USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Куплене за фальшиві долари авто у Луцьку знайшли

14 Липня 2018 15:03
Завдяки небайдужим лучанам, знайшлася автівка, яку купили за фальшиву валюту. Машина на іноземній реєстрації. Інцидент трапився днями у Луцьку.

Про це у спільноті «Теревені про Луцьк» Тетяна Цегловська.

Жінка дякує небайдужій людині, яка допомогла у пошуках.

"Спасибі величезне людині, яка не обійшла стороною і посприяла у пошуку нашої машинки! Дякую Facebook! Дякую поліції за їх роботу і оперативність! Повірте, вони допомагають. Допомагає все і всі, якщо вірити!" - йдеться у дописі.

Нагадаємо, на луцькому авторинку чоловік придбав Audi A4 на польській реєстрацій, розплатившись фальшивими доларами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ой Показати IP 14 Липня 2018 15:14
А гроші повернуть назад?
Адектват до Ой Показати IP 14 Липня 2018 17:35
Фальшиві? Кому?
Ой до Адектват Показати IP 14 Липня 2018 18:40
Покупець платив гроші,те що вони фальшиві-міг незнати.тепер машину забрав старий власник...
Адекват до Ой Показати IP 14 Липня 2018 20:21
А з яких пір незнання стало від чогось звільняти?
Справедливість Показати IP 14 Липня 2018 16:20
Винних за незаконні валютні операції покарають?
лучанин3 Показати IP 14 Липня 2018 17:15
І поценти за користування.....
Лучанин Показати IP 14 Липня 2018 17:31
Фальшива машина за фальшиві гроші
... Показати IP 14 Липня 2018 18:20
Цікаво як доведуть що це він дав фальшиві гроші?? просто слова жінки я думаю тут не достатньо....
А так до ... Показати IP 14 Липня 2018 19:37
А хіба відбитки пальців вже відмінили? А, зараз же немає спеціалістів, я забув...
андрій Показати IP 14 Липня 2018 18:57
Да круто. А хіба можна купляти авто на євро номерах офіційно. Без виізду за кордон. А можна но не всім (це головний закон украіни )плюс за долари
Адекват до андрій Показати IP 14 Липня 2018 20:17
А хіба можна в україні купувати будь яку б/у річ не сплативши податки? Но ти ж їх не підеш добоосовісно сплачувати в податкову гроші?! Чиможе можна здавати/знімати квартири не сплачуючи податки?!
103 Показати IP 14 Липня 2018 19:40
От цим би поліція з мудіципалами і зайнялися - поштрафували б трішечки тих хто продає авто на іноземній реєстрації всупереч Законодавству України. Може потроху порядок і навівся б.
Дмитро Показати IP 19 Липня 2018 09:35
На будущее будет уроком! Жадность порождает бедность ! А фраза и так сойдет, давайте по быстрячку- никогда не приносила дохода. Повезло что нашли. А так бы были л*хами которых развел тоже л*шара, потому-что нашли.