USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Відмова у візах: що кажуть у польському консульстві

29 Листопада 2014 16:28
Генеральне Консульство Республіки Польща багатьом відмовляє у видачі візи. Саме Генеральне консульство Польщі в Луцьку зачиняє перед українцями двері до ЄС. Волиняни і мешканці сусідніх областей, які звертаються за візами, нарікають, що масово і без пояснень отримують відмови, - йдеться в сюжеті ТСН.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, через це волиняни пікетували польське консульство у Луцьку вчора, 28 листопада.

Українці нарікають, що їм повертають документи з формулюванням "інформація, яку ви надали для підтвердження мети та умов запланованої поїздки, недостовірна". При цьому не повертають витрачених на оформлення грошей і не пояснюють, що саме слід виправити в документах.

"Ще раз буду платити 35 євро і 325 гривень", - каже пошукач візи Олександр Реган. Таким, як він, доводиться, крім вартості візи і послуг з її оформлення, оформлювати ще й страховий поліс та бронювання готелю у країні призначення. Загалом це понад 2 тис. гривень, які можуть бути витрачені марно. "Так ви скажіть, добре чи не добре з тими документами. Добре – ми платим, не добре – не беріть. А то якось негарно виходить – гроші взяли, а візи не дали", - скаржиться пошукач візи Микола Мазурок.

У консульстві пояснюють, що для отримання візи потрібно попередньо забронювати за кордоном готель. Замість робити це через турагенції або інтернет-сайти готелів, українці звертаються до посередників, які навколо консульства роблять свій бізнес. І це – найчастіша причина відмови у візах.



"Бронювання готелів, які куплені у посередників, або неправдиві, або неоплачені. Або готель має 10 місць, а бронь видає на 100. Прошу, панове, не купуйте броні у аферистів", - закликав радник Генерального Консульства Польщі у Луцьку Міхал Богдановіч.

Кошти за неотримані візи амбасада не повертатиме, бо вони є платою за роботу фахівців із перевірки документів. За якість останніх відповідає лише той, хто їх подає. "Радимо таким особам іти до міліції або до тих посередників, щоб повернули кошти. А краще і те, і інше. Бо вони ошукують людей", - каже радник дипустанови.

Однак таким поясненням претенденти на візи віри не ймуть. Бо знають випадки відмов і незалежні від послуг посередників.

