USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Невідомі у балаклавах розігнали мирну акцію протесту на Волинській митниці. ОНОВЛЕНО

25 Квітня 2016 16:40
Група чоловіків у кількості приблизно 50 осіб – всі спортивної статури, у чорних костюмах, в балаклавах - увірвалася в адміністративне приміщення Волинської митниці і здійснила погром. У результаті - триває досудове розслідування у кримінальному провадженні про захоплення невідомими особами адміністративного приміщення Волинської митниці ДФС України у Волинській області, вчинення ними хуліганства та умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень.

Про інцидент Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив голова Громадської організації «Волинські патріоти» Володимир Красуля.

Нагадаємо, сьогодні, 25 квітня, після перекриття міжнародної траси «Київ-Ягодин» у селі Старовойтове біля кордону із Польщею мітингувальники у складі майже 400 осіб перемістилися у село Римачі, безпосередньо до будівлі Волинської митниці. Там, вони заблокували вхід у адмінприміщення і вимагали зустрітися з виконувачем обов’язків митниці Олександром Шавлаком.

Як розповів Красуля, сьогодні об 11 ранку йому повідомили, що Олександра Шавлака немає на робочому місці і йому слід з’явитися на митниці після обіду.

Зібравши ініціативну групу, Володимир Красуля вирушив у приміщення митниці на зустріч з керівником. Активісти зайшли у приміщення і звернулися до чергового, щоб той дізнався, чи є Шавлак на місці.

«Хвилин 10 черговий намагався додзвонитися, щоб дізнатися, чи можемо ми увійти до керівника, і саме в цей момент увірвалися чоловіки в чорному, в балаклавах, в капюшонах, і побігли в середину приміщення. Ми, розуміючи, що, ймовірно, нас хочуть спровокувати і звинуватити у неправомірних діях, покинули негайно приміщення. Інші активісти, які теж стояли під будівлею, покинули речі й одразу розбіглися. Адже в активістів не було при собі жодних засобів захисту. Вони мали у руках лише особисті речі й транспаранти. І у випадку, якби трапився силовий конфлікт, вони були б повністю беззахисними. Тобто, реально, у такий спосіб активістів, які брали участь, наголошую, у мирній акції протесту, спробували залякати», - розповів Красуля.

Зі слів активістів, майже одразу за чоловіками в балаклавах вбігли поліцейські. Оскільки мітингувальники одразу залишили приміщення, то дізнатися, що відбувалося в середині, їм не вдалося.

Наразі в приміщенні митниці правоохоронці проводять слідчі дії. Мітингувальники роз’їхалися додому. Але, зі слів Красулі, вони обіцяють повернутися і вимагати й надалі звільнення Шавлака з обійманої посади.

Крім того, активісти припускають, що чоловіки в балаклавах – це «тітушки», яких свідомо найняло нове керівництво митниці, щоб розігнати мирну акцію протесту.

Водночас, прес-служба Волинської митниці ДФС вже назвала дії нібито активістів деструктивними. Також у Відомстві стверджують, що «дії активістів-злочинців створюють загрозу життю працівників митниці та перешкоджають виконанню завдань з наповнення бюджету».

Текст заяви:
Як повідомила прес-служба волинської прокуратури, Любомльський відділ Ковельської місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях про захоплення невідомими особами адміністративного приміщення Волинської митниці ДФС України у Волинській області, вчинення ними хуліганства та умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків. До двох осіб правоохоронці застосували навіть спеціальні засоби, одягнувши їм на руки кайданки.


