USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Водій заснув за кермом: біля Луцька авто врізалося в блокпост

9 Квітня 2024 09:32
Сьогодні вранці в Гірці Полонці Луцького району Mercedes Sprinter врізався у блокпост.

Як повідомили в пресслужбі ГУНП у Волинській області, внаслідок автопригоди травмувалися дільничний офіцер поліції та доброволець ДФТГ. Також постраждала пасажирка транспортного засобу.

Читати ще: У Луцьку зупинили п’яного водія з підробленим посвідченням. Відео

Всіх доправили у лікарню на обстеження. На місці працює СОГ.

Попередньо, водій заснув за кермом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Траволта Показати IP 9 Квітня 2024 09:49
А ТАМ ТРЕБА ТОЙ БЛОКПОСТ???Зі львова русні піде?
Траболта до Траволта Показати IP 9 Квітня 2024 10:48
Зі Львова можуть лише рагулі прийти щоб крінжову вечірку влаштувати.
Лучанин до Траволта Показати IP 9 Квітня 2024 12:09
Сам не раз про це думав
Онаній Показати IP 9 Квітня 2024 10:13
А нащо там блокпост? щоб тримати примазанних і повістки лупити?
Серж Показати IP 9 Квітня 2024 10:37
Скільки ще людей має травмуватися чи загинути, щоб зрозуміти, що блок постам посеред дороги не місце? Доречі, на цьому блок посту дорожні знаки встановлені не відповідно до пдр
Анонім до Серж Показати IP 9 Квітня 2024 12:37
По Вашому, треба щоб за 100 км знали, де блокпост.
123 Показати IP 9 Квітня 2024 13:35
На блок-посту несуть службу ті, хто там апріорі не повинен бути - дільничний і якесь ДФТГ (бог-зна хто це і що вони на блок-посту взагалі роблять, швидше всього як меблі, бо прав у них ніяких)
просто до 123 Показати IP 9 Квітня 2024 15:21
а де "путьовки" роздавати, як не на блок постах? в бари ж не підуть, в ресторани і клуби також, а тільки тим хто працює і щось робить, то в самий раз.
Обама Показати IP 9 Квітня 2024 16:45
А що це таке ДФТГ ???
Радувець Ларіса до Обама Показати IP 9 Квітня 2024 21:00
Напевно добровільне формування територіальної громади