USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.70 9.86
Світ вражає: Олена Муха: повернення :) ВІДЕО
Тридцять секунд чорнового відеозапису, викладеного кимось на сервіс YouTube,зробили з колишньої студентки ВПУ №6 Олени Мухи своєрідну "зірку" YouTube, адже відео стало напрочуд популярним в інетрнеті.

Відео, де дівчина надто емоційно реагує на котрусь зі своїх знайомих просто перед увімкненою камерою Волинського телебачення, у мережі з’явилося 13 травня. Цей фрагмент інтерв’ю за тиждень набрав більше 16 тисяч переглядів.

У соціальній мережі «Вконтакте» навіть створили групу «Фани Мухи Олени», до якої сьогодні вже вступили 19 людей.

Сама ж героїня навіть і не підозрювала, що поки вона виховує двохмісячну донечку та займається домашніми справами у рідному селі Цеперів Луцького району, в Інтернеті навколо її особи вирують такі пристрасті.
Село Цеперів – звичайне невеличке волинське село. Все населення розмістилося на чотирьох вулицях, тому знайти Олену виявилося нескладно.

Дівчина розповіла, що нічого не знає про цей відеоролик, але інтерв’ю пам’ятає...

«Це було дуже давно. Мені тоді було 17 років. Я навчалася на швачку-вишивальницю. А от до кого я в той момент говорила і що це була за подія я вже і не пригадаю», - розповіла при зустрічі Олена.

До речі, це вже не перший раз, коли прізвище Олени Мухи з’являється у ЗМІ. Хоча перший випадок пов'язаний з не надто приємною подією. Багато років тому на неї напав односельчанин, який наніс їй декілька ножових поранень. Тоді в одній із місцевих газет про це написали невеличку замітку, - пригадала Олена.
Коментарів: 17
Глядач Показати IP 20 Травня 2011 13:18
От шо значить дурь з голови поділася )))) дві різні людини
6 ПТУ Показати IP 20 Травня 2011 13:27
таки дівчина вивчилась) правду казала - хороші вчитилі і вчать ХОРОШО!
пріколіст Показати IP 20 Травня 2011 15:58
дурь нікуди не дівається ))))
Spaceman Показати IP 20 Травня 2011 17:14
Я радий, що у дівчини все склалося добре. :)
Богдана Стельмах Показати IP 20 Травня 2011 18:10
Колеги, це такі інформації ставляться за відсутності новин? Щось я не петраю - ні про перше відео, ні про друге
Фанат Показати IP 20 Травня 2011 18:38
В YouTube зазвичай викладає сюжети ВТ Вадим Панафідін - за своєю внутрішньою суттю якраз підходяща людина для цінування тупування.
ірина до Фанат Показати IP 21 Травня 2011 16:42
до фаната на хлопця какає явно хтось свій, хто при зустрічі мило посміхається гидота! фе!
Фанат до ірина Показати IP 25 Травня 2011 16:51
Навіть руки йому не подам
небайдужа Показати IP 20 Травня 2011 19:32
давно помітила, що дівчина до народження дитини і після - дві різні людини!
))) до небайдужа Показати IP 21 Травня 2011 11:15
да, здорово прибавляет уверенности в себе
Exaboto Показати IP 20 Травня 2011 21:15
Іра Новосад! Ти вчилась в 25 школі в 5-а??
О_о Показати IP 20 Травня 2011 23:16
О_о новосад? у нас вчитель э з таким прызвищем, нармальний мужик!
Фанат Показати IP 20 Травня 2011 23:23
Парафін, згадай чого тебе вчили на журфаці: журналіст не повинен спеціально шкодити людині!
людина Показати IP 21 Травня 2011 20:28
а дівчина не особливо соромиться свого вчинку. то звідки ви взяли, що вона порозумнішала? дивно, що всі більше зврнули увагу на те, що ВТ скинуло цей ролик, а не на мораль байки.
109 Показати IP 22 Травня 2011 15:25
Мораль така: є люди,яких нічого не міняє...
selecty Показати IP 24 Травня 2011 14:01
мораль така: не варто робити з людей дурних, викладаючи без їх відома ролики, де вони як тупаки (не важливо, які вони насправді)! Ніхто нікому такого права не давав! а кожен з нас може якось по-дурному себе повести! Якщо добре поритися у власному минулому, то знайдеться те, за що сьогодні червоніємо!!! А дівчина звичайна сільська жителька - не гірша, і не краща ніж інші! І до речі, вона дуже доброзичлива!!! На відміну від більшості коментаторів ВН!!
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 16:49
не варто таку стару хату показувати сама то в золоти сидить