють свою роль. І по-третє це не перший мій конкурс, а вже 9 по списку. І чомусь з 8-ми поередніх я таки здобула 7 перемог. Тому, я думаю, я знаю чого я варта і на що йду. П.С. Вибачайте, просто не втрималась, бо це вже починає дратувати :) Дякую за увагу!
Аня Показати IP 15 Серпня 2011 17:51
ей, народ, Юля справді класна, і не пишіть тут всякої фігні.
anonim Показати IP 15 Серпня 2011 17:54
хаха!достали бідолаху) терпи.а те що це тебе дратує,це означає,що в тебе є певні сумніви в перемозі! не показуй цього!
Денис Показати IP 15 Серпня 2011 17:59
Юля,нервы оставь на конкурс) там еще не такое будет... но впервые смотрят на длинные ножки,а не на интелкт,прости.... наверное я перегнул палку,но....
Інгогніто............ Показати IP 15 Серпня 2011 18:28
До Дениса : Извини,я тебя видел вживую и т.д. Значить пагано роздивився,треба було дивитись уважніше,щось усі навколо люди,бачивши Юлю вживую,тільки ахали від її вроди,я думалала тільки дівчата бувають заздрісні,а оказується і хлопці бувають,а худі і дуже довгі дівчата вже давно не вписуються в модні критерії,а цінуються дівчата натуральні,а не висушені вобли...І хватить лити бруд на дівчину,сам чогось ти хоть вартий і всі ті,що пишуть бруд,тільки вміють висміювати когось,а при тому не бачити себе,подивіться на себе в дзеркало...
Інгогніто............ Показати IP 15 Серпня 2011 18:37
Для Дениса : На ножкі дивляться в пешу чергу такі як ти,а розумні люди з високим інтелектом дивляться в першу чергу на інтелект....як і в житті,а росту їй слава богу хватає,ще б всі мужики мали по 169 і булоб у нас все окей,а то як не метр в прижку,то ще гірше..ха-ха-ха!!!
Катя Показати IP 15 Серпня 2011 19:03
Так Перлина вже насміялась тут......Юлька чого ти це слухаєш...не дратуйся..Ковальчук ше й не таких чули, і бачили, і знаєм...За ноги вони вцепилися! На свої подивіться! Не здивуюсь, якшо цю всю гидоту пише одна жирна, прищава баба, якій надоїло варити борщ чоловіку і вона вирішила понтанутись, ну а якшо це хлопець, то я взагалі в шоці!!
Юлія Ковальчук Показати IP 15 Серпня 2011 23:35
хахахх :)))) Катька, я тебе обожнюю)))) респектова баба=*
Денис Показати IP 16 Серпня 2011 09:06
защищеате свою подругу!настоящие друзья! а сами от зависти аж лопаете))))) я хоть правду сразу в лоб,а вы...=) эх,бабы,бабы)
IRISKA Показати IP 16 Серпня 2011 11:21
та що ви налетіли!!!??? за собою слідкуйте і за своїм життям! яка різниця,що в кого відбувається,тим більше що ви навіть з нею не знайомі!!!я в шоці!!! та наплюйте,люди!!!! Юля,не гризись
*** Показати IP 16 Серпня 2011 13:28
Вы тупо все дебилы, ваша землячка участвует в не легком конкурсе и вместо того что бы ее поддержать, вы глумитесь над ней да и еще угрожаете. Ребята, будьте людьми! Фримен красавчик, Юличка умничка-болею за тебя! А все остальные задумайтесь что вы в этой жизни достигли?! А она, в свои 17, уже первая леди! Противно было все это читать!