Відомості про усі ці незаконні дії внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених статтею 341, частиною 2 статтею 345, частиною 2 статтею 296 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
волинянка Показати IP 25 Квітня 2016 16:49
Оце нова Україна! Бандити! І гарант нічого не бачить і не чує? І новий премєр?
Анатоль_ до волинянка Показати IP 25 Квітня 2016 18:18
Може так треба?
Европа до волинянка Показати IP 25 Квітня 2016 21:07
Зустрічайте нас в європЕ
Никитюку до волинянка Показати IP 25 Квітня 2016 21:21
Вже зовсім посіпаки Никитюка Гіля Гунчика керовані Красулею обнагліли..А Гунчик це все назвав неповагою!!???Якщо я йому розвалю приміщення ОДА з неповаги то це нормально!!???В нього вже крім хабарів нічого в голові немає..Чи в нього просто старечий маразм!!???
Не смішіть до волинянка Показати IP 25 Квітня 2016 21:26
типу в гаранта і премєра пряма лінія з начальником митниці!!??)))Узнають вони але пізніше,але це вина Гунчика..
Вася до волинянка Показати IP 26 Квітня 2016 09:13
Так вони ж i символiзують Нову украiну ! )))
Берлик до волинянка Показати IP 26 Квітня 2016 11:40
Просив дайте в Польщу проїхати....
AR Показати IP 25 Квітня 2016 16:51
Цьому в*серу красулі вірять тільки повні дегенерати...
Правда Показати IP 25 Квітня 2016 17:22
Шавлак заказав, тепер він вже хоче бути 'жертвою'))
манька Показати IP 25 Квітня 2016 17:23
а микитюка там часом не було, мо печатку стирив...
Ха Показати IP 25 Квітня 2016 17:26
Не там Красуля пояснення дає. Доведеться свідчити у відповідних органах. Заробив грошенят з транспорантами? Доведеться трохи потратити. Мені особисто байдуже, як прізвище митника, аби за екстериторіальним принципом призначали. .Менше будуть рвати. А Красулі місцевого давай. Питається, а нащо?
нхя не смішно Показати IP 25 Квітня 2016 17:37
Надіюсь, що "люди в чорному" від3,15здохали контрабандистську "громадськість". Шавлаку поки +4.
1234 до нхя не смішно Показати IP 25 Квітня 2016 20:08
Поясную. Красуля статки збив на контрабанді цигарок, чим і зараз продовжує заяматись, але не з таким розмахом. Тому й хоче поставити свого ручного начальника, бо зайди для нього кістка в грлі.
Анонім Показати IP 25 Квітня 2016 17:43
То,значить що бандити з завьязаними пиками,проплачені красулею-то "активісти",а бандити в балаклавах які проти митника-то "тітушки"? Чи як?
Красулі Показати IP 25 Квітня 2016 17:59
Нехай скаже де він бере по двісті грн. в день людям з Кульчина, які тримають плакати.
Песець Показати IP 25 Квітня 2016 18:27
Ото бардак!!! Батько Махно відпочиває і нервово курить........
А Показати IP 25 Квітня 2016 18:45
А клин клином вибивають. Одне слово молодці. З нетерпінням чекаємо продовження серіалу.
Волинянин Показати IP 25 Квітня 2016 20:04
Повністю згідний, що не можна призначати керівником митниці Шавлака, бо він себе дискредитував на по передньому місці роботи. Там так само, як і через Волинь, йшли чималі партії контрабанди. Але постає питання: на кого його міняти? На Микитюка? Шило на мило? За принципом: хоть он и бандит, но ето наш бандит? Позорище і ганьба різним красулям та його поплічникам, якщо вони своїми діями підтримують зміну одного "проффесіонала" на іншого!!!
Правдолюб Показати IP 25 Квітня 2016 20:07