Насправді, підозрюють волиняни, консульство вичерпало річну квоту віз. А зізнатися у тому, що в'їзд до ЄС українцям таки лімітований – поза правилами дипломатії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
дідо Показати IP 29 Листопада 2014 16:40
Вистачить жебрати по заграницях та мити туалети. В Україні багато роботи.
Лариса до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 17:04
Ти з головою дружиш??? Чи ти, окрім, туалетів нічого не бачило в селі на Поліссі своєму, ГА, ШО?)) А це в МЗС треба звертатись, розслабились там бачу, що це за фокуси такі?????
Анонім до Лариса Показати IP 29 Листопада 2014 17:07
Кому ТИ треба в Європі?!
Лариса до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 21:29
До чого тут це???А ти і тут не треба нікому...,не пиши дурниць мені!
Ааа Показати IP 29 Листопада 2014 17:00
ти хоть знаїш що таке шопінг віза туалет?
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 17:03
Формулювання "інформація, яку ви надали для підтвердження мети та умов запланованої поїздки, недостовірна".. І це правда - менталітет. Брешуть хто як може, аби драпанути. Особливо мужики-полішуки сматуються - патрійоти х*енові. Вибрали олігархів у ВР, а самі. драла..
WWW Показати IP 29 Листопада 2014 17:19
Хтось рiшал бронює номер? Не простiше зайти на сайт потрiбного готелю та забронювати через iнтернет?
вонижедіти Показати IP 29 Листопада 2014 17:32
ХЛОПЦІ ХТО ЗНАЄ-КОЛИ ТІ ВІЗИ ВІДМІНЯТЬ ЩОБ ЛЮДИ ВІЛЬНО НА ЗАРОБІТКИ ВЖЕ ЇЗДИЛИ У ЄВРОПУ?
Оглядач до вонижедіти Показати IP 29 Листопада 2014 17:49
НІКОЛИ!!!
Анонім до вонижедіти Показати IP 29 Листопада 2014 17:50
Не раньше, чем вы прекратите выбирать, например, мэром Киева полиглота, желающего превратить Киев в мегасело.
Axaxxaaxaxaxaxaxaxax до вонижедіти Показати IP 29 Листопада 2014 17:55
годний стьоб.
Анонім до Axaxxaaxaxaxaxaxaxax Показати IP 29 Листопада 2014 18:08
Хочешь стеба? Получи: В Киеве идет снег. Подчиняясь дьявольской воле кровавого кремлевского диктатора, пушистые снежинки кружатся, не тают и падают прямо на асфальт. Об угрозе снегопада предупреждал мудрый, но не понятый современниками столичный мэр Виталий Кличко. Он совершенно четко заявил: «В Киеве зимой идет снег». Не каждый может с уверенностью смотреть в завтрашний день, но Виталию, несомненно, это удалось. Вся снегоуборочная техника города выведена на улицы столицы, и поэтому жители Троещины могут наблюдать одинокий трактор «Беларусь», который, попыхивая солярой, прокладывает дорогу веренице авто в светлое европейское будущее. Остальные двести единиц снегоуборочной техники будут введены в действие в ближайшем будущем. Они уже выдержали первое снежное испытание. Правда, террористам удалось вывести из строя более шестидесяти процентов снегоуборочной техники, поскольку в коммунальных службах города осталось много агентов ФСБ...
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 18:46
Цигарок менше в Польщу возити треба, тоді і відмов менше буде.
Анонім до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 19:17
А як людям виживати якщо не возити? Га, куме?
Анонім до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 19:34
На жаль, нічого не можу Вам порадити. Розвели на євроасоціацію як лохів, Далі, ще гірше буде. Чому ? Тому що вибори закінчились і обіцяти щось хороше уже ніхто нікому не буде. Залишається лише затягувати паски на останню дірку і випльовувати негатив на кухні чи тут у коментарях. Так само буде із біометричними паспортами та єврономерами, які уже збираються втуляти через 2 місяці. Говорячи словами одного кіногероя " сдали Вашу родину, чтоб тусоваться красиво".
Анонім до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 20:01
Порада одна, робити карту Поляка, якщо маєте право, ато нас скоро нiкуди просто так не пустять.
анонім1 до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 22:54
на майдан знову і гнати тих хто вас намутив на еврожопу, ви думали отримати по мерсу від европи , а отримали тільки нові ваші представникі влади. а вам дадуть їх скоро помити.
Анонім до Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 10:46
Работать ,работать и еще раз работать,как завещал нам дедушка Ленин.
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 19:39
"ЩО КАЖУТЬ У ПОЛЬСЬКОМУ КОНСУЛЬСТВІ У ЛУЦЬКУ" Там кажуть: Х-й вам, а не ойропа.
мішка Показати IP 29 Листопада 2014 20:10
Традиційні коменти зануд, плакс і невдах. Защемили "бізнесменів-контрабандистів" от і рвуть дупи :)
ПС до мішка Показати IP 29 Листопада 2014 20:20
Можна подумати що ти така успішна і вдачлива
алергия до мішка Показати IP 29 Листопада 2014 20:29
а ты шо крадешь?
СИБИРЯК Показати IP 30 Листопада 2014 02:15
коментар було видалено
ас до СИБИРЯК Показати IP 30 Листопада 2014 08:56
пішов ти на куй,старий друже
12 Показати IP 30 Листопада 2014 09:00
бо готель має 10 місць, а бронь видає на 100. Прошу, панове, не купуйте броні у аферистів", - закликав радник ......якщо то не ліва бронь,то чому не несе відповідальність готель-кончіта?
ххх Показати IP 30 Листопада 2014 09:55
Хлопці........ Чого так кричати та лаятися, вигляньте у вікно...... то не ваша жінка бува двора замітає?...
55 Показати IP 30 Листопада 2014 10:40
Із-за цих бл..яцких папіросників не можливо переіхати кордон.Я іду до дитини провідати,а мушу стояти сутки через них.На тих дрантулетах обложені цигарками сотні іх. Невже в селі немае більше чим занятись,тільки контрабандою?
56 до 55 Показати IP 30 Листопада 2014 10:52
А мені біля магазину Добробут полішуки-решалови за 300 грн запрпонували зелений коридор до шлагбаума,під саме пильне око прикордонника,який певне і забирае ту касу.... Де іхне керівництво?
не вірю до 56 Показати IP 30 Листопада 2014 14:52
Що Ви таке кажете. У нас уже рік по революції гідності, демократія і народовладдя. Люди радіють - не має меж. А тут такі факти корупції та незаконних дій. Напевне цей магазин не в Україні, а в Сомалі чи Гондурасі, а прикордонник явно замаскований шпигун. Не може такого бути.
внк Показати IP 30 Листопада 2014 14:19
А чому тоді в країні Європи (Польща)не боряться з корупцією, адже готелі дають офіційні документи на підтвердження броні, іменної броні!!! Чому консул не інформує, що польська влада робить щодо не допущення таких ганебно-корупційних проявів в Європі, на яку орієнтується Україна, як на ідеал державотворення.
внк Показати IP 30 Листопада 2014 14:19
А чому тоді в країні Європи (Польща)не боряться з корупцією, адже готелі дають офіційні документи на підтвердження броні, іменної броні!!! Чому консул не інформує, що польська влада робить щодо не допущення таких ганебно-корупційних проявів в Європі, на яку орієнтується Україна, як на ідеал державотворення.
іііі Показати IP 2 Грудня 2014 18:35
Може хтось знає при відмові (якщо я впевнена що документи впорядку, до посередників ніяких не зверталась) чи варто йти на зустріч до консула? чи це шось дасть чи ні?
мда..)) Показати IP 3 Грудня 2014 15:31
А ВІЗИЙ ЦЕНТР,то хіба не посередникі і за Що вони беруть гроші))) просто переложують із пустого в порожнє і віддають в посольство))
Роман Показати IP 4 Грудня 2014 11:50
"по-моєму чувак нас кинули"
Поліщук до Роман Показати IP 24 Вересня 2015 15:40
як лохів розвели і злили нас-мене с тобою прямо в унітаз-злили нас....")))) подавайте достовірні документи і все буде -ок.
ірина Показати IP 18 Лютого 2016 13:10
Дали відмову піврічної візи по причині не обгрунтованості мети та умов запланованого перебування з буквами A C D і відмічено кружечком D . Нам з хлопцем збирала пакет документів одна і таж. Йому відкрили але тільки на 116 днів. Але в моєму запрошенні в прізвищі прийшла помилка і тому я змушена була чекати ще 2 дня. Тобто на 2 дня пізніше подала на візу. Що мені робити?
Артем Показати IP 30 Серпня 2016 16:08
мені дали відмову у робочій візі тому,що я нібито неогрунтував мету поїздки я подав документи ще раз. Яка ймовірність, що мені відмовлять у візі щераз?
Наташа Показати IP 22 Травня 2017 23:45
Якщо візу роблять довше ніжмають чи є причина хвилюватися в відмові