USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

На волинському деревообробному підприємстві спалахнула пожежа

30 Травня 2016 14:30
Волинські вогнеборці врятували від знищення пожежею деревообробне підприємство, - повідомляє прес-служба ДСНС у Волинській області.

29 травня о 18:54 до служби «101» надійшло повідомлення про пожежу на деревообробному приватному підприємстві «Агропромтехцентр» в селі Тойкут Ковельського району. Працівники підприємства повідомили, що площа пожежі значна, вогонь охопив декілька споруд, є загроза розповсюдження полум’я на сусідні будівлі.

Перші підрозділи служби «101» прибули до місця події о 19:25.

Боротьба з вогнем ускладнювалась пожежним навантаженням, швидким розповсюдженням вогню по дерев’яних конструкціях будівель та тим, що працівники підприємства намагались ліквідувати вогонь підручними засобами і зателефонували до служби «101» коли площа пожежі складала уже понад 1000 квадратних метрів. Всього на місці події працювали 8 пожежних автомобілів та понад 50 вогнеборців.
Локалізувати пожежу вдалось о 21:00, а остаточно ліквідували вогонь о 01:45.

Вогнеборцям вдалося врятувати від знищення деревообробний цех із сучасним дороговартісним обладнанням, декілька господарських будівель, тисячі кубометрів сировини та склад готової продукції підприємства.

В результаті пожежі вогонь знищив адміністративний корпус та столярний цех розміром 10х60 метрів, декілька будівель та навісів для сушки деревини, котельню, цехи розпилу та цехи по виготовленню піддонів, 200 метрів квадратних покрівлі господарської будівлі.

На місці пожежі постраждав мешканець села Запруддя Сергій А., 1973 року народження, який отруївся продуктами гріння. У стані середньої важкості медики госпіталізували його до Ковельської центральної районної лікарні.

Причина пожежі встановлюється спеціальною комісією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 69
Дереволюб Показати IP 30 Травня 2016 15:30
Є шанс що більше лісів вціліє. Якщо будуть так безнаказано вивозити ліс то не здивуюсь, якщо лісовози почнуть самозагорятись.
Тетяна до Дереволюб Показати IP 6 Серпня 2016 21:28
Я живу біля тойкута та не потрібно писати дурниць!!! Взагалі нащо пишете дурниці
знаючий Показати IP 30 Травня 2016 15:42
Підприємство через підставлених осіб належить Коліснику Богдану Івановичу.
правий сектор до знаючий Показати IP 30 Травня 2016 16:36
Д*рак ти знаючий
анонім до знаючий Показати IP 1 Червня 2016 17:26
Ти дурню що диму нанюхався якого колісника
1976 Показати IP 30 Травня 2016 16:14
Складається враження, що хтось накинув оком на підприємство. А власник виявився незговірливим? Цікаво не захотів продати, чи не поділився? Спочатку згорів МАЗ. Тепер пів-виробництва. Тут більше запитань ніж відповідей.
я@@@@ до 1976 Показати IP 30 Травня 2016 19:28
КАПІТАН-ОЧЕВИДНІСЬ)))))) тобі тільки в слідопити. як людт можуть добре казки складати
Ольга до 1976 Показати IP 31 Травня 2016 15:53
МАЗ горів у його брата рідного
Анонім Показати IP 30 Травня 2016 16:48
Вищенаписані коментарії є невірними!!! Люди пишуть аби писати,таке враження.Не володіючи достовірною інформацією.На рахунок підприємства-котре не являється власністю Колісника.Маз,котрий згорів,також не належав даному виробництву! Люди втратили почуття співчуття і жалю. А скільки ця людина (власник ) зробила добра і забезпечила населення роботою! З присутності такої кількості населення,котре ринуло на допомогу видно,що людина (власник)на високуму рівні поваги в селян.І заслуговує на ...хоча б співчуття...
Аноніму до Анонім Показати IP 30 Травня 2016 17:11
Він з людей зробив рабів. Пройдися по районі і попитай про його. Як можна в 36- ь шість років мати такі гроші. Його Всевишній покарав за його відношення до людей. Павло- після цього думай, тай іншим розкажи. До людей стався по людські
анонім до Аноніму Показати IP 30 Травня 2016 22:43
О Боже про що ви говорите яких рабів більша половина робітників працює від (вироботку) хоч роби хоч не роби тебе ніхто не змушує.Люди не заздріть чужим грошам.
