USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20
Світ вражає: За что судят Юлю
Фільм "За что судят Юлю" мав бути показаним на одному із Харківських телеканалів, але телеканал було виключено з ефіру, фільм заборонено. Арсен Аваков на своєму блозі виклав цей фільм.
Коментарів: 8
патріот Показати IP 21 Вересня 2011 12:30
я бачу, що керівники сайту мабуть сидять в донецьку а може в москві. це так ?...
Поліська Січ Показати IP 21 Вересня 2011 13:17
Нехай банять, нехай стирають в мене є десять імен і сто товаришів....
Exaboto до Поліська Січ Показати IP 21 Вересня 2011 14:34
гагага. Ти всиг прочитати мій месидж. ? якщо так, доді ще допишу: багато неврівноважених таких як ти, що ховаються за іншими іменами :)))))))
......... до Поліська Січ Показати IP 9 Листопада 2011 23:30
Хвора ти людина, "Respect, 27"...
андрей Показати IP 21 Вересня 2011 15:38
Регіони молодці так тримати треба щоб була сильна влада і якась бздюля каблуком не управляла. Вона крала - закон один для всіх
Ігор Показати IP 21 Вересня 2011 16:02
Андрюха, які вони молодці. Ти що не бачиш що в державі робиться. Це просто усувають опонентів як в Росії і Білорусії, ця БАНДА на жаль прийшла на довго. І ні ми ні наші діти не побачать процвітаючої України, бо то що ці бандити витворяють прийдеться ще багатьом поколінням розгрібати.
Лучанин до Ігор Показати IP 21 Вересня 2011 23:41
А що Ви маєте на увазі, коли кажете про процвітаючу Україну? І хто Вам сказав що нас взагалі допустять щось розгрібати? Саджати треба всіх - є за що! Нехай зараз посадять тиМОШЕННИЦЮ, потім їх самих - без цього про розгрібання взагалі можна навіть не мріяти. Стосовно білорусів - вони ще просто не здогадуються що в разі перемоги їх опозиції всім білорусам з натуральних харчів, одягу, матеріалів і.т.п. прийдеться дохнути від тої гидоти якою зараз травлять нас.
Фрутті Показати IP 21 Вересня 2011 17:25
Щось довго судять Юлю...