USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

У лучанки вкрали Mazda CX5

12 Лютого 2019 12:39
У ніч з п’ятниці на суботу у Луцьку викрали авто – Mazda CX5 білого кольору (номерний знак AC 8881 AO). Про це Інформаційному агенству Волинські Новини повідомила власниця автівки Ірина К.

З її слів, авто завжди стояло у дворі на вулиці Ветеранів, 13.

«Машина завжди стояла у цьому дворі, одного ранку її просто не стало. За машиною очевидно слідкували, виїхати з міста вона безслідно не могла, оскільки мала заїхати на заправку, бензину в авто було небагато (на всіх заправках є камери)», – каже лучанка.

Жінка написала заяву у поліцію. Проте, там, каже, їй відповіли, що автівки таких марок викрадають мало не щодня.

«Як може може зникнути така кількість авто з міста безслідно?» – дивується Ірина і просить усіх, хто бачив її авто або має інформацію, яка може допомогти у пошуках, телефонувати: 066 53 76 905 Ірина.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 12 Лютого 2019 13:20
А в поліції селфі не пропонували зробити?Якщо пропонували то вони зробили все що могли.Можливо хтось з громадян бачив і повідомить власниці,а поліція і далі буде робити все,що в їх силах.
Гога Показати IP 12 Лютого 2019 14:04
Пропала в суботу .. а написали в вівторок ... Треба було зачекати ще пару днів .. і 9день відправити!
1 до Гога Показати IP 12 Лютого 2019 15:08
Твій дрібноклітковий мозок не міг подумати, що авто ці дні не користувались і не планували?
Просто Показати IP 12 Лютого 2019 14:45
І вот об'ясніть за що платять більше 1 млн грн? за вигляд? Сигналізаційні системи, системи безпеки - за що ви переплачуєте? GPS там тільки на словах???
Муніципал Показати IP 12 Лютого 2019 15:14
Машину не вкрали а евакуювали за парковку на тротуарі.
Гога.до1 Показати IP 12 Лютого 2019 15:43
Мій дрібноклітковий розум не залишає своє авто без нагляду на пару днів ..і не паркується на тротуарі ..так що ти догадуєшся де твій мозок? Де спина закінчує свою гарну назву...
1 до Гога.до1 Показати IP 12 Лютого 2019 16:51
Зайчику, навіть якщо ти його на 2 хвилини залишиш, його вже можуть вкрасти. Я коли ключі в машині залишив, викликав "майстра" який моє авто за 20 секунд відрив(форд куга, не москвич про який ти міг подумати і наступним коментарем виср*ти закінченням свого мозку). Не мрій навіть про "під наглядом". Варіант про відлучення від авто по різноманіттю обставин(відпустка, відрядження, etc) ти виключав коли свій вис*р писав? На момент викрадення авто могло і не стояти на тротуарі.
1 до 1 Показати IP 12 Лютого 2019 17:10
Тим більше, навіть якщо воно на тротуарі чи в тебе в квартирі стояло, факт викрадення це ніяк не пом'якшує. А в цілому, коли твоє авто "під наглядом" обнесуть, напишеш тут як ти на дві хвилини відійшов носки поміняти, повідомиш колір куртки людини яка твоє корито відкривала. Окей? Я подивуюся як ти його на так довго залишив.
Гога.до1 Показати IP 12 Лютого 2019 18:09
Та краще ти москвич купив і акумулятор додому з собою забирав а не Форд куга який за 20сек відкрили бо ти ключики забув ... А другі мабуть в бардачку тримаєш на запас .... Для авто стоянка є ! На довгий термін ! Даже не напрягаюсь... Все вільно і чудово виходить ... Мммм...
1 до Гога.до1 Показати IP 12 Лютого 2019 21:00
Зі стоянок собак крадуть, шо говорити про авто?))
Гога.до1 Показати IP 12 Лютого 2019 19:00
Головне не перегрійся ! А то бачу ти не розумієш що твоя думка .. мало кого цікавить !!!
1 до Гога.до1 Показати IP 12 Лютого 2019 21:03
Моя думка хоть є адекватною. Шкода, що дебілів в нас так багато) Дебільний висер про "почекати 9 днів" збирає плюси, а коментар про включити мозок бо не кожен день можна ходити і дивитись за машиною збирає мінуси. Хоча мб людей жаба давить, що авто за 10-15кк грошей в когось вкрали, і хтось ще негодує.
Автовласник Показати IP 12 Лютого 2019 19:03
Розумію, що десь серед коментаторів пробуджується власник викраденого авто, або його (її) "друг".. АЛЕ: 1) правий перший коментатор(сам особисто переконався) - не дослівно - : поліцейські тільки для селфі!!! 2) якщо машина дорожча - чи дійсно варто економити на сигналізації (Є РЕАЛЬНО НАДІЙНІ)!!!!! 3) якщо машину лишаєте, по причині відрядження, відпочинку, то що.., то чи не варто було її ЛИШИТИ(*не читати:кинути) на стоянці під додатковою охороною, а не зоставити просто у дворі на тротуарі???? P.S. .....країна мрій..... нажаль!
1 до Автовласник Показати IP 12 Лютого 2019 21:07
Повір, надійних сигналок не існує. Про залишення авто по причині відрядження це є моє припущення.
21 до 1 Показати IP 13 Лютого 2019 10:22
То хоть купити датчик GPS, який сховати в машині десь розуму може вистачити?
1 до 21 Показати IP 13 Лютого 2019 11:05
Вони спрацюють тільки якщо викрадають дилетанти або пацани з района. Постійні датчики gprs, gps прослідковуються спеціальним пристроєм. Водиш антеною по авто і якщо якийсь пристрій передає сигнал, його видно на індикаторі. Далі, якщо цей пристрій один, його виривають з корінням і закидають в маршрутку щоб мозги посношати власнику авто. Існують маяки які передають сигнал не постійно а через якийсь інтервал, для цього авто заганяють в бокс обшитим матеріалом який не пропускає сигнал і іншим обладнанням фіксують всі спроби передані даних. Якщо їх немає на протязі одного - двох тижнів, авто використовують для чого воно викрадалось. Якщо сигнали є, авто розбирають і шукають будь який натяк на спец пристрій. Напевно якось прослідковують електро чи магнітне поле від батереї пристроя чи хз як, я не спеціаліст в цьому.
Друг по нещастю Показати IP 13 Лютого 2019 10:16
Два місяці як викрадене авто, слідчий навіть не збирається брати пояснення як в потерпілого, на кожне звернення ледь не сміються в обличчя, даючи зрозуміти, що нічого ніхто не збирається робити, крім того є підстави вважати, що є витік інформації, яка передається шахраям, тому виходить ситуація, що ті, хто має нас захищати тупо ще й "добити" можуть.
Євробидло до Друг по нещастю Показати IP 13 Лютого 2019 15:38
Ви чимось здивовані?