Знаючий Показати IP 30 Травня 2016 16:51
Непишіть дурниць. До чого тут Колісник. Це підприємство КОЗЛА СЕменюка. Бог- не фраєр, все бачить. Павлік- одумайся.
2222 Показати IP 30 Травня 2016 17:00
на все воля божа і зверху видніше що і як
Камінь Показати IP 30 Травня 2016 17:03
Павліка бог покарав. Біжи бігом до депутата обл. Ради хай захищає. Бог все бачить. Це тобі за всі біди, що ти людям наробив. Який колісник- це семенюка павла. Знаючий!!!!! Якщо ти незнаєш- н*х*р писати
Анонім Показати IP 30 Травня 2016 17:23
Точно-Бог все бачить!!!За такі слова також по голові не погладить! Люди-де ваша гідність!
Нуйно Показати IP 30 Травня 2016 17:31
може за коханку в неї вроді чоловік бандіт
Я Показати IP 30 Травня 2016 17:32
Добре, що підприємство знаходилось ненатериторіі нижнього складу Камінь- Каширського держ. Лісгоспу, ато знов би депутата запити робив.
Ковель Показати IP 30 Травня 2016 17:37
Щось Павло тобі невезе- то зіла з лісом зловлять, то СБУ накриє, то з мазом проблеми, а зараз це. Ой багато ти нагрішив. Подумай. Люди правду пишуть.
До нуйна Показати IP 30 Травня 2016 18:05
Та нє він не бандіт! Він л*хРОГАТИЙ. А як іі звати? Може я не проту пишу
ХХХ Показати IP 30 Травня 2016 18:30
так тій штундярі і треба!
Анонім Показати IP 30 Травня 2016 19:05
Які ви всі ди*ли! !!
Анонім Показати IP 30 Травня 2016 19:07
Думайте і слідкуйте за своїм життям!!! Скалку в чужому оці бачите, а в своєму колоду-ні! Гнилі ви люди!
Анонім Показати IP 30 Травня 2016 19:12
Які ви всі низькі і підлі! Дивіться за своїм життям і за своєю поведінкою! Скалку в чужому оці бачите, а колоду в своєму - ні !
я@@@@ Показати IP 30 Травня 2016 19:22
Які ви всі придурки , і не тямущі людиська. Я взагалі в шоці як можна бути такими ненависними людьми , і ще згадувати про Бога. Дайте людині спокій. І не вам вирішувати за що це йому. В свому оці колоди не бачите, а в чужому скалку бачите. Схаменіться люди........Біда може і за вашими спинами ходити((((((((((((((((((((((((
Анонім до я@@@@ Показати IP 30 Травня 2016 22:54
А як можна бути таким ненависним до людей- як він є!!! Низькі-не люди !! -, а він!!! Капец Паша! Заробив!!!! На все воля БОЖА!!! Це тобі за Всі твої " ГАРНІ" справи.
@@@ Показати IP 30 Травня 2016 22:52
Нема вас люди гідності , замість того щоб поспівчувати хоча б пишете всяку ху*ню... Що когось жаба душить що людина щось має???...Займайтесь і ви хто кому не дає.. тільки канєшно пизд* ти про когось лекше чим робити...Не люди ,а нелюди...
Гога Показати IP 30 Травня 2016 22:59
Євреї покарали! Пашик! Мало землі??? Іди дальше в суд.
ОЛЕГ Показати IP 30 Травня 2016 23:22
як можна будувати пилорами на місці де розтріляні та закопані євреї????
Олегу до ОЛЕГ Показати IP 30 Травня 2016 23:58
Коли долари в кармані, розум в дупі---Це про власника.
Прокурор Показати IP 31 Травня 2016 00:02
Читаю коментарі і дивуюсь. Мені здається Українці не будемо ми ще довгенько нормально жити, а все тому, що подивіться, що Ви пишете і як Ви відноситеся один до одного. Ну заробив він гроші і що ? Треба його пообсирати? а Все чому? А все тому, що Ви заздрісні, що у Вас так не вийшло. Да зрозумійте Ви вже наконець то, якщо якась людина пробує робити бізнес в Україні, її не обсирати Треба а підтримувати, бо це залог того, що у Ваших дітей буде майбутнє, Зверніть увагу Він не ріже ліс Кругляк і за кордон круглим його невідправляє, як це роблять Лісгоспи, а він цей ліс переробляє і робить з нього готову продукцію яку продає, при цьому створюються робочі місця і дає можливість працювати. Зрозумійте такі Семенюки будут завжди, просто моя порада Вам моліться, щоб такі Семенюки залишались на Волині, Бо Прийдуть Європейські Семенюки, Київські і Донецькі і повірте ніхто не буде з Вами Панькатись, зріжуть все під чисто вивезуть навіть не будете знати куди і скільки, а за це все ще потім Вас і звинуватять що невберегли природу. Так що як різали так і будуть різати як мили бурштин так і будуть мити, просто треба це повертати в законне русло, і головне щоб це русло залишалось на місцях.
