USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Санкт-Петербурзі прогримів вибух у метро, є загиблі. ОНОВЛЕНО

3 Квітня 2017 15:06
У петербурзькому метро в понеділок, 3 квітня, прогримів вибух на станції "Технологічний інститут".

Судячи з фотографій і коментарів свідків з соцмереж, є жертви і поранені.

Під час вибуху (або вибухів) у петербурзькому метро загинули, згідно з попередніми даними, щонайменше 10 осіб, повідомляє джерело ТАСС. Натомість за інформацією "Фонтанки" їх принаймні 30.

У вагоні поїзда в метро Санкт-Петербурга спрацював невстановлений пристрій. Як повідомляє телеканал Россия 24, вибуховий пристрій був начинений елементами на ураження.




За попередніми даними, вибух стався під час виступу Володимира Путіна на медіафорумі ОНФ.

"Інтерфакс" з посиланням на джерело повідомляє, що відбулося два вибухи невеликої потужності - по 200-300 грам в тротиловому еквіваленті. Епіцентр був у вагоні, є постраждалі. Спочатку були закриті станції метро "Сенна площа" і "Технологічний інститут". Наразі закриті ще 5 станцій.

Очевидці вибуху в метро Санкт-Петербурзі розповідають про те, що бачили. Зокрема, Андрій Шуршев, який опинився в епіцентрі подій, розповів paperpaper.ru, що почув хлопок, повідомляє ТСН з посиланням на Lenta.ru.

"Я їхав з "Сінної площі" на "Техноложку". Почув хлопок, відчув сильний поштовх і запах пороху. У сусідньому вагоні згасло світло. Поїзд не зупинився, коли ми доїхали до станції і зупинилися, люди вибиралися через розбиті вікна, а співробітники метро вже витягали постраждалих", - пояснив Шуршев.

"Платформа була задимленою, люди були в шоці і в легкій паніці", - розповів очевидець.

Чоловік зауважив, що, за його відчуттями, вибухнув четвертий чи п'ятий вагон, ближче до кінця потяга.

За словами іншого очевидця подій, постраждалі готувалися до найгіршого, передає агентство ТАСС.

"У вагоні всі вже були налаштовані на смерть, якщо так можна висловитися. Після вибуху всі чекали наслідків, потім нас вивели, і люди почали допомагати один одному, виводили інших, більшість була в крові", - пояснив співрозмовник агентства.

За словами іншого свідка, він бачив загиблих на місці подій, мінімум 3-4 особи.

"В останньому вагоні навпроти перших дверей вибило люк в підлозі, запахло паленим, повалив дим", - сказала інша співрозмовниця агентства Юлія Вареєва.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Марія Показати IP 3 Квітня 2017 16:11
Найщиріші слова співчуття та скорботи,тримайтеся браття
pizdamoskalyam до Марія Показати IP 3 Квітня 2017 16:43
коментар було видалено
Фигвам до Марія Показати IP 3 Квітня 2017 18:56
Присоединяюсь.
лучанин до Марія Показати IP 3 Квітня 2017 19:09
Мої брати захищають Україну від путлєровського рузького міра. Ніколи кацапи не були мені братами. Краще бути сиротою, ні мати таку рідню.
Фигвам до лучанин Показати IP 3 Квітня 2017 20:11
коментар було видалено
злий до Марія Показати IP 3 Квітня 2017 21:28
Сумніваюсь,що твої "браття" співчували загиблим українцям на сході, або загиблим в Алеппо.Чи може вони засудили анексію Крима, війну на Донбасі, війну у Сірії ? Це зброя твоїх "братів" вбиває українців і несе горе в українські родини. Тому в мене давно закінчились співчуття до 86% расєйської біомаси
Добрый до злий Показати IP 4 Квітня 2017 01:52
Человек на 78% состоит из воды, НО в тебе все Сто Процентов этой воды. К какой биомассе ты относишься?
ggwp Показати IP 3 Квітня 2017 16:21
коментар було видалено
аяяй Показати IP 3 Квітня 2017 17:00
от зараз знову окупанти посиленно будуть гатити по наших територіях......?!
Любі свині Показати IP 3 Квітня 2017 17:42
В 2013 -му співчував....Зараз ----???
корінний лучанин до Любі свині Показати IP 3 Квітня 2017 19:12
Зараз за 4роки став твариною?Співчувають.
Людмила Показати IP 3 Квітня 2017 17:42
Щирі співчуття рідним загиблих. В Санкт-Петербурзі проживає багато і українців.
Лучанка Показати IP 3 Квітня 2017 18:23
Загинули прості люди, діти...Щирі співчуття від адекватних волянинян.
краще поспівчувайте Показати IP 3 Квітня 2017 19:11
батькам молодих українців (сьогодні в АТО 2 загиблих), а то ..... займаєтесь....
Фигвам Показати IP 3 Квітня 2017 19:16
"вибух стався під час виступу Володимира Путіна" - понятное дело, без Путина не обошлось! Он что, в том вагоне выступал? Некоторым журналистам неплохо было бы включать мозги перед тем, как что-то написать.
Патріот Показати IP 3 Квітня 2017 21:12
Щирі співчуття рідним та близьким
максим згоранець Показати IP 3 Квітня 2017 23:44
Царь ВВП и його свита забрали на себе всю охорону миста и всю полицию миста! а для простих смертних ничого не залишилось и як говориться спасайся хто и як може...
Фізрук Показати IP 4 Квітня 2017 09:51
Співчуття загиблим...Немає чому радіти, як деякі "щирі" українці...Загибли мирні люди, ні в чому не повинні,тим більше в тих смертях, що відбуваються в нас на сході...А корупція що в нас, що в Росії скоро доведе людей до скаженіння...Будемо як пси, кидатись один на одного...Можливо це і потрібно нашим корупційним владам...А не пора нам, простому люду України і Росії обєднуватись, і шукати клятих ворогів у існуючій владі?...
Анонім до Фізрук Показати IP 5 Квітня 2017 19:46
так в раSSеї боготворять путлєра і вважають українців ворогами №2 після американців.
Анонім Показати IP 5 Квітня 2017 19:48
теракти в раSSєї - результат "миролюбивой политики" путлєровсько-ФСБешної кліки
аяяй Показати IP 6 Квітня 2017 09:36
в зоні ато обстріли посилились,Росія зосередила велику армію біля нашого кордону що далі?будемо воювати браття?