USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку встановили ще одну «сонячну» лавку

25 Серпня 2016 11:55
Біля луцького собору можна зарядити гаджети від сонячної енергії.

"Сонячну" лавку поставили на території Свято-Троїцького собору. Про це повідомляє прес-служба ВОГО «Фундація розвитку громад».

Лавка прикрасила оновлений сквер на території Управління Волинської Єпархії УПЦ КП біля Свято-Троїцького Собору на Театральному майдані у Луцьку.

«Ми хотіли, щоб усі бажаючі віряни, семінаристи, які приходять в Собор та в сквер, відпочити або послухати Службу Божу, могли комфортно провести час та підзарядити свої мобільні пристрої телефони, планшети, ноутбуки тощо», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, лавку на сонячних батареях у Луцьку встановили і біля Луцького національного технічного університету. Такий подарунок зробив навчальному закладу з нагоди 50-річчя Луцького національного технічного університету випускник факультету бізнесу 1996 року Роман Михальчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Світлана Показати IP 25 Серпня 2016 12:41
Взагалі то біля собору не сквер, а кладовище...
вася Показати IP 25 Серпня 2016 13:33
на цвинтарі воно буде заряджатись так "по-православному"!
олег до вася Показати IP 25 Серпня 2016 14:37
это чтобы мишаня мог халявой пользоваться!
Роман Показати IP 25 Серпня 2016 14:58
лавка на кладовищі... в громадської організації та фірми, в якої закупили пристрій, один директор: сам собі волонтер та благодійник)
так Показати IP 25 Серпня 2016 15:55
але де б не установили.роги скрутять і дуже швидко
Анастасія Показати IP 25 Серпня 2016 16:13
Так приятно читать коментарии,от таких всепропальних....А вы собственно что сделали для Луцка?Кроме гадостей и негатива? Поставили и хорошо,людям удобно...Жизнь боль...а не народ...
жаба до Анастасія Показати IP 25 Серпня 2016 16:49
це моі подружки повилазили і ніяк не можуть лопнути від жовчі
О! Показати IP 25 Серпня 2016 16:55
такі всі побожні дописувачі. -це ж треба! янукович тоже до церкви ходив і це йому не завадило обікрасти державу а вам обіср.. и ту нещасну лавку!
Юра Показати IP 27 Серпня 2016 00:26
Лавка на кладовищі для Лучан , ще рано ! а владі ганьба !