USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Путін не витримав критики і втік з саміту G20

16 Листопада 2014 09:38
Президент Росії Володимир Путін таки залишив достроково саміт Великої двадцятки" (G20), де на нього обвалилася лавина критики та байдужості з боку лідерів інших країн. Про це повідомляє «ТСН».

Проте Путін вже встиг пояснити, що з саміту він поїхав тільки через, що хоче поспати. "Я не пішов на спільний сніданок, але там залишився наш міністр фінансів", - заявив Путін.

"Нам звідси до Владивостока летіти дев'ять годин і ще дев'ять до Москви. Ще треба дістатися дому і в понеділок треба на роботу вийти. А ще чотири-п'ять годин поспати", - заявив Путін на підсумковій прес-конференції в Брісбені.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Анонім Показати IP 16 Листопада 2014 09:50
Veni, vidi, vici.
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 16 Листопада 2014 10:15
АГА !!!ПРИЙШОВ, ПОБАЧИВ ТА ВТІК із СОРОМУ - Єльцинські "повадки". Так Єльцин із літака не вилазив , бо не зміг "змія зеленого" побороти.
НН до Корінний лучанин Показати IP 16 Листопада 2014 15:00
хочешь сказать что у политиков есть стыд?
аяяй Показати IP 16 Листопада 2014 09:52
Чихать он хотел саммит,Россия самая великая и сильная страна и она еще всем покажет.Это начало конца.!!!!
правильно до аяяй Показати IP 16 Листопада 2014 10:05
Ето начало конца-р а с є ї!!!
Корінний лучанин до аяяй Показати IP 16 Листопада 2014 10:06
ТОЧНО!!! ОНА ЕЩЕ ПОКАЖЕТ СВОЙ КОНЕЦ !
віра до аяяй Показати IP 16 Листопада 2014 10:16
коментар було видалено
Влад до аяяй Показати IP 16 Листопада 2014 10:25
Згідний. Всі ці події, це початок кінця для росії!!!
розум до аяяй Показати IP 16 Листопада 2014 10:51
Начало конца Росії.
000 до аяяй Показати IP 16 Листопада 2014 19:13
Это не страна, а остатки недобитого татаро-монгольского ига.
Анонім до аяяй Показати IP 16 Листопада 2014 20:22
Початок кінця рашки це добре,
Інна Показати IP 16 Листопада 2014 10:04
Пуйла обх...сили і втік як щур :-) Шоб ти п*дло заснуло на вікі вічні
аяяй Показати IP 16 Листопада 2014 10:19
Дончанин,друг,выходи!
Корінний лучанин до аяяй Показати IP 16 Листопада 2014 10:25
Швидше збирай ДАНЕЦКИХ тролістів!!! Бачу сам не справляєшся. Без вас вже скучно. Але, нічого, приймаємо вас такими як ви є, бо вам дуже ПОРОБЛЕНО!
ух Показати IP 16 Листопада 2014 10:30
коментар було видалено
віктор Показати IP 16 Листопада 2014 10:52
путін зник як вшивий пес...цим вік показав всю свою трусливу сущність...для нормальних людей він ніхто і звати його ніяк...
Яценюк Показати IP 16 Листопада 2014 11:14
Доллар США — это бумажки и финансовая пирамида. Полностью - здесь: http://www.youtube.com/watch?v=-08i-6iWSxY
Флавиан Показати IP 16 Листопада 2014 11:52
Господь помилует Россию и приведет ее путем страданий к великой славе. Перед концом времен Россия сольётся в одно море великое с прочими землями и племенами славянскими, она составит одно море или тот громадный вселенский океан народный, о коем Господь Бог издревле изрёк устами Святых: «Грозное и непобедимое Царство Всероссийское, Всеславянское Гога и Магога, пред которым в трепете будут все народы». И всё это, всё верно, как дважды два четыре, и непременно, как Бог свят, издревле предрёкший о нём и его грозном владычестве над землёю Преп. Серафим Саровский (+1833) В России будет духовный взрыв! Россия вместе со всеми Славянскими народами и землями составит могучее Царство. Окормлять его будет Царь Православный, Божий Помазанник. Благодаря Ему в России исчезнут все расколы и ереси. Господь Святую Русь помилует за то, что в ней было страшное и ужасное предантихристово время. В России будет процветание Вѣры и ликование, но только на малое время, ибо придет Страшный Судия судить живых и мертвых. Русского Православного Царя будет бояться даже сам антихрист. При антихристе Россия будет самое мощное Царство в міре. А другие все страны, кроме России и Славянских земель, будут под властью антихриста и испытают все ужасы и муки, написанные в Священном Писании Преп. Лаврентий Черниговский(+1950)
Мнрлін до Флавиан Показати IP 16 Листопада 2014 14:26
Згинь сектанте!!!
я Показати IP 16 Листопада 2014 12:19
Путін, на тім світі виспишся в аду.
Света Показати IP 16 Листопада 2014 13:08
А Васька слушает и ест. Поехал поближе к колбасе - Украине.
аяяй до Света Показати IP 16 Листопада 2014 14:26
Только чтобы не подавился,а то спинке постукать будет некому.
Волинь Показати IP 16 Листопада 2014 15:49
Ха-ха-ха.... Поспати він захотів! Вдалу відмазку придумав....