USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: На Вінниччині в смітник викинули голову райради
На Вінниччині голову Козятиської райради викинули в сміттєвий бак.

Про це повідомляє прес-центр ГУ Нацполіції у Вінницькій області.
За попередніми даними, близько 12 години біля приміщення районної ради зібралися 50 осіб, що прийшли висловити невдоволення роботою голови Віктора Слободянюка. Поспілкувавшись з чиновником, кілька чоловіків застосували силу та кинули його в сміттєвий бак.
Потерпілий написав заяву в поліцію.
Відкрито кримінальне провадження. Зловмисникам загрожує до 4 років ув'язнення або до 5 років обмеження волі.
Коментарів: 10
Ігор Показати IP 6 Вересня 2016 11:13
А,що він знав,що його будуть кидати в сміття.Підготувався у спортивному одязі.Ах молодці хлопці.Він ще заяву написав,на кого? Це ж заслужено зробили, ви йому дайте 4 роки за те,що він накрав,спочатку заберіть у нього і його родини,нажите непосильною злодійською працею.Декларацію еелктронну заповнив ворюга.
Андрей Воронов до Ігор Показати IP 6 Вересня 2016 15:31
в тебе говорит настоящий украинец! Слава тебе!
Андрей Воронов Показати IP 6 Вересня 2016 15:10
коментар було видалено
Андрей Воронов до Андрей Воронов Показати IP 6 Вересня 2016 15:15
Причина?
Сергій Показати IP 6 Вересня 2016 15:20
Шестеро на одного, а один на один слабо мабуть.
Андрей Воронов до Сергій Показати IP 6 Вересня 2016 15:25
я выше тоже самое написал, но мой коммент сочли не толерантным и не политкорректным
АнтиПОП Показати IP 6 Вересня 2016 20:59
То "свого" вкинули, коли вкидали "папірєдніків", ні про які "4 роки" мови не було! Зашибісь! Вибіркове правосуддя по-українськи (чи то по новому, хто його знає...)
Анти ГУ Показати IP 6 Вересня 2016 21:30
Чекаємо на ГУ всія Волині!
Жах Показати IP 8 Вересня 2016 11:31
Семеро на одного?! На передову цих хероїв! Або посадити реально на пару років, щоб був час подумати - раптом якась звивина заворушиться! Не хочу жити в крахні, де править тупа сила
аСЯ Показати IP 8 Вересня 2016 14:23
НА ПЕРЕДОВУ ЦЬОГО ХЕРОЯ,ЩО КИДАЮТЬ БУДЕ ЗНАТИ,ЯК КРАСТИ.мОЛОДЦІ ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛИ.тАК УСІ ТАКИХ ХЕРОЇВ.оЙ,ЯК БАГАТО ЇХ Є,ЩОБ КИДАТИ.