USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку п'яний з пістолетом розмахував поліцейським значком. ВІДЕО

1 Березня 2017 14:03
Повертаючись додому з тренування до трьох хлопців причепився п’яний чоловік з пістолетом, який погрожував, представившись працівником поліції. Лучани затримали хулігана, викликавши Громадське формування «Варта порядку» й поліцію.

Як розповідають у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, інцидент трапився вчора ввечері, 28-го лютого.

«Ми троє йшли з тренувального залу, повз проходили двоє п’яних чоловіків. Раптом, один із них дістав пістолет та направив у наш бік - почав погрожувати: «Що, спортсмени?! Зараз я вам покажу!» Його товариш почав заспокоювати свого друга, тримати його. Ми перелякалися та пройшли далі, він знову почав кричати у слід та дістав зброю. Тому зателефонували знайомим, у «Варту порядку», в поліцію. Згодом затримали хулігана. Чоловік почав знову хапатися за пістолет, махати своїм посвідченням поліцейського. Ми в нього вилучили зброю. Після цього завезли порушника в наркодиспансер, бо він був у стані алкогольного сп’яніння», - розповідає один із очевидців.

На відео затриманий просить повернути йому телефон та документи, які лежали на землі поряд із пістолетом.

«Телефон віддайте й «ксіву», я «потєрпєвший», - запевняв чоловік. Спілкувався затрмианий ненормативною лексикою.
На іншому відео видно документ, яким розмахував затриманий, й свідомі лучани, які затримали порушника і просять викликати слідчо-оперативну групу. Обережно! На відео присутня ненормативна лексика!
Із цього приводу редакція звернулася за коментарем в поліцію. Правоохоронці повідомили, що з’ясовують деталі, зокрема визначають, чи це їхній працівник. Подробиці пообіцяли дати згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
112 Показати IP 1 Березня 2017 14:14
ДореХвормувалися.. були мєнти а стали мусора
звати до 112 Показати IP 1 Березня 2017 15:58
його звати Андрій Белько.
Земеля Показати IP 1 Березня 2017 14:41
"Правоохоронці повідомили, що з’ясовують деталі, зокрема визначають, чи це їхній працівник." - скажіть, скільки на це потрібно часу?)))
спостерігач Показати IP 1 Березня 2017 14:48
оце да, паліція п"яна????????? а як же селві - де п"яний паліціянт на фоткахххххх???? ПОЗОР новій паліції......
1312 Показати IP 1 Березня 2017 14:56
Нові поліцейскі а чому ваш кореш не в кайданках чому ви його рилом не положили на асфальт як навіть тверезих громадян які вам просто несподобались??? А тому що ви така сама Г*ДОТА!!!
Бийжидохунту Показати IP 1 Березня 2017 15:14
Так, то це та приславута реформа того асрак*ва немитого, яке саме, то таке і склєпало... . А вальцману все пофіг, а би набухатись. "Жити по новому". ..." і тільки в першому турі з великим відривом".
Нона Показати IP 1 Березня 2017 15:17
Київський?
петро Показати IP 1 Березня 2017 15:27
Суть всіх реформ нової влади - перейменувать міліцію в поліцію, медиків в педиків і розказувати про всі біди від москалів, а тим часом мутити кєш
Мєнт Показати IP 1 Березня 2017 15:29
Ксіва схоже лєвандосовська, не знаю як з жетоном, а взагалі негідник, опозорив багато нормальних співробітників. Ганьба "сержанту"
Луцьк Показати IP 1 Березня 2017 15:45
100% патрульний
2387 Показати IP 1 Березня 2017 16:12
А хлопці молодці! Не побоялись, справжні герої!
7832 до 2387 Показати IP 1 Березня 2017 17:52
пацани молодці, а мєнта відмажуть як завжди
ВСІ НА МАЙДАН!!! Показати IP 1 Березня 2017 16:24
ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА!
SVV Показати IP 1 Березня 2017 16:52
Подаріть йому два презерватива. Нехай один натяне на голову, щоб здалеку було видно хто він, а другий нижче пояса, щоб більше такі не плодилися.
SVV Показати IP 1 Березня 2017 17:00
ВН питання до вас: "Чому не можливо написати відгук у статтях про Вусенко і Гунчика?". Чи там все проплачено за свободу слова?
Анонім до SVV Показати IP 1 Березня 2017 17:26
в нас демократия
Мда.. Показати IP 1 Березня 2017 17:58
"Патєрпєвший" від власної тупості
Вітя Показати IP 1 Березня 2017 18:54
А цей А.Белко з нових патрулів чи старий переатестований? Хто знає?
Дред Показати IP 1 Березня 2017 20:26
7 років сурового режиму!
Малолітка Показати IP 2 Березня 2017 20:52
А на фото ксіви замазано для чого? Нехай народ в лице знає свого 'х*роя', чи це для того щоб безслідно потім відмазати?
123 Показати IP 3 Березня 2017 08:23
Для чого замазали фото?? Хай знають героя!