Проспект Волі та вулиця Лесі Українки стали майданчиком для учасників марафону вуличної поезії, який організувало культурне об’єднання «100 Вт»

Молодим душею волинянам влаштували танці під відкритим небом. ФОТО

Міська влада Ковеля, у день відзначення 22 річниці незалежності України особливо подбала про людей старшого покоління. Для тих, хто молодий душею, на площі, біля міського фонтану, влаштували танці

25 Серпня 2013 19:00

Дзвони Луцька знову віщують благу вість

19-ий фестиваль дзвонарного мистецтва «Благовіст Волині» відбувся 25 серпня на День міста у Луцькому замку. До Княжого міста з’їхалися 23 колективи. Були гості із Москви

25 Серпня 2013 18:00

На Волині кількість прихильників незалежності України збільшується

Під час відзначення 22-ої річниці незалежності України у Нововолинську, серед численних заходів, найбільше городянам сподобалася хода у вишиванках

25 Серпня 2013 17:27

Як «Волинь» грала в Полтаві з «Ворсклою». ФОТОЗВІТ

Пропонуємо фотозвіт вчорашнього матчу «Волині» в Полтаві з місцевою «Ворсклою». Нагадаємо, що програючи 0:2, лучани зуміли зрівняти рахунок і навіть вийти вперед, проте за кілька хвилин до фінального свистка пропустили гол. У підсумку - 3:3

25 Серпня 2013 17:01

Соціологічний образ українця – «покращення життя не відбулося»

Головну провину за незадовільну ситуацію в Україні громадяни покладають на президента України (51%) і уряд (51%), а також Партію регіонів (30%)

25 Серпня 2013 16:51

У Луцьку вдруге обікрали Інтернет-провайдера? ОНОВЛЕНО

Із власних джерел Волинським Новинам стало відомо, що вночі, з 24 на 25 серпня, знову обікрали Інтернет-провайдера «Візор». Так злочинці привітали Луцьку міську раду та місцевих жителів із Днем міста?

25 Серпня 2013 16:25

Прогноз погоди у Луцьку на завтра, 26 серпня

Не надто спекотний, з перемінною хмарністю та незначними опадами, буде завтрашній день у Луцьку

25 Серпня 2013 16:15

Лучанка - найкраща вершниця у кінно-спортивних змаганнях міста. ФОТО

У Луком парку на іподромі відбулися кінно-спортивні змагання з виступом кінного театру

25 Серпня 2013 16:00

Стовідсотково втратили два очки! - Кварцяний про нічию в Полтаві

Головний тренер луцької «Волині» після результативної нічиєї в Полтаві з місцевою «Ворсклою» був багатослівним. Наводимо його прес-конференцію

25 Серпня 2013 15:49