USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Неєвропейська картина біля озера Целєбне на Волині

22 Липня 2016 13:34
Літніми днями береги Целєбного, що знаходиться неподалік села Заставного Іваничівського району, нагадують мурашник – місцеві жителі, як і гості з міста, рятуються від липневої спеки у прохолодних водах озера.

Однак, схоже, люди зовсім не цінують територію, на якій відпочивають. Природа дарує людям приємні моменти дозвілля, люди природі – купи сміття. Про це пише БУГ.

Сюди масово їдуть, щоб не лише скупатися чи позасмагати на прибережній травичці, а й відпочити в затінку. Особливо у вихідні.

Звісно, годі й казати про облаштовані тут майданчики, біотуалети, контейнери для сміття та інші атрибути культурного відпочинку на природі. Тут такого немає, до послуг людей – лише первісна зелень. Можливо, через таку необжитість місцевості відпочивальники демонструють безкультур’я та неповагу до природи.

Чого тільки не залишають відвідувачі на місцях своїх трапез: пластиковий посуд, пляшки з-під пива та горілки, порожні упаковки. Ніхто не думає, лишаючи після себе гори непотребу, що наступного разу просто ніде буде присісти поміж дерев, щоб побенкетувати – місце біля озера попросту буде завалене побутовими відходами.

Байдужість – характерна риса більшості відпочивальників, які облюбували це місце. І ці ж українці мріють про європейське життя, захоплюються чистотою та порядком за кордоном і прагнуть втупити в ЄС…

Біля озера Целєбне – геть неєвропейська картина. Що змушує відпочиваючих смітити у себе під ногами і невже вони так ведуть себе у власних оселях? Адже з цього і починається Україна.

Журналісти інтернет-видання “БУГ” пропонують провести флешмоб на озері: кожного наступного разу, коли кидаєте непотріб, хрюкати. Можливо, так до кожного горе-відпочивальника швидше прийде розуміння, ким він є.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Доцент Показати IP 22 Липня 2016 13:49
Свинство! Така наша Українська культура
можна запитати? Показати IP 22 Липня 2016 13:50
"Целєбне" це на якій мові?
Учітє олбанскій до можна запитати? Показати IP 22 Липня 2016 16:33
цє на олбанській мовє!
хвілолог до можна запитати? Показати IP 22 Липня 2016 18:11
На попівській.
коля до можна запитати? Показати IP 22 Липня 2016 20:49
Місцеве населення це озеро називає "Целебень"
волинянка Показати IP 22 Липня 2016 13:52
потім приїдуть і будуть розповідати, як чисто в Німеччині чи Польщі! це Вам німці з вертольотів сміття сюди поскидали?!
я до волинянка Показати IP 22 Липня 2016 14:33
це не перше нехлюйство відпочивальників. Але чи є біля озера смітник? На жодному фото його не видно. Певно про це пора задуматись сільській раді, на території якої це озеро знаходиться.
нхя не смішно до я Показати IP 22 Липня 2016 18:14
Якщо немає смітника - то береш і пакуєш усе своє "добро" яке залишилось після гульні і несеш, чи везеш додому де викидаєш у смітник. Я так роблю ЗАВЖДИ.
волинянам Показати IP 22 Липня 2016 14:05
от яка наша недолуга влада - як можна залишати таку назву озера, у нас тут що сепарська область?????????, "казлы", пора давно перейменувати озеро
Aero до волинянам Показати IP 23 Липня 2016 02:26
Ага, переіменувати в "Цілюще". І все сміття зникне назавжди і ніколи не з'явиться знову.
можна запитати Показати IP 22 Липня 2016 14:06
таке враження выд назви, що московський патрыархат там отдыхает!!!!! - позор
волиняка Показати IP 22 Липня 2016 14:20
Якби не хляли оковитої,то може такого і не було б.Але наш менталітет перейманий від угро-фінів,які приповзли в 1939-у році,буде ще довго передаватись у спадок.Бо негатив завжди легше приймається і засвобється ніж позитив.Знову ж таки виною в усіх наших бідах є оковита,а з нею приходить наглість.От і маємо результат.
григор Показати IP 22 Липня 2016 14:21
Це власна назва. Ходи в школу.
555 Показати IP 22 Липня 2016 14:49
Бидлоття!!!