USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинським підприємцям учасники АТО повертають неякісні бронежилети

20 Грудня 2014 08:00
На Волині учасники АТО повертають волонтерам та підприємцям продірявлені бронежилети, - йдеться у сюжеті ICTV.

Обурені військові кажуть, що купували надійний захист 4 ступеня, який, як виявилось, навіть куль від автоматів не витримує.

Бізнесмени ж стверджують, що їх вини у цьому немає, адже вони лише продавці, і якість товару залежить від виробника.

А виробники, своєю чергою, зазначають, що захист пройшов випробування на полігоні, мовляв, ніхто не скаржився.

Ніхто провину не визнає, а факт лишається – бійці привезли продірявлені бронежилети, на щастя, перед використанням у бою вони їх перевірили.

Ситуацію прокоментували продавець, учасник АТО, волонтер та виробник, у кожного своя позиція, винного знайти - важко.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
мати Показати IP 20 Грудня 2014 08:14
Ніяких виправдань, нікому! Ні виробникам, ні продавцям. Це недопустимо - НАЖИВАТИСЯ на ЖИТТЯХ людей. ПОВНА КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, як мінімум за недбалість (виробникам) і бездіяльнісь (продавцям).
віктор до мати Показати IP 20 Грудня 2014 10:20
порядок буде тоді коли за грати сядуть такі як аваков а міліцією керуватимуть порядні професіонали...ніхто не задумувався чому європа настояла щоб заступником авакова стала громадянка іншої держави? хто володіє інформацією той володіє світом...аваков не помре своєю смертю...
Анонім Показати IP 20 Грудня 2014 08:26
ГРОШІ НЕ ПАХНУТЬ?!.... А коли вони почнуть пахнути? Це психологія "українських" громадян? Нажива... нажива ... нажива.... Мало... мало... мало....
вк Показати IP 20 Грудня 2014 08:40
Вони не визнають, а під кулв самому в цьому броніку. СЛАБО?!! Невже настільки гроші закривають очі?
Mik (галицька миша) Показати IP 20 Грудня 2014 09:40
Iснує давнє правило: коли важкий вантаж вперше везуть через новий мiст, пiд ним повинен стояти той, хто проектував його (керував будiвництвом). Ось треба i щодо бронежилетiв ухвалити схоже правило: бронежилет з нової партiї вдягнути на виробника - i стрiляти бойовими набоями. Якщо вiн залишиться живим, можна визнати його продукцiю якiсною.
месник до Mik (галицька миша) Показати IP 20 Грудня 2014 10:04
Я не здивуюся що ці броніки їдуть нормальні, по дорозі їх міняють на іші. Такий випадок вже мав місце у Чернігові, коли пластини міняли прямо у військовій частині!!! Хоча звісно і не виключено що такі продають одразу!!!! Да це жахливо!!! Але контролю ніякого немаэ!!!!
Mik (галицька миша) до месник Показати IP 21 Грудня 2014 07:12
Меснику, пояснiть, будь ласка, яким чином Ви зумiли розмiстити свою аватарку на "коментуваннi"? Менi не вдалося.
Ясь Показати IP 20 Грудня 2014 10:10
Ви бачили того продавця? Він такий підприємець,як з мого )(уя молоток.
Анонім до Ясь Показати IP 20 Грудня 2014 10:21
Такі виробники - це вбивці українських громадян, воїнів-захисників. І дійсно, заслуговують лише єдиної кари
Анонім Показати IP 20 Грудня 2014 10:28
Хасан Бадран - Хто він ? Кадировець? Звичайно, до сраки йому життя українця! Мета всього його життя - нажива за будь- яку ціну. А ціна тут - людське життя!!!
чурбани Показати IP 20 Грудня 2014 11:02
рулять бізнесом чурки, і йому по)(уй на вас всіх.вдіти в бронік і пальнути пару раз.іслам абад.
Анонім Показати IP 20 Грудня 2014 11:15
А чому цей "Хасан" не воює? Громадянин України скоріше всього, нехай захищає а не торгує!
Той що на відео- вол Показати IP 20 Грудня 2014 12:21
Хасан не винуватий. Винуватий виробник - він відповідає за якість виробленого бронижелета Винувата держава який пох.й що 500 людей ходять під липовю бронею. Ми навіть дали списки солдатів - відповідь подавайте в суд як шахрайство.
Хлоп Показати IP 20 Грудня 2014 12:29
Для дописувачiв з "фронту": Хасан шив чохли для бронепластин! До чохлiв якi у вас претензii? А ось виробляють та крадуть цi пластини i дiйсно громадяни Украiни...
вiктор до Хлоп Показати IP 20 Грудня 2014 13:23
Чохли кажеш...Ну, ну...
Хлоп до вiктор Показати IP 20 Грудня 2014 16:32
Ну для тебе вiн шив бронежилет, звичайно...
віктор до Хлоп Показати IP 20 Грудня 2014 17:41
на твої роги оленячі чурка хасан чохли шиє
Хлоп до віктор Показати IP 21 Грудня 2014 12:53
Бо твоi вже стерлися менi я...я чесати
ФОРТ до Хлоп Показати IP 21 Грудня 2014 00:45
Він не займається пошиттям, а лише перекидом речей через кордон з подальшою їх реалізацією. Як він пояснив, пластини були привезені з Києва, та вставлені в закордонні жилети, та продані за завищеною ціною (більше 5000грн., без кевлавру) P.S. Хассан - сірієць (не чурка)
ПОРТ до ФОРТ Показати IP 21 Грудня 2014 10:51
твій хасан - чурка стопудовий
Алі абу-Таліб Показати IP 20 Грудня 2014 12:42
Все просто. Немає чіткої і надійної процедури централізованої закупівлі та централізованої перевірки надійності. Великий мінус МО та МВС.
Штефан, Луцьк Показати IP 20 Грудня 2014 12:42
Хасан не винуватий!
Лучанин Показати IP 20 Грудня 2014 13:33
Смысл волынян продавать волынянам гавно? Потом же они приедут и закроют лавочку. Просто конкуренция возросла, увидели что на брониках можна заработать вот все
Наталя Показати IP 20 Грудня 2014 20:41
Де це видано, щоб можна було військову техніку і обмундирування купляти у чорт зна в кого? Це що граблі і лопата? Головна проблема: державі наплювати на військових і на кожного громадянина зокрема! Сьогодні турчинови та авакови закликають до тотальної війни, а значить за вбивство наших громадян, яких призивають у НЕОРГАНІЗОВАНУ, НЕУКОМПЛЕКТОВАНУ високоякісним обладнанням Армію! Який якісний бронежилет може придбати волонтерська організація, коли він коштує БАСНОСЛОВНІ гроші?! А де ж ті 100 млн. гривень, що йдуть в ДЕНЬ на війну? Чому за них не придбавають висококласні бронежилети? Чому солдати немають достатньо їжі і теплого одягу за державний кошт, а все і надалі продовжують волонтери збирати у населення? Чому не експропріюють кошти в олігархів на військові дії? Чому їхні діти не воюють?!! У Сталіна і Хрущова сини загинули у ВВВ, а наших "мажорів" повідправляли "охороняти" крісла у ВР та "береги" на Мальдівах!
Алі абу-Таліб до Наталя Показати IP 20 Грудня 2014 22:54
а звідси питання про прозорість витрачання коштів на АТО....
Наталя до Алі абу-Таліб Показати IP 21 Грудня 2014 10:53
Ото ж бо і воно.....................!!
Андрій Показати IP 21 Грудня 2014 18:47
https://www.youtube.com/watch?v=Y4icxNb6pgw