USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Обнімашки» депутатів Волинської облради

19 Квітня 2015 15:22
Один із найцікавіших моментів сесії облради - 15 хвилин до її початку. Саме у цей час депутати різних фракцій повільно збираються в сесійну залу, де, не залежно від політичних поглядів, шепочучи на вухо один одному, ведуть перемовини, а ще, обранці громади полюбляють «обнімашки».

Хай би як політичні погляди депутатів Волинської обласної ради не збігалися, а перед засіданням і після нього – це товариші, колеги, добрі знайомі і друзі. Свідченням цього є їхні палкі привітання.

Варто зауважити, що були у залі й ті, хто вивчав проекти рішення й ті, хто «вбивав» час іграшками на телефоні.
Ліворуч Василь Столяр
Ліворуч Василь Столяр
Ліворуч Валерій Діброва
Ліворуч Валерій Діброва
Ігор Чорнуха і Петро Гайдучик
Ігор Чорнуха і Петро Гайдучик
Ліворуч Валентина Касарда
Ліворуч Валентина Касарда
Праворуч Василь Пецентій
Праворуч Василь Пецентій
Микола Давидюк і Валентина Касарда
Микола Давидюк і Валентина Касарда
Юрій Лобач, Олександр Шубка
Юрій Лобач, Олександр Шубка
Ліворуч Василь Столяр, праворуч Олександр Пирожик
Ліворуч Василь Столяр, праворуч Олександр Пирожик
Зліва направо: Михайло Бегаль, Віктор Прокопчук, Володимир Навроцький
Зліва направо: Михайло Бегаль, Віктор Прокопчук, Володимир Навроцький
Михайло Скопюк та Світлана Мишковець
Михайло Скопюк та Світлана Мишковець
Олексій Приходько
Олексій Приходько
Роман Колісник
Роман Колісник
Допоки депутати збираються на засідання й вирішують свої особисті питання – журналісти сумують.
А громадські активісти за всім цим процесом уважно стежать.
Громадський активіст
Громадський активіст
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
добряк Показати IP 19 Квітня 2015 15:46
взяли моду обніматись,прижиматись, ще б в десна цілували один одного тьху! як гомосєкі,а може без як
Корінний лучанин до добряк Показати IP 19 Квітня 2015 16:40
Моду перейняли у кримінальної БРАТВИ 90-х років ! А сьогоднішні НУВОРИШІ це вже влада , злились воєдино і БІЗНЕС І ВЛАДА .То чого ви дивуєтесь? Це ж наші українські реалії. А ще раніше і лисими ходили і в малинових піджаках , щоб виділятись. Мовляв , ми не такі як усі - МИ КРУТІ та РОЗКРУЧЕНІ та збагатились за рахунок своїх же українців. Та й обдерли країну , як ту липку.
чик Показати IP 19 Квітня 2015 15:57
Депутат від Любешова на трьох світлинах і без підпису! Повідомляю, прізвище його Приходько О В. прошу автора врахувати при публікації.
Автор до чик Показати IP 19 Квітня 2015 16:18
Ок)
петрович до чик Показати IP 19 Квітня 2015 16:23
Та всім начхати, хто то такий! одні ледарі зібралися!!!!
Корінний лучанин до петрович Показати IP 19 Квітня 2015 16:41
Ой не ледарі, це вже БРАТВА по інтересам!
петрович до Корінний лучанин Показати IP 19 Квітня 2015 17:15
ой, да..... пічяльні народні обранці((((((((((((
Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 16:03
саша ткачук що увас не займаний
дідо Показати IP 19 Квітня 2015 17:16
При ригах сиділи і тепер знову сидять. БЮТоригівську раду давно пора розганяти, народ добре памятає,як вони підігрували Клімчуку.
Психіатр до дідо Показати IP 19 Квітня 2015 18:55
Дідо, ти хворий, у тебе яскраво виражений нейрокогнітивний дефіцит із явною загрозою перерости у шизофренію. Це небезпечно. Твоя нав'язлива ідея є виразним симптомом шизофренії параноїдального типу. Рекомендую при перших суїцидальних поривах негайно звертатися до психіатра. Чим раніше - тим краще. Бережи себе.
дідо до Психіатр Показати IP 19 Квітня 2015 19:34
Хвора у вас кремлівська се**отка Тімашєнка. Яка хворіла два з половиною років і за один місяць виздоровіла.
сусідка до дідо Показати IP 19 Квітня 2015 19:56
Повністю ви праві! Всіх, хто був при владі останні 8-10 років, гнати поганою мітлою! во ни завжди будуть прогинатися, бо не вміють нічого іншого
володимирський Показати IP 19 Квітня 2015 17:41
А де наші бєлі з кашельками???
Ірина Показати IP 19 Квітня 2015 17:42
