USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.60 40.10
  • PLN 9.85 10.00

ВЛК визнала придатним: на Волині судили пенсіонера, який відмовився від повістки

4 Грудня 2023 06:43
На Волині пенсіонер ледве не втрапив за ґрати за ухилення від призову на військову службу. Він отримав два роки умовного покарання.

Вирок ухвалив Маневицький районний суд.

Як ідеться у матеріалах справи, обвинувачений Володимир Ш. є пенсіонером, він одружений та має на утриманні двох неповнолітніх дітей. Військово-лікарська комісія визнала його придатним до проходження військової служби.

Читати ще: Хвилюється за власне життя: волинянина, який ухилився від призову, посадили на три роки

20 вересня Володимир Ш. відмовився отримувати під особистий підпис повістку про призов на військову службу під час мобілізації та 26 вересня не з’явився на пункт збору.

Чоловік під час розгляду справи визнав свою вину, розкаявшись у вчиненому. Суд призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі, яке замінив на два роки іспитового терміну.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Всезнайко Показати IP 4 Грудня 2023 07:00
Скоти.
Анонім Показати IP 4 Грудня 2023 09:20
Щось ут не те. Віын скоріше за все або військовий пенсіонер, або міліцейський. Бо звичайним пенсіонерам - 60 років. А в60 років не мобілізують. Сидить на військовій пенсіі, ще й охоронець, а воюють нехай інші
йцук до Анонім Показати IP 4 Грудня 2023 11:05
а може шахтар!
Може до йцук Показати IP 4 Грудня 2023 12:16
Постраждалий від аварії на чаес
К.лучанин до Анонім Показати IP 4 Грудня 2023 11:16
Що значить інші? Скільки сотень тисяч молодих злиняли за кордон, від великої любові до України? Оце справді за них воюють інші , справжні патріоти! А ухилянтів ,які втекли не судять, чіпляються вже до будь-кого бо на фронті воїнів не вистачає. Це є факт незаперечний.
Підпільник Кіндрат Показати IP 4 Грудня 2023 20:58
Якась "мутна" писанина... Скільки років пенсіонеру? Яка військова спеціальність?
Гість Показати IP 17 Грудня 2023 18:01
Пенсіонеру 62 роки, просто всім вручали і йому виписали за якусь нахабність.
игорь Показати IP 22 Квітня 2024 15:34
чому немає номіра справи пенсіонер може бути і у 40 років хто він силовик шахтар і, т, д