USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Загинуло 13 бійців батальйону «Айдар». УТОЧНЕНО

28 Липня 2014 16:08
За минулу добу в боях загинули 23 бійці сил АТО, зокрема поблизу населеного пункту Лутугіне загинуло 13 бійців добровольчого батальйону «Айдар».

Про це йдеться на офіційній сторінці батальйону в Фейсбуці.

«Протягом доби підрозділи батальйону брали участь в трьох різних операціях за різними напрямками навколо міста Лутугіне.

В кожній з груп були втрати. Всього загинуло 23 людини», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обставини боїв, а також повний поіменний список загиблих воїнів будуть опубліковані після уточнення.



Як повідомлялося, сили антитерористичної операції звільнили від проросійських бойовиків місто Дебальцеве на Донеччині і увійшли в Шахтарськ, Торез та Лутугіне.

Нагадаємо, у складі батальйону «Айдар» служить чимало волинян. У червні у Луцьку прощалися з айдарівцем Рустамом Хамраєвим, який загинув у боях під Луганськом 17 червня. Тоді загинуло четверо бійців цього батальйону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Надо Показати IP 28 Липня 2014 16:39
Надо ставить памятник возле ЗАГСа. И площадь опять переименовывать.
росіянин Показати IP 28 Липня 2014 16:42
я в шоці!
Герої не вмирають Показати IP 28 Липня 2014 17:12
Їхні душі вже в Раю... Вічная память героям!
українець до Герої не вмирають Показати IP 28 Липня 2014 17:22
коментар було видалено
баба параска до українець Показати IP 28 Липня 2014 17:55
Ти не українець, а перхоть под.алупна. і живуть же такі гниди серед нас
Ніколи до Герої не вмирають Показати IP 28 Липня 2014 17:28
Герої не вмирають - вони вічно живуть у нашій пам'яті! Слава їм!
українець до Ніколи Показати IP 28 Липня 2014 17:32
не про твою пам ть розмова, а про рай та пекло. куди хто попав
Z до українець Показати IP 28 Липня 2014 17:43
іди подискутуй хто куди попав в іншому місці, а тут можна лише висловити співчуття рідним та побажати спокою душам загиблих. Модератори, блін,майте совість, хоч під таким новинами баньте всяку дурноту.
А"Б-В" Показати IP 28 Липня 2014 17:41
Серед загиблих герой з Волині служив в" Беркуті", після звільнення з служби прийняв активну участь в революції, поранений на Майдані, патрулював місто як вартовий порядку, член Асоціації "Беркут Волинь", ГО "Ніхто крім нас, член громадської ради при УМВС, одие з перших добровольців "Айдару" Це герой з великої букви,своїми вчинками він заслуговує бути захороненим на Меморіалі Слави. Слава героям! Герої не вмирають!
((( до А"Б-В" Показати IP 28 Липня 2014 19:00
Мій батько там загинув... Разом з ним тоді були на майдані, обоє були поранені, тепер його нестало((((
Українець до ((( Показати IP 28 Липня 2014 19:26
Прийми щирі співчуття. Тримайся, друже.
CoM до ((( Показати IP 28 Липня 2014 22:57
треба ще тебе туди відправити замість мого двоюрідного брата якого призивають, він на майдані мізки людям не пудрив, нічого йому воювати, бери гвинтівку і дуй на фронт
Ніка Показати IP 28 Липня 2014 18:00
Боже, як боляче і як страшно! Скільки ще смертей потрібно, щоб упир Путін напився людської крові? Коли він захлинеться у морі сліз матерів, дружин та дітей? Якому дияволу він служить, щоб бути таким безжалісним мерзотником? Але відплата мусить бути...
Я Показати IP 28 Липня 2014 18:04
Та шоб той схід пропав пропадом - скільки через них с..к дурних людей загинуло
Анонім до Я Показати IP 28 Липня 2014 18:15
через них (с..к дурних), чи через майдан?
сашко Показати IP 28 Липня 2014 18:20
слава героям щире спивчутття близьким
Анонім Показати IP 28 Липня 2014 18:36
А це х*йло Порошенко нічого не робить, а воює з власним народом. прикро((
Джулія до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 18:55
Треба було Вам на Президента балотуватись :-)
тет-на-тет до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 21:59
тебе замість порошенка.щоб ти робив.може ти гадаеш хай сволота прийде до тебе з автоматом і скаже тобі власть прийшла?
Ще я до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 18:49
Через таких ,як ти ,су*,що продалися януковичу -агенту підаРасєї