USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.72 9.88
Світ вражає: Сріблясте диво з’явилося у дворах лучан
Понад двадцять ялинкових красунь з’явилося у дворах лучан, що мешкають по вулицях Кравчука, Писаревського та бульварі Дружби Народів цими днями. Їх висадили активісти одного з громадських об’єднань.
Як розповів ініціатор такої хорошої справи Віталій Ляцевич, з ініціативи їхньої організації кілька місяців тому у Луцьку стартувала акція «Подбай про свій двір: почни з себе» в рамках якої проводяться заходи по благоустрою дворових територій багатоповерхівок.
«Сподіваємося, що ця акція спонукатиме небайдужих лучан продемонструвати любов до рідного міста не лише словами, а й вчинками», – говорить Віталій Ляцевич.
Жителів Луцька, які стали свідками висадки дерев, акція точно не лишила байдужим.
«Ми не очікували, що у нашому дворі з’являться сріблясті ялинки, – розповідає мешканець будинку 42, що на вул. Кравчука, Андрій Корчук. – Був щиро здивований, коли у своєму дворі зустрів молодих людей, які висаджували дерева поблизу дитячого майданчику. Залюбки приєднався до реалізації такої хорошої ініціативи».
За словами Андрія Корчука, акції на кшталт «Подбай про свій двір: почни з себе» украй необхідні. Адже саме такі справи змушують людей задуматися над тим, що коїться навколо їхніх будинків і чи можуть вони, докладаючи зовсім небагато зусиль, покращити тут благоустрій.
Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 2 Листопада 2011 18:51
Це дуже добре, але не забувайте де ми живемо. Скоро Новий рік. Мені дуже хочеться щоб тут не було тих статей, про які я зараз подумав...
ЖВ Показати IP 3 Листопада 2011 10:56
Молодці!
Юлька Показати IP 3 Листопада 2011 13:02
Ці ялинки з біса дорогі... до них ще треба було сигналізацію підключити))
Аня Показати IP 3 Листопада 2011 13:16
Це син Корчука?Водоканал?
ВІКТОР Показати IP 3 Листопада 2011 13:56
Ці ялинки коштують не мало не багато 70грн....
Мерія Показати IP 3 Листопада 2011 13:59
та це ж зроблено за кошти міської ради, тільки чому тут написано, що робила якась партія?? мені аж ціакво стало
Ігор Показати IP 3 Листопада 2011 15:27
партія? і де таке вичитали? "... Їх висадили активісти одного з громадських об’єднань"
антон. Показати IP 3 Листопада 2011 16:09
ніяка міська рада гроші на це не виділяла. як завжди.
Оля Показати IP 4 Листопада 2011 00:50
Ялинки висаддили молоді люди, які є членами або прихильниками "України Майбутнього". На мій погляд, це було б побільше таких ініціатив, а не пустих балачок. Нехай це маленькі кроки - та це початок. Чому про такі хороші ідеї пишеться? Тому що, вважаю, що про це потрібно розповідати. Крашого способу показати, що ти щось вмієш, що тобі небайдужа доля міста, як інформування, ще не вигадали.
Ігор Показати IP 4 Листопада 2011 07:58
Інформувати треба, але це більш схоже на популізм, і самопіар
для Ігоря від Олі Показати IP 5 Листопада 2011 22:39
почитайте про суть PR, тоді поговоримо ))))
YeNa Показати IP 13 Листопада 2011 18:57
Аби ці ялинки після Нового року залишились...