USD 39.90 40.20
  • USD 39.90 40.20
  • EUR 39.90 40.25
  • PLN 9.90 10.00

Зарплата Романюка - найбільша серед усіх мерів України

6 Березня 2014 10:51
Серед очільників міських рад найбільшою заробітна плата в січні була у голови Луцької міської ради Романюка Миколи Ярославовича, яка із надбавками складала 10 678 гривень.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у Центрі Політичних Студій та Аналітики.

У січні 2014 року експерти Центру розіслали інформаційні запити до всіх обласних державних адміністрацій та міських рад обласних центрів з проханням надати копії документів, де міститься публічна інформація про найвищу на найнижчу заробітну плату, яку отримують посадовці в цих органах влади. Виявилось, що отримати цю просту інформацію значно важче, ніж здається на перший погляд – держоргани готові вдатися до маніпуляцій термінами та приховування інформації, щоб не розголошувати свої бухгалтерські дані.

Міський голова Тернополя Надал Сергій Віталійович – 8 791 грн., міський голова Рівного Хомко Володимир Євгенович – 8 560 гривень, міський голова Запоріжжя Сін Олександр Ченсанович – 6 425 гривень, міський голова Дніпропетровська Куліченко Іван Іванович – 6 237 гривень. У Миколаївській міській раді найвищу зарплату отримував перший заступник міського голови – 8 374 гривні, а в Ужгородській та Одеській міських радах найвищу зарплату отримували секретарі міських рад – 7 900 гривень та 5 492 гривні відповідно.

Своєю чергою, Херсонська та Чернігівська міські ради відмовили у доступі до запитуваної інформації, посилаючись на те, що вона не є публічною. Нагадуємо, що обмеженню доступу підлягає таємна, службова та конфіденційна інформація, а при відмові в наданні доступу розпорядник інформації має обґрунтувати цю відмову.
Органи влади не мають законних підстав приховувати запитувану інформацію, оскільки виплата заробітної плати чиновникам є розпорядженням бюджетними коштами.


Довідка: Джерелом формування фонду оплати праці державних службовців є Державний бюджет України, який наповнюється за рахунок сплати податків громадянами. Згідно з Законом «Про державну службу», заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та ін. Умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.
Доплата за ранг нараховується відповідно до рангу, присвоєного державному службовцю. Ранг службовцям присвоюється відповідно до посади, яку вони обіймають, рівня професійної кваліфікації та результатів роботи. Положення про ранги службовців затверджується Кабінетом Міністрів України. Для присвоєння рангу в межах відповідної категорії посади державний службовець повинен успішно відпрацювати на посаді, яку обіймає, два роки. За виконання особливо відповідальних завдань державному службовцю може бути присвоєно черговий ранг достроково в межах відповідної категорії посад. Розміри щомісячних надбавок за кваліфікаційний ранг установлені в абсолютних розмірах і становлять 25—30 % заробітку.
Надбавка за вислугу років виплачується державним службовцям щомісячно у відсотках до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і залежно від стажу державної служби у таких розмірах:
- понад 3 роки – 10%;
- понад 5 років – 15%;
- понад 10 років – 20%;
- понад 15 років – 25%;
- понад 20 років – 30%;
- понад 25 років – 40%.