Автобуси з "молодиками спортивної зовнішності" належать самому Красулі,та й "невідомі особи в балаклавах" це більш за все жителі Турійського району, в основному с. Кульчин, котрі за 200грн. в день "мітингують" для того, щоб звільнили начальника митниці, котрий хоче звільнити митників, які за гроші пропускають ті ж автобуси з цигарками через ту ж митницю в Польщу. Тут лише інтереси бізнесу і жодних інтересів громадськості, а сам Красуля простий горлопан "п***ть (наголос на другий склад) і п***ть (наголос на перший склад).
Просто до Правдолюб Показати IP 25 Квітня 2016 21:04
250-280, не ображай) вже за 200 не працюють. Ціна виросла, країна стала ж сильна, європейська, влада в народа в руках. От і росте фінансовий прогрес. Раніше, тільки б натяк - вже б беркута зачистили все, а зараз ж після погрома ремонт держ коштами. Бо йо@@ні п@@араси не понімають, шо за 250 грн потрощать, а потім з держави 100 000 виділять щоб те все повідновлювати.
ну-ну до Правдолюб Показати IP 25 Квітня 2016 23:27
після цього бардака на посту ДАІ затримали три автобуси з "вартою порядку Луцька" в цивільному які нібито приїхали на екскурсію в шацьк і заїхали чомусь аж на митницю, а в особистих речах балаклави - випадковість?!?! не думаю )))
Махно Показати IP 25 Квітня 2016 20:20
Молодці хлопці в чорному! Контрабандюзі - по заслузі!
ДІСТАЛО Показати IP 25 Квітня 2016 20:34
Дістало те що Красуля на майдані піарився за робляв авторитет,а тут продався за червонець і ще шось говорить.Оце такі і продають Украіну !!!Продажний піарщик!!
А до ДІСТАЛО Показати IP 25 Квітня 2016 21:21
А що, він просто так на майдані піарився, чи з думкою про краще життя. Своє особисте звичайно.
свідомий Показати IP 25 Квітня 2016 20:56
Дивує повна бездіяльність відповідних органів - поліції, СБУ! Той пікет вже давно вийшов за рамки громадянського і цивілізованого! Всі знають хто за тим всім стоїть, той Красуля взагалі 6-ка але його вправно використовують і це вже переросло у повний бардак і це на кордоні з ЄС? Це що ж таке, чому той Красуля і Ко. ще не за гратами?! Тут скоро не за митницю будуть питати, а чому не зупинять тих Красуль! Це цивілізована країна?! Ганьба!!!
Галя кульчинська Показати IP 26 Квітня 2016 00:15
Красулю на нари
Олександер Мікульськ Показати IP 26 Квітня 2016 00:57
Дістали ці акціі .Немішайте валюту міняти,поки поліція прикриває!!!
Я Показати IP 26 Квітня 2016 01:35
Красуля, не пались так бездарно. Фу
До правоохоронців Показати IP 26 Квітня 2016 07:57
Це Ваш тест на професійність!!! Маючи стільки стукачів навколо митниці (оперджерел) ні поліція ні СБУ не розрулили ситуаці... Що всім вигідно???? Чи Ви не знаєте хто такий КРАСУЛЯ.....
Однодумка Показати IP 26 Квітня 2016 08:33
До тюрми їх всіх на нари!! Як важко покидити таке тепленьке місце, бояться, щоб вони Никитюки Гунчики, Красулі, Терещуки, Гілі .... жили на одну зарплату, їх статки віддати дітям на лікування!!!
Око алямінуте Показати IP 26 Квітня 2016 11:45
Бмв Ас 0150 вн роздає команди тітушкам
Віджай Показати IP 26 Квітня 2016 14:26
Повна бездіяльність так званої поліції...Тільки чи довго ще простий люд це буде терпіти...
я Показати IP 26 Квітня 2016 15:12
простий люд цигарки везе і на потреби має,а якісь задовбані вчитиькє строчать шо попало
люд Показати IP 26 Квітня 2016 15:14
як стане новий шавлак,то буде капєц всім ,і два блоки не провезеш,а як виживати,вони як крали так і будуть красти
777 Показати IP 26 Квітня 2016 15:16
а я за красулю,побільше б таких ,а то кожен живе тільки сьогодні
Ульо 777 до 777 Показати IP 27 Квітня 2016 14:24
Ульоночка, сам себе хвалиш?
боб Показати IP 26 Квітня 2016 22:42
Клоуни!!!!!))