USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Голова ОДА хоче давати повістки у себе на прийомі

6 Липня 2015 09:49
На Волині дуже низький рівень оповіщення мобілізованих. У зв’язку з цим хочуть створити нові пункти оповіщення громадян, зокрема в облдержадміністрації.

Про це йшлося під час оперативної наради у голови Волинської облдержадміністрації сьогодні, 6-го липня.

Як повідомив виконувач обов’язків начальника відділу оборонно-мобілізаційної роботи Волинського обласного військового комісаріату підполковник Геннадій Лічман, рівень оповіщення впродовж шостої черги мобілізації дуже низький – 25%.

«З 19-го червня триває 6 черга часткової мобілізації, а це – й оповіщення, і медогляди. Призваних направлять у навчальні центри. Зауважу, що вже минуло 17 діб, а оповіщено лише 25% військовозобов’язаних, це дуже низький відсоток», - інформував посадовець.

З цього приводу голова ОДА Володимир Гунчик попросив Лічмана розглянути можливість створити пункт оповіщення для тих, хто приходить на прийом до губернатора.

«У нас є багато тих, хто приходять поспілкуватися з головою ОДА. Можливо, і тут варто відкрити пункт оповіщення. Мені дуже цікаво, чи ці люди підпадають під призов»,- наголосив губернатор.

Нагадаємо, з 19 червня в Україні стартувала 6 черга мобілізації. Оповіщення і проходження медогляду триватимуть до 8 липня. До війська мають піти ще 1,5 тисячі волинян, із них у Луцьку планують мобілізувати понад 250 чоловіків.

Нещодавно повідомлялося, що на Волині вручатимуть повістки переселенцям.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Олег Показати IP 6 Липня 2015 10:03
Нехай в себе дома краще зробить! Пр*дур!
З Володимира до Олег Показати IP 6 Липня 2015 11:29
ПРОСТО ЦІКАВО. ЗА ЩО ВОЛИНЬ БОГ ПОКАРАВ ТАКИМИ "ОЧІЛЬНИКАМИ". РЕВОЛЮЦІЯ "ГІДНОСТІ" ВІДБУЛАСЯ.... ПОМІНЯЛИ БОРИСА ПЕТРОВИЧА НА ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА , ТОБТО ОДНОГО СОВКОВЦЯ НА ІНШОГО. ЯКА ТУПІСТЬ !
Корінний лучанин до З Володимира Показати IP 6 Липня 2015 12:34
РЕПЛІКА: Слово "ПОМІНЯЛИ" не підходить у даному випадку. Гунчика ПРИЗНАЧИВ ПОРОШЕНКО. А Порошенка,я думаю, Ви знаєте, що це "ФРУКТ".
Олег до З Володимира Показати IP 6 Липня 2015 13:23
коментар було видалено
лучани Показати IP 6 Липня 2015 10:04
Гунчик додумався переселенцям повістки давати. Люди втратили житло та майно або бувших сепарів призвуть до української армії.
Вася Показати IP 6 Липня 2015 10:08
Бред! Людина прийшла за допомогою, а її відправляють воювати. Давайте будемо роздавати повістки при оплаті комунальних послуг, при отриманні зарплат і пенсій. в банках, у маршрутках.
Джмол до Вася Показати IP 6 Липня 2015 10:45
А ті, що, як гицелі, ходять по місту в формі і хлопців виловлюють - ці від кого?
лучанка Показати IP 6 Липня 2015 10:21
а радників своіх не має бажання відправити повоювати чи всі інваліди? таке враження що нами керують всі інваліди
не Вася Показати IP 6 Липня 2015 10:38
Ще в громадских туалетах, в нічних клубах то що...)))
життя Показати IP 6 Липня 2015 10:41
Що не керівник Волині , то совок.Людина з нормальною психікою до такого не додумається!
І ще Показати IP 6 Липня 2015 10:43
встановити продаж горілчаних виробів та тютюну при наявності паспорта для всіх чоловіків та поставити поруч з продавцем правосека, а краще двох і видати всім повестки. Гунчик звертайся за порадами безкоштовно...
так просто Показати IP 6 Липня 2015 11:58
Недолугість, пиха і примітивізм чиновника такого рівня напередодні місцевих виборів -запорука поразки БПП
Олег Показати IP 6 Липня 2015 13:25
коментар було видалено
Олег Показати IP 6 Липня 2015 13:28
коментар було видалено
Демобілізований Показати IP 6 Липня 2015 16:17
Нехай краще сьогодні в письмовому вигляді /нотаріально завірено / запропонують людям гарні оклади / 10 -20 тис.грн / за участь в АТО і завтра будуть черги добровольців . Голий патріотизм не проходить .. СТИМУЛ і ЩЕ РАЗ СТИМУЛ . Батрак не може бути патріотом ...!!!!!!!