USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85
Світ вражає: Нашому мерчику
Наш мерчик Микола Романюк кардинально змінив свою позицію щодо садочків.
Це вже не вперше, коли Микола Ярославович з піною з рота доводить свою правоту в якомусь питанні, а вже через трохи часу робить все навпаки... (наприклад, тишком проголосував "за" по питанню "Черрі").

Хто знає ще подібні випадки - а вони цілком можуть бути - пишемо в коментарях.

А у зв"язку з тим, що такі рішення вже потроху набувають ознак систематичності, вокально-інструментальна композиція гурту "Скрябін" присвячується...
Коментарів: 13
Андрій Лучик Показати IP 21 Березня 2011 16:33
Стьопа! З нетерпінням тисну Ф5 на ВП. Вже аж палець болить :)
Ще колега до Андрій Лучик Показати IP 22 Березня 2011 11:26
Читав коментар "Знаючий Вчора 19:04" під новиною про те, що у Романюка рєзко гроші знайшлися? Це сто пудов писав Стьопа.
Швейцарець Показати IP 21 Березня 2011 16:52
Андрію, а де ти бачиш в питанні про "Чері" суперечливість? Сам Романюк лобіював це питання значно більше, ніж "Свобода". За це говорять факти.
Знавець Показати IP 22 Березня 2011 00:05
Скор мабуть вийде книга ляпів поміщека Романюка.
Знаючий Показати IP 22 Березня 2011 08:45
Є категорія людей, які "з піною з рота" з гармати стріляють по горобцях і нікому немає потреби доводити, що це праця Сізіфа. А є протилежна категорія, яка "з піною з рота" з рогатки стріляє по тиграх. До другої категорії належить автор інформації "Нашому мерчику" і "У Романюка "рєзко" знайшлися гроші (в даному випадку треба вживати "кошти")для садочків". Останній заголовок взагалі сумбурний. При чому тут "рєзко"? Чому у Романюка, він же не зі своєї кишені платить? І, очевидно, не для садочків, а для зарплати вихователів? Тобто, увесь заголовок корявий - сленг, на якому розмовляють в Збаразькій жіночій вязниці Тернопільської області. Повне виродження української мови, та й ще з вуст журналіста! А ще з вуст журналіста - безглузде смикання тигрів за вуса.
Андрій Лучик до Знаючий Показати IP 22 Березня 2011 11:19
Де тигр??? 0_о Так... котенятко...
Колега до Андрій Лучик Показати IP 22 Березня 2011 11:23
Андрію, але ти врахуй, що це котеня на його посаду не такі ж котенята поставили. Дяді, які серйозне бабло вбухали в проект "Романюк - мер" не завжди очі закриватимуть, що котеня, яке ще далеко не відпрацювало те, що має відпрацювати, уже так сильно обісралося. тому його поки що будуть відмивати, вставляти йому зуби і - увага - давати у помічники і тигрів. Так що Романюк Романюм, але ти пам"ятай про його спонсорів
Андрій Лучик до Колега Показати IP 22 Березня 2011 13:38
Повірте, спонсорам така ситуація тільки на руку. Адже чим слабшою є їхня лялька, тим легше нею керувати. Наприклад, хтось може собі уявити, шоб Клімчуком ось так крутили у різні сторони, як це роблять із мерчиком?
фраєрман Показати IP 22 Березня 2011 10:16
...ви ж самі вибрали цього мерчика? То лупіть себе в потилицю. У владу йдуть тільки для того, щоб заробити для СЕБЕ баблоси. Істина універсальна та незаперечна, а ви, дурники, щось тут белькочете...
Департамент підприємництва Показати IP 22 Березня 2011 11:06
Романюк обіцяв працевлаштувати колишніх заступників Шиби. Тепер же Гоцалюка з Пархом"юком викидає на вулицю.
двірник Показати IP 22 Березня 2011 14:32
і добре робить, що викидає на вулицю - двірників не вистачає...
Л Показати IP 22 Березня 2011 14:43
А хто такі Гоцалюк і Пархомюк, щоб їх працевлаштовувати, що вони зробили для міста - крали, на чім світ стояв. Нехай власним бізнесом займуться , а якщо не тягнуть - то на базар торгувати чебуреками.Інші громадяни самі працевлаштовуються. Правильно, Гоцалюка і Пархомюка - блакитних хлопчиків - на вулицю чи на панель.
zorro Показати IP 23 Березня 2011 09:31
...їх у двірники - це забагато честі, хіба що на панель...а департамент в помийницю...