USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Техніка, який «зливав» дані про польоти літаків з аеродрому Луцька у церковну Viber-групу, оштрафували на 340 грн

30 Березня 2024 21:57
Судили техніка військової частини, який ділився даними про польоти літаків ВПС ЗСУ з аеродрому Луцька у Viber-групі.

Про це стало відомо з постанови Луцького місьрайонного суду.

Із протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що обвинувачений є техніком групи підготовки та військового ремонту технічної позиції підготовки ракет військової частини.

Маючи доступ і допуск до службової інформації, він протягом листопада-грудня минулого року регулярно публікував пости у Viber-групі «Храм вс. вел. Варвари» (232 учасники) про польоти (зльоти, посадки) та плани зльоту бойових літаків Військово-повітряних сил ЗСУ з аеродрому міста Луцьк для виконання бойових завдань

Під час проведення експертної оцінки інформації, яка міститься у постах, встановлено, що ці відомості становлять службову інформацію в сфері оборони з грифом обмеження доступу «Для службового користування».

Таким чином обвинувачений надсилав на мобільні телефони жителів села Небіжка Луцького району дані, які містять службову інформацію в сфері оборони та мають гриф обмеження доступу «Для службового користування». Це призвело до розголошення інформації перед третіми особами.

Дії техніка кваліфікували за ч. 1 ст. 212-5 КУпАП. Він подав до суду заяву, в якій просив розглянути справу без його присутності. Свою вину визнав у повному обсязі.

Оскільки докази підтверджували вину чоловіка, суд оштрафував його на 340 гривень.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Вольдемар Показати IP 30 Березня 2024 22:29
Цікаво, який би гвалт піднявся, якби група була храму УПЦ, а не ПЦУ. Яке все лицемірне...
Корінний волинянин до Вольдемар Показати IP 31 Березня 2024 12:50
Вже би посадили на 15 років і храм би забрали у громади.
Волиняка до Вольдемар Показати IP 31 Березня 2024 13:24
Читаю статтю і здогадуюсь, що якщо не вказано, якої конфесії учасники групи - отже це "єдино істинна державна церква. Ваш коментар підтвердив мій здогад.
Інквізитор до Вольдемар Показати IP 31 Березня 2024 15:23
Де написано що вона не московського патріархату?
Марія Показати IP 31 Березня 2024 09:10
Ну дуже,дуже серйозне покарання!
Анонім до Марія Показати IP 31 Березня 2024 10:03
Який злочин таке й покарання.
Мірі до Анонім Показати IP 31 Березня 2024 16:14
А по вашому в воєнний час зливати інформацію - це не злочин. По перше технік повинен знати, яка інформація є службовою, а якщо такий тупий, то нехай вулиці мете чи сортири миє. По друге - штраф в 340 гр. навіть не покриє витрат на розслідування і суд. Це якась насмішка над людьми. Ганьба!!!
Селянин Показати IP 31 Березня 2024 09:43
Піз*ець закон Оце покарали
Петро до Селянин Показати IP 31 Березня 2024 11:21
Такі у нас закони. Почитав цю статтю 212-5 КУпАП, за таке порушення явно має бути значно вища відповідальність. Але бачу депутатам не до збереження службової інформації.
Анатолій до Петро Показати IP 1 Квітня 2024 05:21
А при чому тут депутати? Це продажні судді, за що їм і платять більше ніж 100 000 грн. В місяць!
Олександр Показати IP 31 Березня 2024 12:24
Прикинувся дурнем? А як відреагувало керівництво цього техніка? Чи може людина з таким обмеженим складом розуму служити у ЗСУ?
Волиняка до Олександр Показати IP 31 Березня 2024 13:25
Схоже, в того чоловіка явно проблеми із здоровим глуздом
Вован Показати IP 31 Березня 2024 14:20
Це думаю має кваліфікуватись як держзрада, як в нас все тупо робиться
Вольдемару Показати IP 31 Березня 2024 17:31
Вова. Час лікуватись від навязливих думок. Це до психіатра. В тексті ані слова про УПЦ, чи ПЦУ. Лише церковна вайб-група
Вольдемар до Вольдемару Показати IP 31 Березня 2024 22:07
Учи "матчасть"... що ще я можу сказати
До до Вольдемар Показати IP 1 Квітня 2024 07:32
УПЦ-ки могли б і помовчати після заяв їхнього патріарха кіріла про священну війну. Тільки не булькотіть, що він не ваш патріарх.
Валентина Показати IP 31 Березня 2024 17:32
Яке має значення підпорядкованість viber-групи?! Те, що афішувалось, АДЕКВАТНЕ 340 гривням??????
Олександр Показати IP 31 Березня 2024 20:55
Треба премію було виписати а не 340гр шрафу .суддю який дав такий штраф повісити