........... Показати IP 16 Серпня 2011 15:02
не потяне
anonim Показати IP 16 Серпня 2011 17:04
до *** : хах,а ти хто таке? він чи вона? коли вона виставляла цю ссилу на показ,то знала на що іде!!!знала що будуть критикувати,заздрити хвалити ображати і т.д..В чому проблема?хай читає і знає що про неї думають,все справедливо!Ну не може бути все гладко!Так що Юлю без образ.....ахахахххххххххххх)
Катя Показати IP 16 Серпня 2011 17:47
Ой мій хороший Денис бабами називай своїх дівчат, якшо вони в тебе звичайно є (а я в цьому не впевнена). Я Юлю буду підтримувати у будь-якому разі і в твоїх настановах немає потреби. Взагалі не заздрю і про лопання ти теж не вгадав! Так шо заслинся)а ви анонім перед тим як придиратися до зірочок самі назвіться, бо непонятно шо ви собою теж являєте. Мені здається ви скоро від своєї жовчі вдавитесь і я буду рада)Ковальчук моя, ти їх всіх своєю посмішкою чарівною вб*єш на повал)))
*_* Показати IP 16 Серпня 2011 18:58
красива дівчина.удачі їй і перемоги)
До аноніма Показати IP 16 Серпня 2011 19:26
Нічого вона не виставляла. і не гоніть на Юлю вона молодець
Blonda Показати IP 16 Серпня 2011 21:03
Юлічка чим ти займаєшся для підвищення своїх шансів у перемозі?? Маєш якісь поради щодо моральної і фізичної підготовки ? Як на мене дуже вродлива юна дівчинка і я горджусь шо наше місто має таку красуньку яка прикладає свої сили в це все!
Blonda Показати IP 16 Серпня 2011 21:11
І до всіх критиків Що вам це дасть якщо ви будете обзивати і обсуджувати цю кандидатку??? ЇЇ вибрали як одну з учасниць в конкурсі це твердить про її уміння! Як би Юля не була достойна того титула їй би його не вручили це факт! А ці ваші ганебні коментарі просто смішні і примітивні! Мда цікаво хто вас зробив такими... Природою обділені самовпевнестю і увагою?? Бийтеть об стіну а не заздріть :D :D Юля я думаю ти собі знаєш ціну! Так тримати! Удачі!
Шанувальник Показати IP 16 Серпня 2011 22:05
Юлічка,не слухай нікого....Я в житті перебачив дуже багато і багато,та й років мені вже немало,і можу впевнено сказати,що ти просто красунечка,а всі ті,що кажуть,що ти не гідна і не потягнеш,то вони просто уявляють себе в цій ролі.Ти не тільки потягнеш,а й ще прикрашаєш той конкурс !!!!!!!! Удачі тобі і звичайно перемоги,ти НАЙГАРНІША,НАЙГАРНІША,НАЙГАРНІША !!!!!!!!!!!
Юлія Ковальчук Показати IP 17 Серпня 2011 00:56
Blonda : Ох чесно кажучи не можу прорахувати свої шанси, бо не знайома з політикою конкурсу. Це трішки інший рівень, мало знайомий мені. Але, може дати декілька порад щодо моральної та фізичної підготовки : по-перше морально дуже важко, набагато важче ніж фізично, головне не показувати слабість на таких конкурсах, бо одразу з"їдять, по-друге бути впевненою у собі і у своїх можливостях, навіть якщо вони не такі потужні як у інших учасниць, по-третє завжди посміхатись, як на сцені так і в житті(це великий + ). Щодо фізичної підготовки не скажу нічого конкретного, але знаю, що на репетиціях важко дуже, на каблуках стільки часу, а це виснажує(але до каблуків я звикла). Тим більше я читала наш розклад і там о 6:00 підйом, розпочинається фіззарядка + по три репетиції на день. Якщо я справді цього хотітитиму і буду знати, що є якісь шанси ( а це я вже дізнаюсь по приїзді), то витримаю і доб"юсь результату. Якщо зрозумію, що це все несерйозно і несправедливо, буду старатись лише для власного задоволення :) П.С. Дуже дякую за компліменти та підтримку, приємно, що є навіть і шанувальник. Здивована, що у моєму зловісному оточенні, малознайомі мені люди пишуть приємні речі!