Також службовцям можуть установлюватися надбавки за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи, доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників та інші надбавки і доплати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Лучанка Показати IP 6 Березня 2014 10:56
а навіщо нам такий дорогий чинуша? що з нього толку?
котя до Лучанка Показати IP 6 Березня 2014 14:03
Це все дрібнички. От вже директорка комунального підприємства "Луцьктепло" Теня Козлячек отримує, разом із доплатами, надбавками та преміями, близько 14 тисяч гривен. Майже як народний депутат. Прокуратура, агоууууууууу... де ти??!!
сусід Показати IP 6 Березня 2014 11:07
А яка з/п у Гузя з Пирожиком, поцікавтеся!
!!!!!!!!!! до сусід Показати IP 6 Березня 2014 11:19
Звідки у Гузя з/п? У нього трудова книжка пуста. Взагалі дивуюсь як його можна допускати до керівних посад?
ВОНО до сусід Показати IP 6 Березня 2014 11:20
коментар було видалено
Лучанин до ВОНО Показати IP 6 Березня 2014 23:03
Усі вони ....
жіночка! Показати IP 6 Березня 2014 11:18
Так, так! Поцікавтися! Гузь себе не обідить! А Романюк гроші отримує , а Лучани то таке самі про себе дбайте! Сидить на кріслі нехоляри не робить!
Бандура Показати IP 6 Березня 2014 11:19
На рахунок доплати за ранг... Розмір доплати за ранг державного службовця визначається додатком № 57 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268: 1-й ранг - 160 грн. 2-й ранг - 150 грн. 3-й ранг - 145 грн. 4-й ранг - 140 грн. 5-й ранг - 130 грн. 6-й ранг - 120 грн. 7-й ранг - 110 грн 8-й ранг - 100 грн. 9-й ранг - 90 грн. 10–й ранг - 80 грн. 11-й ранг - 70 грн. 12-й ранг - 60 грн. 13-й ранг - 55 грн. 14-й ранг - 50 грн. 15- ранг - 45 грн.
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 11:21
Гузю зарплата не потрібна, він добре харчується з гонорарів олігархів
Гость Показати IP 6 Березня 2014 11:22
О Господи в директорів бібліотек і заступників по 6 тисяч і доплати по 50 % процентів ще крім того беруть,бо дуже переробляються пити кавусю.Поцікавтеся,то мер не бібілотекар,де читачів ловлять за руки,бо нема
начальник від культу Показати IP 6 Березня 2014 11:31
Гость, ти *** чого ж не йдеш у бібліотеку працювати і тобі дамо 6 тисяч. Тільки ж не прийдеш, бо з головою не дружиш. І знаєш наперед, що цю дурню висмоктав з пальця або з іншого місця щоб людей озлобити. В молодого бібліотекаря без стажу роботи зарплата - 1474 грн.
бюджетник до начальник від культу Показати IP 6 Березня 2014 11:48
Читайте уважно - у директорів та їх заступників. Будьте чемні.....
Бібліотекар із села до начальник від культу Показати IP 28 Березня 2014 15:14
Так це в того, хто на ставку працює, а таких одиниці, в основному на о,75, 0,5 або ж (і смішно, і плакати хочеться) 0,5 ставки... А скільки "не своєї" роботи доводиться виконувати! Починаючи від прибирання сміття на вулицях села, ходіння з погосподарською книгою по хатах і закінчуючи оформленням субсидій і соцвиплат (БЕЗКОШТОВНА РОБОТА!!!) Ганьба нашій владі!! А в сільського голови зарплата з урахуванням всіх надбавок - близько 50 тисяч гривень на рік. То де ж соціальна справедливість і - ось вона! - корупція!!
Напишіть нову статтю Показати IP 6 Березня 2014 11:32
дармоїди з облради отримують зарплату вітер 18 тисяч пирожик 15 тисяч гузь 14 тисяч ви ще скажіть що вони більше роботи роблять за романюка???
Анонім до Напишіть нову статтю Показати IP 6 Березня 2014 13:00
Це та економія про яку волає яценюк на кожному кроці????? РОМАНЮК В КРАЇНІ КРИЗА ВІДМОВСЯ ВІД НАДБАВОК СИДИ ЯК І ВСІ НА СТАВЦІ!! БУДЬ ЧОЛОВІКОМ В КІНЦІ КІНЦІВ!!!
