USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на Перемоги – ДТП на мосту, зіткнулися понад 10 автівок

6 Січня 2024 19:39
У Луцьку на шляхопроводі на проспекті Перемоги сталося три аварії, зіткнулися близько 12 автомобілів.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Автівки, не дотримавшись безпечної дистанції, зіткнулися на слизькій дорозі.

Аналогічна аварія стался годину тому на мосту на вулиці Рівненській – там збили 20-річну жінку і зіткнулися більше десятка автомобілів.

Читати ще: У Луцьку на мосту – масштабна аварія за участю багатьох автомобілів
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 6 Січня 2024 20:40
А якого милого поліціянти не звернули у вагу що на цей міст забонено рухатись вантажним автомобілям де їхня увага?
Уруру до Лучанин Показати IP 7 Січня 2024 09:28
Хто сказав, що вони не звернули на це увагу?
Показати IP 6 Січня 2024 20:55
Де сіль? Де пісок?
Раптом Показати IP 6 Січня 2024 21:18
у січні мороз!
Хз до Раптом Показати IP 6 Січня 2024 21:59
Несподівано
007 Показати IP 6 Січня 2024 21:27
Перемоги , рівненська , ітд . Комунальники мабуть не дивляться прогноз погоди , а всього на всього потрібно було посипати дороги сумішшю , сіллю , якою вихвалялись що закупили , не на малу суму . Тепер власники авто попали на дорогі ремонти своїх авто . От як би колективну заяву до суду , і хай відшкодовують збитки .
Юра Рабон до 007 Показати IP 7 Січня 2024 10:43
Осіюк не дарма прапор в кабінеті перевернутий тримає, йому пофіг на все
Олександр до 007 Показати IP 13 Січня 2024 23:47
Усе файно - менше хламу буде. Ну просто бальзам на душу
намокраН Показати IP 6 Січня 2024 22:05
Машина купив... Права купив... Їздити не купив...
Несподіванка до намокраН Показати IP 6 Січня 2024 23:30
Хто ж з них знає що мости підмерзають найшвидше? Майже ніхто, валять як по сухому.
Правда Показати IP 7 Січня 2024 07:49
Затори як в Чікаго,авто дуже потребують ЗСУ,і водіїв також,можна прорідити.
Тільки так до Правда Показати IP 7 Січня 2024 09:59
Органи на пересадку треба, у тебе думаємо взяти, для чого тобі 2 нирки Шаріков?
Олександр до Тільки так Показати IP 13 Січня 2024 23:49
Ішак
Лучани Показати IP 7 Січня 2024 08:32
У комунальників ну дуже вже розходяться слова з ділами ! З трибун і сторінок наобіцяли, що і соляних сумішей заготовили на мільйони гривень, і техніка стоїть підготовлена і заправлена, і у спеціалістів уже руки чешуться до роботи.Але коли довелося стикнутися з реаліями, то виявилося, шо то тільки у них язики чешуться ! І з першим снігопадом за&ралися по вуха, і з ожеледицею не справилися, і людей до травмопунтів відправили, а ше ж навіть і половина зими не минула та й та зима аномально тепла як ніколи.
Василь Показати IP 7 Січня 2024 10:10
А як хвалився Осіюк!!!І маємо результати роботи департаменту житлово-комунального господарства.При поданні позову на неналежне утримання вулиць може залишитись при справедливиму рішенні суду без штанів.Хоча навряд-кругова порука чиновників.
Здивований Показати IP 7 Січня 2024 11:25
Виникає два питання. Перше, що чухали комунальники? Друге, Гума?
Правда Показати IP 8 Січня 2024 06:47
А ці горе водії не бачили стан дорожнього покриття,чи пов......