USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93
Світ вражає: «Путіну хана»: нова пісня і кліп. ВІДЕО
Українські музиканти представили пісню «Путіну хана».
До нової пісні одразу створили і кліп, у якому українцям "підспівують" росіяни, що підтримують агресивну політику Путіна.

Іван Ганзера та Микола Янченко випустили пісню сатирично-патріотичну композицію "Путіну хана". Відео на YouTube виклав користувач Коза Мар"яна ТВ, повідомляє Еспресо.TV.
Пісню українці виконали на російський манер, поклавши її на відео з виступів та кліпів російських виконавців, які активно підтримують Путіна.
У кліпі "Путіну хана" є кадри з одіозного кліпу Віки Циганової з баяністом та Павлом Губарєвим у головних ролях, з концерту цих персонажів у Росії, з концерту гурту "Любе", кадри з Пореченковим та іншими діячами культури, які висловлювались проти України.
Коментарів: 9
просто Показати IP 25 Грудня 2014 19:28
супер!
піт Показати IP 25 Грудня 2014 21:58
бред
Анонім Показати IP 25 Грудня 2014 22:44
коментар було видалено
імперія впаде Показати IP 26 Грудня 2014 11:47
Імперія упаде. Коса вже найшла на нескоримий одвічний камінь. Лезо зламається, леза затупиться - імперії не виживають. Зарано складати зброю, зарано складати стяги - імперію не здолати без лискучих духовних лат. Пройшли вже часи царів, минулі - вожді народів; народам не треба вождь - їм треба кордони свої і мова. Народ не зламати ніколи, що має, за що боротися; не ми прийшли забирати чуже: лишити собі бажаєм своє - і досить. Хто в руки бере кулемет, від кулемета поляже; хто починає війну, у цій же війні розчинеться; хто прагне забрати чуже - той і без свого лишиться... Імперія упаде - це тільки питання часу. Швидше навіть не часу - це питання до нас...
росіянин-України Показати IP 26 Грудня 2014 12:22
коментар було видалено
Андрей Воронов Показати IP 26 Грудня 2014 16:56
Такого низько якісного вброса давно не було. Скачем далі
Старый обыватель Показати IP 26 Грудня 2014 17:25
Дурдом...патриотическое сумасшествие.
Анонім Показати IP 27 Грудня 2014 06:09
Сколько буречанки потребовалось для изготовления клипа?
дохлые кацапы Показати IP 27 Грудня 2014 13:53
ПУТИНУ КАПУТ !!!