ПТ
СБ
НД

Демяненко вважає, що «Дніпро» виграв заслужено

Головний тренер «Волині» Анатолій Демяненко, вважає, що перемога «Дніпра» у кубковій зустрічі з луцькою командою закономірна. Про це він повідомив під час післяматчевої прес-конференції 17-го квітня

17 Квітня 2013 20:20

У Луцьку знов відключають світло

Шість вулиць у Луцьку залишаться без світла завтра

17 Квітня 2013 20:18

«Волинь» «вилетіла» з Кубка України. ВІДЕО

Луцька «Волинь» у чвертьфінальному матчі проти «Дніпра», після першого тайму поступалася гостям 0:1. У другій половині гри дніпряни забили ще один гол 0:2

17 Квітня 2013 19:34

Як Ратне рятують від затоплення. ФОТО. ВІДЕО

Рівень води в Прип’яті в межах селища Ратне спадає, але без допомоги рятувальників все одно не обійтися - обійстя людей підтоплені. Нині в районі ще й ліквідовують прорив дамби Залухівської осушувальної системи

17 Квітня 2013 19:30

Осіпов готовий написати заяву в прокуратуру на Романюка

Луцькі депутати знову відстоюватимуть право на мирні зібрання, а Андрій Осіпов хоче скаржитися на Миколу Романюка в прокуратуру

17 Квітня 2013 19:19

Волинські хірурги хочуть відкрити спеціалізовану аптеку

Високоспеціалізована аптека, в якій реалізовуватимуть спеціальні медичні вироби, необхідні у складних операціях, може з’явитись поблизу обласної клінічної лікарні у Луцьку.

17 Квітня 2013 19:07

Кубок України «Волинь» - «Дніпро»: гол на останніх хвилинах. ВІДЕО

У чвертьфінальному матчі Кубка України «Волинь» зустрічається з дніпропетровським «Дніпром» у Луцьку. Після першого тайму рахунок - 0:1 на користь гостей

17 Квітня 2013 18:53