Alina Показати IP 17 Серпня 2011 11:46
терпи,не здавайся!бо ще не раз брудом обіллють.))))))))))))))) моя порада - дотримуйся дієти, бо нижня частина тулуба залишає бажати кращого.....
????? Показати IP 17 Серпня 2011 12:18
zatknus,dyra!!!! ny i sho,sho nogi ne dege hydi,dobre sho golova na plechah e!a tam pobachumo sho z togo vujde - hto peremoge krasa chu rozym! ja za Gabriely! kovalchyk ydachi/
Анюта Показати IP 17 Серпня 2011 13:37
Мне интересно, откуда в вас столько зависти?! Такие коменты могут писать только неуверенные в себе люди, вы бы лучше собой занялись, чем девочку грязью обливать. Сама лично ни раз учавствовала в подобных конкурсах, с уверенностью могу сказать, что если там не все куплено, то победит именно эта девочка. Юлечка, удачи тебе и терпения! :)))))))))))
Alina Показати IP 17 Серпня 2011 14:37
хохохо!!!та іди ти на...) мені по барабану!я правду говорю1 а ти вобще якого милого коменти пишеш,якщо за Габріелу вболіваєш????) нуну
////////////////////////.................................... Показати IP 17 Серпня 2011 14:48
Во-во....Чого вчепились до тих ніг,худші,грубші,добре що не криві,як в багатьох...а головне що в голові!А вона не тільки на вроду гарна ще й дуже розумна дівчина,в 17 років дівчата такі дури і тупі є,а вона багато чого вже домоглась.А на таких конкурсах переважно перемагає не врода,а РОЗУМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Відчепіться від дівчини з своєю критикою,дістали вже.Краще підтримайте її морально,самім же слабо десь в чомусь прийняти участь :нерви,сили,енергія,фінанси і все-таке! А як обісрати когось так ви перші,як не стидно,дівчата,можна подумати ви всі без недоліків! Юлька,нікого не слухай,а тільки з того всього нехай тобі підніметься настрій,перемоги тобі!
IRISKA Показати IP 17 Серпня 2011 16:16
Все!досить вже!реально достало! пророки нашлись,бля) чекаємо результатів! тоді побачимо,хто злорадствувати буде більше - ті що парафінили,чи ті що підтримували!
Юля Поліщук Показати IP 17 Серпня 2011 17:44
Ге-гей..Ковальчук порве всіх!!!А якщо ні ,то повірте ,команда яка їде її підтримувати зробить все для неї!!!я ВАМ ЦЕ ОБІЦЯЮ!!!! А людям які її осуджують я хочу дати пораду,подивіться спочатку на себе і лиш тоді говоріть про когось іншого.Не має ідеальних людей.Я впевнена що Юля гідно представить свою область і ми в цьому допоможемо!!!!
Юлія Ковальчук до Юля Поліщук Показати IP 17 Серпня 2011 21:02
Пааааліщучкааа :)) єхууу)Крим нас чекає) будем рвать и метать там :) Вже недочекаючь вашого приїзду )
shadow Показати IP 17 Серпня 2011 18:33
удачi.гарна дiвчина-не обов'язково iнкубаторець з заданими параметрами. молодець,Юля.тримайся
Настя Показати IP 17 Серпня 2011 18:41
Ой люди!.. Чи ж вам ворогів мало, що ви на малу накинулись?!?! Таке враження, що ваше життя зміниться від того, яке місце вона займе! Чи може Земна вісь від того зміститься??? Ляшки товсті в неї? А свій цилюліт давно бачили??? Одна звивина в голові? А свої давно рахували??? А тобі, Юля, скажу: ми з тобою не знайомі і потреби в цьому не бачу, але порадити тобі хочу одне: не варто приймати за чисту монету всю похвалу друзів і закривати очі на коментарі заздрісників. Просто працюй над собою! А найкращий спосіб перемогти ворогів - це перетворити їх у своїх друзів! Удачі!)