Я до Прокурор Показати IP 31 Травня 2016 17:07
Погоджуюсь цілком. Заздрісні і недалекі.
анонім до Я Показати IP 1 Червня 2016 17:32
Люди недумають що з ними буде
До олега Показати IP 31 Травня 2016 00:06
Він думав, що йому можна ВСЕ(( ₴ )) Д*рню! Бакси все невирішують.
Справедливість Показати IP 31 Травня 2016 00:51
Влада очі закриває, але Бог на Світі є таки! Бо захвачуючи усе кругом, будуючись на кістках (єврейському кладовищі), та дійшовши до того що даже у громади свалку забрав хоч громада проти, бож другої навіть і ненадали. Та я вам скажу при таких обсягах виробницьтва навколишні села малиби процьвітати, але детам страшно глянути понаїжджали одні алкаші та зекі- дешева робоча сила. А податки платяться узагалі не внаш район, а туда де прописаний підприємець Турійськ і я явно звичайнож це з смішні ґроші!!!
Мент- прокурору Показати IP 31 Травня 2016 01:16
Ти не прокурор- ви г*мнюк! Відкрийте будьтеласкаві по Семенюку всі справи з архіву. Підтримувати чим? Краденим лісом, несплатою податків, мутними темами. Молимся, щоб на Волині таких Семенюків було менше. Лісоводи!!!! Знайте!! Семенюк- це є стукач СБУ, ПРОКУрАтУРИ. Він здавав таможників, нас, лісників,він за доллар горобця в полі заганяє. Пишу як мент- немайте з ним справи.
Лісовод Показати IP 31 Травня 2016 01:40
Навіщо було його тушити. Цеж перевалочна база краденого лісоматеріалу з С.Стобихівка,Сошично, Карасин, Карпилівка, смт. Любешів. Семенюк переробляє дуже мало, - він скуповує крадене. Незнаючі- проїдьтеся по Ковельському, Камінь- Каширському, ЛЮбешівському районах: вам про його розкажуть.
Таня Показати IP 31 Травня 2016 08:08
Це не Семенюк дебл, лох і т.п. Це всі ви що пишуть всякі гадості, про людину яка забезпечила велику кількість населення роботою і стабільною зарплатою.
Анонім Показати IP 31 Травня 2016 14:52
Ким би він не був але ми з вами повині оставатися людьми і поспівчувати.
Працівник Показати IP 31 Травня 2016 17:33
І добре що згоріло, тільки за мало згоріло. Бо він дійсно з людей рабів зробив. Як хоче так і керує. Сам звернув ср*ку і погнав до німців. Напевно добре комусь на хвіст солі написав. То що там працює дешева робоча сила це факт. Але він і сам бувший зек, ви хоч знаєте ким він(власник) з відти вийшов, його взагалі не рахували за людину. А тут він думає що хвіст розпустив і фраєром великим став до бізнес не легальний має. Позамилював людям очі, тай люди на нього моляться , ще й захищають д*біла , якби ти хоч було кого. Ви запитайте хлопців які там працюють, вони вам про нього багато чого ''цікавого'' розкажуть.
Анонім до Працівник Показати IP 31 Травня 2016 18:58
Якщо вже і пишеш, то пиши, правду. Не обплювуй людину нізащо, ні в якій тюрмі він не сидів, і ніяким зеком, як ти пишеш, не вийшов. А те, що люди молються за нього, тому що знають, що це дійсно людина з великою букви. Ти зроби щось для людей, щоб за тебе молились, а тоді вклади здоров'я, силу в своє виробництво і щоб в тебе згоріло, і потім якийсь"працівник" не знаючи нічого, таку брехню напише. В людей кажеш спитати, які робили, то я тобі скажу, якби було погано не робили б. Бійся Бога таке писати, якщо пишеш, то хоч взнай мпочатку д
Анонім до Працівник Показати IP 31 Травня 2016 19:06
Якщо пишеш, то взнай спочатку правду для себе, а тоді будеш писати для людей. Сидіти і на когось гадості писати багато розуму не треба.... Бійся писати того що не знаєш, бо за все треба відповідати кожному з нас перед Богом.....
