USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Прес-центр АТО спростував «досягнення» терористів

24 Серпня 2014 14:06
Прес-центр АТО спростував інформацію про захоплення бойовиками низки міст. Повідомлення про бойові успіхи терористів, які поширилися через російські засоби масової інформації та соціальні мережі, не відповідають дійсності, - інформує Газета.

"Розповсюдили брехливу інформацію про нібито захоплений терористами Сєвєродонецьк. Також розповсюдили брехню про прорив танкового угрупування російських найманців з міста Донецьк, та оточення підрозділу українських десантників у Краснодоні. Так само "віртуально" терористами був захоплений населений пункт Тельманово Донецької області", - зазначає прес-центр АТО.

"Російські найманці далі пробують брехнею зіпсувати 23-тю річницю Незалежності України. Запевняємо, всіх тих, хто хоче прикрити поразки терористів вигаданими перемогами, що їм не вдасться зіпсувати свято України, та зламати дух та прагнення українського народу до волі та незалежності", - наголошується в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
віра Показати IP 24 Серпня 2014 14:15
АГОНІЯ у бандюків почалася ...
Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 14:19
коментар було видалено
я до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 14:25
Здохни, с..ка прокацапська
пан Показати IP 24 Серпня 2014 15:11
Полонених ЗСУ провели Донецьком. Що тут спростовувати? Чому боятись правди?
Дмитро Показати IP 24 Серпня 2014 15:19
читав новини провели 50 полонених військових на яких прийшло подивитись аж 100 мітингувальників ....
Дончанин до Дмитро Показати IP 24 Серпня 2014 18:22
Лучше бы посмотрел стрим этого события. Тогда бы имел бы достоверную информацию. А так, даже не знаешь о двух котлах, созданных сегодня на территории ДНР. Один - 5 тысяч вояк, а второй - всего 2 тысячи. Я не говорю о третьем котле - Донецком аэропорту, так как там сидят наемники, судьба которых тебя мало волнует.
Дмитро до Дончанин Показати IP 24 Серпня 2014 19:47
КРАЩЕ Б ТИ І ТАКІ ТВАРІ ЯК ТИ ЗІБРАЛИ Б СВОЇ ЧЕМОДАНЧИКИ І ПОЇХАЛИ Б СВОЮ КАЦАПІЮ І ТАМ БИ СИДІЛИ, щоб вами тут навіть несмерділо
777 Показати IP 24 Серпня 2014 17:04
Військовополонені - вояки України! Вони - герої з передової! Тільки сталінсько-кацапська банда розстрілювала і засилала до Сибіру радянських військовополонених. Україна пишається своїми бійцями! ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!!!
Дончанин до 777 Показати IP 24 Серпня 2014 18:18
коментар було видалено
777 Показати IP 24 Серпня 2014 22:58
московсько-монгольська орда - це не слов'яни, якими є українці, білоруси та інші європейські національності. Скоро прийде кінець цій орді. Ей, дончанин, а ну розкажи краще, як расейська карательна армія (їх чомусь ви називали федералами) залишила з Грозного другий Сталінград. Скільки карателі-федерали при цьому вбили мирних жителів-чеченців, жінок, дітей, стариків, які хотіли одного-єдиного: мирного неба над головою і життя у своїй незалежній країні Ічкерії. Радянський союз на крові не відродите! Україну на коліна не поставлять тобі подібні ординці. Кацапська орда, в якої руки по лікті у крові від убитих і пограбованих сусідів, приречена! Запам'ятай це і передай своїм! А за "парад" у Донецьку наших хлопців ви, ординці, заплатите своїми життями! Слава Україні! Героям слава!
титушко до 777 Показати IP 24 Серпня 2014 23:15
коментар було видалено
777 Показати IP 24 Серпня 2014 23:24
У нашій державі Україна немає громадянської війни! Це видумав хан кацапської орди,той що у монгольському кремлі в Масквє. Йде війна українців з найманцями-ординцями. І ми цю війну виграємо!
титушко до 777 Показати IP 24 Серпня 2014 23:37
розкажи це на зборах своїх чот, тільки там в ці казки вірять
Лучанин до титушко Показати IP 25 Серпня 2014 09:23
Якщо ми воюємо не проти російський найманців, то проти кого? Проясни ситуацію!
777 Показати IP 25 Серпня 2014 12:46
Про що можна говорити з кацапами, які вчора, в День Незалежності України, порушили наш державний кордон і без оголошення війни вторглися на нашу територію. Від царів до комуняк ця монгольська орда здатна була тільки воювати і поневолювати вільні народи. І відповідь може бути лише одна - жорсткий відсіч! Чи потрібно після цього вторгнення Порошенку їхати до Мінська на перемовини з Путлером? А ми тут питаємо в якогось "титушка" - ординського прихвостня, проти кого воюємо!