USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку «Ауді» збила чоловіка

9 Лютого 2016 08:46
ДТП з потерпілим трапилася вчора, 8 лютого, в Луцьку на вулиці Гордіюк. Про це у мережі пише користувач під ніком «LANser», - інформує Під прицілом.

Зі слів очевидця, зелена «Ауді» за 100 метрів до пішохідного переходу збила чоловіка, який перебігав дорогу. ДТП сталася орієнтовно близько 20 години.

«Шапка і замерзла калюжа крові на Гордіюк. 100 метрів до пішохідного переходу і кільця на 40-му. Зелена «Ауді» взяла на капот чоловіка, який перебігав дорогу. Ніби живий, забрала «швидка». Скло з боку водія конкретно увійшло всередину», - йдеться у дописі лучанина.

Інший же свідок пригоди оприлюднив у мережі відео події:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Водій Показати IP 9 Лютого 2016 09:10
нові патрульні полісмени та полісменки! - доки будуть так збивати пішоходів на дорозі? Повиймайте свої дупи з патрульок та почніть їх штрафувати!
читач до Водій Показати IP 9 Лютого 2016 09:35
а хіба патрульні можуть тим пяним придуркам що бігають через дорогу де заманеться вставити мізки......"если человек идиот то это надолго"...
Водій до Водій Показати IP 9 Лютого 2016 09:40
Причому тут водій потрібно штрафувати пішоходів а не водіїв якщо вони перебігають дорогу Для чого нам пішохідні переходи. Шановні пішоходи прочитайте правила дорожнього руху та правила переходу пішохідного переходу
Крук до Водій Показати IP 9 Лютого 2016 10:38
То тут потрібна поліція часу, щоб заздалегідь прибувала на місце події і запобігала злочину/інциденту.
Світлана Показати IP 9 Лютого 2016 10:04
Дуже страшне та некомфортне для пішоходів перехрестя біля гуртового магазину " НАШ", неодноразово була свідком як водії майже садили пішоходів на свої капоти, тай один одному нерви щоденно тріпають.Куди дивляться уповноважені особи? Там вкрай потрібен світлофор.Досить вже трагедій.
Очевидець Показати IP 9 Лютого 2016 11:26
Була очевидцем аварії. Швидка приїхала тільки через 20 хв, а наша славнозвісна поліція змогла дістатись тільки через 40 хвилин...
свідок до Очевидець Показати IP 9 Лютого 2016 13:28
нова полиция каву з піцою біля "нашого краю" товчуть 03 6667
капець Показати IP 9 Лютого 2016 14:50
а ви хоч прочитали .що він перебігав дорогу за 100м від переходу??? і знову всі винні!?? крім того бігкна!!! чи вам аби щось писати???
полішук до свідка Показати IP 9 Лютого 2016 14:54
а по твоему краще" Товкти" воду в ступі?? чи шмурдяк дудлити з салом? а поліцейські що права і на каву не мають???
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 18:01
Клець задовбав