Анонім 2 Показати IP 31 Травня 2016 20:25
Ви не плутайте керівників, той що сидів, це не Павло, а Віктор і в нього своя фірма, а до Агропромтехцентру він ніякого відношення не має. А за Павла хочу сказати, що це - Порядна Людина. А те що ви пишете всяку гадость, то про кожного з вас можна написати теж багато поганого. Правники ним задоволені як керівником, якщо комусь щось не подобається, то чого не шукаєте іншу роботу? Знаю одне - всім не вгодиш!!! Він ту фірму будував довгі роки, вклав багато сили, нервів і ніхто йому нічого просто так не давав. Ви краще поспівчувайте Павлу і людям які залишилися без роботи!!!! Якщо ви такі розумні, то заберіть тих людей до себе, дайте їм стільки робочих місць як дав Семенюк Павло, а тоді будете писати всяку гадость на людей.
Марія до Анонім 2 Показати IP 31 Травня 2016 23:33
Для чого Ви поливаєте і іншого брата брудом? У них віруюча сім"я звідки така інфа,що він сидів,а якщо і сидів, яке кому до того діло? Ви б люди подякували,що і один і інший брат дають людям роботу і доволі таки високу зп для Волині! А те,що вони платять податки у бюджет цього Ви теж не бачите і не рахуєте і як там хтось писав,що це копійки так от мов хорошенькі зверніться у ОДПІ і запитайте, це не тисяча, не дві,а сотні тисяч кожного року! Побійтесь Бога і дивіться за собою і свого писка до чужого не пхайте!
Марія до Анонім 2 Показати IP 1 Червня 2016 16:20
Перш ніж наводити на людей наклепи перевірте достовірність інформації,ніхто з них не сидів,зоргші люди,а якщо твоїм знайомим не подобалася техніка безпеки чи не офіційне працевлаштування,то якого фіга вони ходили на таку роботу,аааа по 5-8 тисяч вприкол получати і ще й на біржі можна постояти, відправ запит в ОДПІ,якщо такий недалекий як ти знаєте що це таке і дізнайся скільки на їх фірмах офіційно працевлаштовано і які податки вони платять,щоб твоім дітям падло було в які садочки ходити, щоб вчителям зп платили,а потім обливатимеш дерьм*м...
Анонім Показати IP 1 Червня 2016 04:05
Тоді яке відношенняя має Віктор до Агропромтехцентру. А про Віктора значить це правда. І люди будуть мовчати тому що на це є багато ''причин''. Якщо і в них сім'я і віруючі то до людей треба по людські ставитись, і з людьми з якими розмовляв я, то не одна особа офіційно не працевлаштована. А ви взагалі знаєте скільки там нещасних випадків трапляється. Це ж є виробничі травми, і поскаржились нема на кого тому що не працевлаштований. І це по вашому нормально? А яка там техніка безпеки, із п'яти вогнегасникіа один робочий, і ним ви хочете потушити такий пожар? Я розумію люди залишились без роботи, шкода їх. Але Богом яким ви всі прикриваєтесь так сильно, з верху видніше. Якщо людина ніде і нікому не завинила то і фірма стоїть на місті. А так маєте те що маєте.
Оксана Показати IP 1 Червня 2016 09:00
Дааа..Сра*олизники заступаються за своїх начальників.Фу..протівно аж...
марія до Оксана Показати IP 1 Червня 2016 14:34
противно читати, що пише таке б*дло як ти! якщо я працюю ОФІЦІЙНО, маю заробітню палту про яку ти навіть не мрієш і знаючи яку заробітню палту отримують працівники гріх не заступитися...і о чого сракол*зники, коли моє начальство навіть не вкурсі про те що я пишу тут.