листерман Показати IP 17 Серпня 2011 19:43
красивая девочка, а ножки чуть-чуть похудеют и вообще будет песня))) удачи тебе и победы!
Chris Показати IP 17 Серпня 2011 20:44
Да, Юль..Чимось схоже на "камеді".)) Єдине, що можу сказати - удачі;) Поляки ІФтаЖ (якщо не всі, то деякі точно))) за тебе;)
Єлєна Показати IP 17 Серпня 2011 22:38
Щановні, Юля чесно виборола перемогу! Впевнена, що частини з вас не було на "Першій Леді Волині 2011", де Юля, доречі, була явною фавориткою. Не влаштовує Юля?? Маєте альтернативу? Хто? Покажіть мені її! Нарешті дізнаюсь в кого на Волині ідеальні бедра, роги та личко.
Владка Показати IP 26 Серпня 2011 22:32
Смішно читати такі коменти. Ті, хто тут критикує Юлю, вам не приходило в голову(з якої звісно ж випирають звивини), що журі конкурсу розумніше і компетентніше за вас? Якщо ви не помітили, то Юля їде на конкурс всеукраїнського рівня, а ви сидите за комп"бтерами і не знаєтє, куди діти свою злобу... Досягайте успіху самі, а не обливайте брудом успішних людей!
бу Показати IP 30 Серпня 2011 10:58
і що...пролетіла ваша Юля як фанєра над Парижем.. да в Луцьку є набагато достойніші кандидатки..знаю ідеальних дівчат..та їм такі конкурси до дупи..
....... Показати IP 31 Серпня 2011 23:39
Для бу....I чого це наша Юля пролетiла???? Вона пройшла у фiнал,який вiдбудеться в Кивi i який багато чого рiшить!! I шо ж цi набагато достойнiшi кандидатки не випробували себе нi на одному конкурсi...звивин не хватило,може ти "бу..." не знаeш,що для цього треба було прикласти чимало зусиль i звивин,щоб хоч зробити та захистити на конкурсi свiй соцiально-блогодiйний проект i ще рiзнi iнтелектуальнi конкурси,а так звичайно,проще сидiти вдома,рахувати себе неймовiною красунею,обсирати iнших i нiде не висовуватись,не напрягатись,не тратись головне на якiсь там конкурси,а краще за тi грошi купити собi очередне платтячко або джинси,зашибiсь звичайно i всiм казати,що тi всi конкурси до дупи!!!Бо ще далеко не кожна красива дiвчина,може вийти на сцену i проявити себе як лiчность сильну та впевнену у собi,i не гони тут пурги про дупи,БУ...бо просто смiшно читати! Юля,щасти тобi у Киевi i в майбутньому за межами Украины!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
бу Показати IP 16 Вересня 2011 09:06
я б і не сунулась з такими ногами нікуди..ахахах Першу Леді студреспубліки вона не виграла в Київі тим більше
Ася Нечипорук. Показати IP 26 Листопада 2011 14:58
А що це у неї з ногами?? Бачила її ноги і не раз,рівненькі,гладенькі,що не такі тощі як у деяких моделях?...Так це ж нормально,є на що взглянути!А що,титул першої леді студреспубліки про щось говорить?? А раніше її неодноразові перемоги вже не рахуються? А у переможниці студреспубліки є стільки титулів перших красунь як у Юлі?? І саме головне-Бу,окрім її краси у неї ще дуже розумна голова і вона є дуже інтелектуальною людиною,а це найважливіше,а не ноги,руки,попа,це вся краса тимчасова,а розум він до останнього живе в людині і з розумною головою,великий шлях у людини!!!!Щасти тобі Юлічка!!!!!