Романюк до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 09:31
ЧОЛОВІКОМ.....???? Ні... не чув такого.....!
ага.... Показати IP 6 Березня 2014 13:24
ото посиділи тут пописали ,перегризлись і все ........а дій знову ніяких.......а вони як гребли так і грибуть,то й до влади пруться!
1221 Показати IP 6 Березня 2014 13:39
Ці руки нічого не крали
лучанка Показати IP 6 Березня 2014 13:40
Ви б написали які зарплати у простих працівників. нам треба рік робити щоб отримати місячну зарплату Гузя і ......................... А Романюк працює, некричить. в нас зарплати і пенсії вчасно виплачуються.
Cусід до лучанка Показати IP 6 Березня 2014 13:57
Я простий працівник держслужби, Заробітна плата 1700 грн. Тобто ВІтер щомісяця тримує мій річний заробіток. А фахівець без стажу роботи має всього 1400 грн. (((((
лучанин Показати IP 6 Березня 2014 15:33
Да в романюка більша зарплата як написано, десь біля 16 ТИСЯЧ гривень в місяць. Це тільки в січні написали меньше, бо так треба.
Лісник Показати IP 6 Березня 2014 16:14
Згоден з усіма. Але поставлю лише одне запитання. Ви хочете, щоб міський голова, голова облради, прибиральниця, - всі отримаували однакову заробітну плату? Знаю лише одне. Якщо заробітна плата держслужбовця не даватиме можливість достойно жити і утримувати сім*ю постає друге запитання: для чого людина йде на державну службу. Маю три варіанти відповіді: 1) вона тобто людина, надзвичайний патріот; 2) нерозумна, лінийва, без здібностей або мозахіст (неповноцінна); 3) прагне отримувати хабарі. Хоча я і оптиміст, однак в переважній більшості випадків це третій варіант. Якщо керуватись ще радянським твердженням зокрема щодо прокурорів, "яким не потрібно платити велику заробітну плату, воний й самі зароблять", то навіть і не потрібно боротись з корупцією, треба її, тобто корупцію, легалізовувати. Одне прошу, не перевіряйте заробітну плату лісників, вони ж бо люди добрі.
Анонім до Лісник Показати IP 6 Березня 2014 17:06
ти хочеш сказати що лікар вищої категорії з стажом роботи понад 20 років який отримує врази меньше Є МЕНЬШЕ КВАЛІФІКОВАНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ НІЖ ЦЕЙ КОМСОМОЛЕЦЬ????
Ігор Показати IP 6 Березня 2014 18:15
ДО начальника культу. Гей чуєш я б із задоволенням пішов в бібліотеку попрацювати в теплі, обслужити 5 читачів,але ж туди ніхто не візьме,все зайнято для своих же.Там династії мами доці,внуки.За таку зарплату 4-5 тисяч посидіти в теплі це супер.Заробітної плати тобто ставки в 1474 в бібліотеках нема,бери вище 1800найнижча+ доплата 50 проц. і стаж 30 проц.Тепер порахуй, а як без стажу то тільки 50 проц. І це по всій культурі методичних центрах така зарплата.Питається за що? Люди в шахтах за 5 тисяч пашуть в ніякі порівняння не йде. Працівники обласного управління культури близької такої зарплати не мають
Бібліотекар до Ігор Показати IP 6 Березня 2014 23:39
Це чиста правда. А таку зарплату бібліотекарям зробила Тимошенко.
Регіонал Показати IP 6 Березня 2014 23:45
А чому автомайдан в гості до Гузя не заїде, подивиться як він живе, які статки. Чому пан Гузь сам себе не пролюструє. Тож люстрація для всіх. Де добровільне бажання, покажіть приклад для інших. Може і я прийду. Гузь, покажи зарплату. Що слабо. Тут в рупор не кричиш. Ця стаття навмисне для того, щоб відвернути нашу увагу від себе, нацькувати на Романюка та інших. Чому нова влада взагалі не відмовилась від премій, а лише зменшила їх. Чому бюджет приймався чи не вкінці сесії вчора і без змін, чому не урізали собі авто та інші пільги? Ну звісно Ви ж "патріоти". Вибачте, хлопці, але від вас тхне.