Анонім до Оксана Показати IP 1 Червня 2016 15:40
Противно, Оксана, має бути Вам таке писати, якщо в Вас лишилася хоч капля совісті. Повірте, якщо люди заступаються, значить людина достойна цього і знають напевне більше за Вас. Перше, ніж написати щось погане за людину, подумайте за себе, можливо, якби і Ви були героєм аналогічноі ситуаціі, і про Вас всяку гадость писали, то тоді Ви дуже добре б подумали перед тим, як писати. Над Вами теж є вища сила і Вам за своє кожне слово треба буде відповідати.... Бійтеся Бога......
Працівник до Оксана Показати IP 1 Червня 2016 16:50
Оксана ви не одні, не переживайте, ми вам повністю підтримуємо.
Марія до Працівник Показати IP 1 Червня 2016 20:11
Краще б ти за свою с*аку переживав гроші страшна сила, завтра будиш без роботи;)
Abat Показати IP 1 Червня 2016 17:44
Жаба страшна тварина,НІЧОГО ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ( НЕ ЗАВЖДИ ТАК БУДЕ) паша тримайся в тебе буде все добре.не звертай на дурнів увагу...
Анонім Показати IP 1 Червня 2016 20:54
Я думаю що про віктора писати погано не треба,він гарний керівник!пишуть погане пі**ри і га**они,які немають життєвоі позиціі!!зловив би ноги переламав би!!!
Бух до Анонім Показати IP 1 Червня 2016 22:39
Згідна на 100% завжди йде на зустріч, допомагає,коли потрібно
Анон Показати IP 1 Червня 2016 21:35
Там хороша робота і зарплата теж і люди там оформлені крім тих які ходять через день на роботу або раз в тиждень ви б таких оформили коли за них платиш податок а вони получать зарплату і п'ють по два тижня і Павло Трохимович хороша людина забезпечив багато людей роботою з Ковеля маршрутка безплатно возить знайдіть таку фірму яка забезпечує людей такими умовами.Побачимо чи багато таких у нас.
Анонім Показати IP 1 Червня 2016 22:38
У Семенюків немає поняття людини.Люди за їхніми словами "РАБІКИ"..І хватить їх захищати..
Марія до Анонім Показати IP 2 Червня 2016 07:51
А то що? Правильно,якщо ти г**мно,яке нічого не добилося і нічого не вмієш,то так і залишишся "рабом" і не тільки для Семенюків)
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2016 08:11
А в тебе є? Про людьську гідність тобі ще далеко. Тільки повний ди*л, в такій ситуаціі буде щось подібне писати. Це просто людська завість українців. Коли хтось чогось добився в нас, обов'язково українців, мучить, щось в когось краще. Ставайте й робіть щось, заробляйте...... Але коли в людини біда, це дійсно так, як ті "жаби" повилазили з болота і квакають. Це про Вас........Почитай що пишуть люди, котрі працювали і які втратили роботу, які задоволені були всім, і ім непотрібно було кидати своіх дітей, чоловіків, жінок і іхати до Європи на заробітки.... Дякуючи ПАВЛУ ТРОХИМОВИЧУ, пишу з великоі букви, бо це є дійсно людина з великоі букви, люди мали можливість жити і працювати в такій краіні "Украіна".Поспівчувай людям, воно і тобі від Бога повернеться. А Вам ПАВЛО ТРОХИМОВИЧ воздаться від Бога сторицею за Вашу людяність, порядність, доброту, мудрі поради, за все те добро, яке Ви робите людям. Ми з Вам, молимось за Вас. Тримайтеся все буде добре. І не звертайте увагу, на тих завісних людей, яким всеодно, хто, що, як..... ім би просто пооб*рати когось, не боячись того, що за кожне слово треба буде відповідати перед Богом.