Які обличчя: холені, здорові, доглянуті. молодці.
думка з Рожища Показати IP 19 Квітня 2015 17:48
Прокопчук певно задумався куди б то далі на вибори податися. НУНСу - гаплик!
до чик Показати IP 19 Квітня 2015 18:00
від Любешова ж злодійкуватий Олєжик Чикида вроді? Хіба нє?
чик до до чик Показати IP 20 Квітня 2015 12:53
Олєжик інкогніто, його ні в районі не видно і на сесії катма, воно з мамою два в одному.
холений і доглянути Показати IP 19 Квітня 2015 18:08
А чому Грицюка ніхто не обнімає? Ветеран. Пройшов складний еволюційний шлях псевдополітика від злету до повного падіння і виключення з рядів секти. І карєра - від підвожчика силосу на фермі до... Голова обласної ради, який на кожній сесії з трибуни талдичив, що "президентом стане Ю.В.", став символом фальші. Як так трапилось? Чому загублений такий талант в розквіті сил?!
дідо до холений і доглянути Показати IP 19 Квітня 2015 18:12
Грицюк влаштував безглузду судову тяганину з міськрадою за "обкомівську дачу". Він повинен компенсувати збитки обласному та міському бюджету ці збитки.
холена баба Показати IP 19 Квітня 2015 18:23
Дідо, ти вже старий, але не розумієш. Справа навіть не в одному Грицюку. Справа в системі. Добра половина цих людей - зразки повного політичного, морального і інтелектуального зубожіння держави.
дідок Показати IP 19 Квітня 2015 19:04
Грицюк випадкова людина в політиці, яку породив дєд Кирильчук. Бігає Анатолій Петрович зараз по партіям і всі женуть його подалі: і Гриценко навіть слухати не захотів, і Гузь послав його відверто на три букви, і навіть Ляшко сказав, що цей клоун їм не потрібний. Він умів тільки Бондарю не давати нормально працювати, чим наніс області величезну шкоду.
бабця Показати IP 19 Квітня 2015 19:40
Бондар не міг його схавати, тому що Грицюк мав більшість в раді. А прийшов Клімчук і прибрав його, як кухар прибирає за*ране поліно.
Віктор Показати IP 19 Квітня 2015 20:46
Але і **більна публіка зібралась-алкаші типу Навроцького, гультяї, всяка нечисть, хоч би одна морда була нормальна, і всі товстосуми, страхіття.
Мордехай Показати IP 19 Квітня 2015 22:09
Що не рило,то ж и д.
Для аноніма Показати IP 20 Квітня 2015 06:33
Грицюк є кумом Пащенка, яке йшло таке здибало. Ото і популярність, яка в кого. Тепер такий уже не модний кум Пащенку не потрібен. А в церкву Пащенко ходить, то за Божими законами так не личить робити, навпаки. Але інтереси то у Пащенка стосовно кума були зовсім інші...
для депутатів Показати IP 20 Квітня 2015 08:36
коментар було видалено
Аня Показати IP 20 Квітня 2015 13:05
Якя ситі і годовані фейси. Олігархи всі і ворюги,вирішують що дати дурному наріду,кипнути костомаху, а соіб мільйони.О Господи ,як важко на це дивитися
семеро Показати IP 20 Квітня 2015 14:05
І БЕГАЛЬ ЗАДУМАВСЯ,,,? ЯК ДАЛІ ЖИТИ,,,,))) ДЕ ЩЕ МОЖНА ПОЗАБАВИТИСЬ,,,І З КИМ,,, А хворі поекають (Де ще славити ДОПОМОГУ ВІД ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ТА БЛАГОДІЙНУ КАСУ ... ПРАВЕЛЬНО РОЗДІЛИТИ )
111 Показати IP 20 Квітня 2015 14:11
відома в області людина розказує про маєтки Грицюка в Жидичині, де він так розбудувався, що перекрив сусідам доїзд до їх городів.то на зауваження нащо він так робить і як бути людям, відповів : "я ср...в на них". А тут він так за людей дбає, що аж тошнить!
888 Показати IP 20 Квітня 2015 14:19
Психіатру респект.
шеф Показати IP 21 Квітня 2015 08:47
А може депутати обл ради є лицем громади ?
адегей до семеро Показати IP 29 Квітня 2015 11:01
ТАК БЕГАЛЬ ЗАДУМАВСЯ? ....... ! Напевно покійний СИЧУК в гробу крутеться!!!! Що, зробили КОТЕШІВЦІ З ЙОГО ДІТЕЩЕМ.... !!! Повна АНАРХІЯ....! НЕ ЛІКАРНЯ А .... ТРУПАРНЯ,,,!!! ПЕНСІОНЕРИ СИДЯТЬ ЯК ПОПИ ,,, ПОКИ НОГАМИ В ПЕРЕД НЕ ВИНЕСУТЬ !!!! А МОЛОДИМ ДОРОГИ НЕМАЄ... З ЖИРУТЬ ЖИВЦЕМ...! СХАМЕНИСЬ ДОКТОРЕ,,, ПОЧНИ РОБИТИ ХОТЬ ПЕРЕД ПЕНСІЄЮ ЩОБ ПОКІЙНИКИ НЕ КРУТИЛИСЬ В ГРОБАХ,,,,, ПОГОВОРКА Є : (Хочеш ПОЖИТИ . звернись в РАТНІВСЬКУ ЛІКАРНЮ!!! ТЕБЕ ТАМ ПОЛІЧАТ!!!! ПРИСКОРЯТЬ ТВІЙ ВІК!!!!!)