USD 39.90 40.20
  • USD 39.90 40.20
  • EUR 39.90 40.25
  • PLN 9.90 10.00

У Луцьку в офісі екоінспекції влаштували гучну вечірку, поліції не відчинили двері. Відео

31 Березня 2021 12:12
У вівторок, 30 березня, у приміщенні за адресою вулиця Степана Бандери, 20 у Луцьку відбувалася гучна вечірка.

Про це повідомляє Перший.

У кабінетах, де нібито розміщена Державна екологічна інспекція у Волинській області, влаштували гучну дискотеку зі світломузикою та відчиненими вікнами. Відео гулянки зафіксували о 22.05. Дискотека тривала і після 23 години.

Це приміщення прибудоване до житлового будинку, тож, власне, подібний «захід» є щонайменше порушенням Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», що забороняє з 22:00 до 8:00 користуватися звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами шуму.

Тож така поведінка протизаконна та є підставою для виклику поліції. Станом на 23:05 вечірка ще тривала.

Поліції, яка прибула на виклик через гучну нічну дискотеку в стінах будівлі та на поверсі, де знаходяться офіси Держекоінспекції у Волинській області, не відчинили двері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Будущій тусовщік Показати IP 31 Березня 2021 12:29
А можна просто не відкривати двері? Буду знати
Аякже до Будущій тусовщік Показати IP 31 Березня 2021 13:49
Там просто була екологічна вечірка, а поліцаї були не екологічно вдягнуті. Окрім того все вжиті екологічні продукти не давали можливості почути що до них хтось ломиться. Шкода, так би ще поліцаїв оштрафували за порушення екологічного балансу.
Внук до Будущій тусовщік Показати IP 31 Березня 2021 14:20
О то ти загнув, ти шо з Марса?
скептик до Будущій тусовщік Показати IP 31 Березня 2021 21:20
тільки не забудь двері повісити табличку з написом : "Екологічна вечірка. Пішли всі на ЙУХ"
Екольог Показати IP 31 Березня 2021 13:15
Ну, то капєц ! Поліція прийшла з порожніми руками без бухла і хотіли, шоби їх пустили ? Нафік з пляжа ! Звикли на халяву бухати по чужих хатах !
Небайдужий Показати IP 31 Березня 2021 14:05
Запамятайте як Отченаш, не називай ім'я свого, не передавай документи, не відчиняй двері свої поліцейським.
Внук до Небайдужий Показати IP 31 Березня 2021 14:21
О, наш челавєк
я Показати IP 31 Березня 2021 14:32
ще й не патріоти! вже б українське слухали, а то танцювати під музику агресора можуть тільки агресори...
Знаючий Показати IP 31 Березня 2021 16:22
Сашка молодець )
5 Показати IP 31 Березня 2021 16:59
Десь там же мав суд бути над двома їх працівниками, яких у центрі міста на хабарі зловили. Наш найчесніший суд уже постановив, що вони ні в чому не винні і їх підставили, чи ще ні? І чи раптом не хабарнички виставлялися і гуцали, як коні, під хіти двохтисячних?
скептик до 5 Показати IP 31 Березня 2021 21:24
ТО РАЗОМ ІЗ НАЙЧЕСНІШИМИ І НАЙСПРАВЕДЛИВІШИМИ СУДДЯМИ ГОЦАЛИ. Феміді скрутили руки і поставили в куток