зі сторони Показати IP 2 Червня 2016 00:09
ЛЮДИ!!! всім все вернеться з чамом кому за заздрісний підпал, і бачу багатьом за "підтримку і співчуття" власнака
дядько саша Показати IP 2 Червня 2016 01:02
хлопців знаю давно більше 20 ти років і нічого поганого про них сказати неможу,а ось як вони строїли свою першу пилораму під мокрим снігом серед поля я це бачив ,знаю і ніхто їм тоді недопомагав і починали з позичених грошей і пилораму тягали самі довгий час ,хочеться сказати всім тим людям а вірніше нелюдям які так відгукнулись про П .Семенюка .Як вам не соромно , які ви заздросні на чуже нажите десятками років .Я хотівби побачити в якому ви віці і що ви нажили за свої роки ,а можливо ви і скриваїте свої імена бо ви пусте місце в цьому житті .А тепер про рабів як ви пишите у своіх відгуках ,працювали ви за гроші ,і зарплата наскільки я знаю була непогана а неподобалась тільки алкашам як ви пишете ,а може це алкаші і пишуть бо нормальні люди з Тойкута я знаю багатьох які мають мозги мають свої теплиці і успішно торгують на базарі в ковелі вони не раби але пашуть з ранку до ночі мені цей труд знайомий ,Я за таких хлопців як Семенюки Павло тримайся ми з тобою і не тільки ми багато справжніх людей тобі співчувають и з Тойкута теж а ця жменька непотрібу не дивуйся вони скрізь є але знай добрих людей більше ,
До всіх захисників В Показати IP 2 Червня 2016 01:58
Таких ГА***ЮКІВ, як вони- мало є. Ніхто про їх доброго слова нескаже. Сидить якась дура, а може дурень- тай пише за всіх ОДНА, тільки іншими підписується. На роботі там оформлено 10- ть процентів, 70%~ лісу краденого. Віктор- тюрміян, Павло- в минулому стукач певних органів, за гарну роботу брат Віктор був звільнений достроково; За 1$ - здасть всіх і все,за 2$~синичку в полі заганяє. Мало Згоріло. Слава УКРАЇНІ.
Анонім до До всіх захисників В Показати IP 2 Червня 2016 11:15
Га****нюк найбільший ти, таким брудом поливати. Мабуть ти на цій фірмі працюєш, якщо такі цифри називаєш. Не обзивай людей, які мають свою думку. Не плутай Віктора до Агропромтехцентра, він не має ніякого відношення. У нього своє виробництво. Цікаво що за тебе люди говорили б......... Сам мабуть був би в шоці.. Бійся правосуддя за неправду, тому що не знаєш, що за твоєю спиною ходить.....
Аноніму від всіх сах Показати IP 2 Червня 2016 19:08
Да я там працюю. Щоб там все згоріло!!!! Семенюки- це к*зли. Де прокуратура, фіскальна служба, поліція,??? Як можна в таких роках заробити такі гроші? Можна заробити: якщо ти будеш- к*злом, стукачом, крадуном, .................. Перестала Служба бажа кришувати, прокуратура- теж( бо інша) - і пи..а ним. Павло! Де криша? ............ П*зда- КОТЬОНКУ. Гори, гори, ясна- щоби непогасла!!!!!
Анонім до Аноніму від всіх сах Показати IP 2 Червня 2016 20:01
Не боішся Бога таке писати, якщо тобі вони такі погані, то чого прийшов до них працювати. Якщо так погано, чого там працюєш. А може то ти підпалив? Бійся тішитися такою бідою, бо можеш сам згоріти......
анон Показати IP 2 Червня 2016 19:41
Не дай Бог якби у тебе щось би капітально згоріло побачив би як тоді би заспівав..і як би про кого говорив що не знаєш!
Я Показати IP 2 Червня 2016 20:42
якого милого про того штунду так довго пишуть. Згоріло- і мать його нишечком. Конченим людям так треба. Митник прокляв... Пам'ятаєш ?
Анонім до Я Показати IP 2 Червня 2016 23:11
Мабуть про такого за*нця, як ти, жодного хорошого слова не написали б. Ти дивись, щоб тебе не прокляли, думай, що пишеш... І почитай скільки хорошого пишуть за людину, яка на це заслужила...
аноним Показати IP 3 Червня 2016 01:55
Кожен дасть видповидь за себе)))ви не знаете що вас завтра жде!
Тойкут Показати IP 3 Червня 2016 22:55
Я дивуюсь з того, що пишуть люди які не поважають ПАВЛА. Як вам не соромно писати такі дурниці ? Хто вас виховував ? Що ви зробили хорошого у цьому житті . Ми цілою сімєю допомагали загасити пожежу , тому що шкода було дивитися , що стільки приміщень горить . Адже це велика праця за багато роківі. Співчуваємо і дякуємо за те , що люди мають роботу . Молодці , хлопці Семенюки . ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ?
Альона Показати IP 20 Липня 2016 02:11
Самі ви не люди а ч*шніки а Паша і Вітя гарні люди знаю по собі в мене чоловік робив в Віті пару днів і я потрапила в лікарню і Вітя допоміг а ви тут грязю поливаєте хіба мало він кому до поміг в очі в гарні а за спиною....... в очі а ну да хіба ви знаєте що таке співчуття ви не люди ....а