USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Як і чому збивають пішоходів
Як і чому збивають пішоходів
Коментарів: 12
Дивлюсь по сторонам Показати IP 22 Лютого 2012 00:23
Це відео призначено для баб)) І як не дивно в відео майже всі пішоходи-тьотки))
Businka Показати IP 22 Лютого 2012 09:30
Точно так само на моїх очах на переході збили дівчину мотоциклом! Благо, залишилася жива -здорова!
111 Показати IP 22 Лютого 2012 09:49
На дороге "смотреть по сторонам вы обязаны ВСЕГДА" - ЗОЛОТІ СЛОВА, допомагають зберегти здоров'я і життя
умнік Показати IP 22 Лютого 2012 11:20
в польщі пішохід не мае права ступати на пішохідний перехід перед проїзжаючим авто -і живий
Українець Показати IP 22 Лютого 2012 11:51
Хоч раз ексівботах виклав щось повчальне,а не якусь атеїстичну маячню.
Баран до Українець Показати IP 22 Лютого 2012 12:52
Це він просто доводить, що Бога нема, раз така хєрня на дорогах твориться )))
Exaboto до Українець Показати IP 22 Лютого 2012 19:33
В Росії було проведено опитування серед водіїв. Їх питали що важливіше: мати набір іконок за 1 бакс чи пристібуватись паском безпеки. 80% опрошених здогадуєшся що відповіли? Ось що ваша брєдова маячня робить.
депутат Показати IP 22 Лютого 2012 14:40
ексабото - красава!!!! побільше таких відео - нехай дивляться та вчаться - як водії, так і пішоходи!
Ігор Показати IP 22 Лютого 2012 16:20
Особистий приклад. У Луцьку біля "літака" підїжджаю до переходу - туди цілеспрямовано йдуть дві дівахи. Пригальмовую, вони також стають перед переходом і дивляться одна на одну... Тільки рушив - починають БІГТИ на перехід!!! Не йти, а бігти, ніби спецом під машину зібрались. Курки дурні, блін!
IgorST Показати IP 22 Лютого 2012 20:06
Часто, рухаючись сільською місцевістю автомобілем, виникають ситуації коли на дорогу зненацька вибігають кури чи гуси просто під колеса! Так ось - пішоходи на вулицях- це ті самі безмозглі створіння, яким треба вчити ПДР!
doc Показати IP 22 Лютого 2012 21:04
Особисто я вбачаю значну провину інспекторів ДПС.
Теж водій Показати IP 23 Лютого 2012 09:16
Дуже повчальне відео, в першу чергу в нас немає поваги як у водіів до пішогодів так і навпаки, по друге пішоходи не знають ПДР. Пішоходи якщо на пішохідному переході - думають що мають багато життів, але враховуючі різні несприятливі та погодні фактори гинуть. Ще гірше коли бігають через дорогу не в передбаченому для цього місці. На мою думку в школі повинен бути урок з перших класів і до останнього, а після закінчення всім видавали посвідчення водія категорії "А". Коли людина сяде за кермо і проїдеться містом, в неї відразу зміниться світогляд щодо дотримання ПДР. Наші люди коли дивляться про схожі події в новинах - то це статистика, а коли хтось рідний, або біда. Біда це в будь-якому випадку ...