Волинська облспоживспілка зловживає монопольним становищем, – АМКУ
У діях Волинської облспоживспілки, на думку антимонопольників, є ознаки зловживання монопольним становищем на ринку.
Про це інформують у прес-службі АМКУ.
Як зазначається у зверненні громадської організації Асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу «Бізнес-Волинь», Волинська облспоживспілка з початку 2019 року пропонує для підписання підприємцями, що здійснюють торговельну діяльність на Центральному ринку в місті Луцьку, нові договори оренди торговельного місця під розміщення малих архітектурних форм (павільйонів, контейнерів, кіосків), умови яких передбачають для останніх забезпечення охорони власного майна шляхом укладення договорів з охоронною фірмою, що вже охороняє майно облспоживспілки.
При цьому, у переважної більшості підприємців наявні діючі договори на охорону майна, що знаходиться на торговельних місцях, з іншим охоронним підприємством.
Зазначені дії Волинської облспоживспілки містять ознаки зловживання монопольним (домінуючим) становищем на товарному ринку послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринках.
Наразі територіальним відділенням здійснюється збір доказів. Волинську облспоживспілку буде притягнуто до відповідальності згідно із законодавством про захист економічної конкуренції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у прес-службі АМКУ.
Як зазначається у зверненні громадської організації Асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу «Бізнес-Волинь», Волинська облспоживспілка з початку 2019 року пропонує для підписання підприємцями, що здійснюють торговельну діяльність на Центральному ринку в місті Луцьку, нові договори оренди торговельного місця під розміщення малих архітектурних форм (павільйонів, контейнерів, кіосків), умови яких передбачають для останніх забезпечення охорони власного майна шляхом укладення договорів з охоронною фірмою, що вже охороняє майно облспоживспілки.
При цьому, у переважної більшості підприємців наявні діючі договори на охорону майна, що знаходиться на торговельних місцях, з іншим охоронним підприємством.
Зазначені дії Волинської облспоживспілки містять ознаки зловживання монопольним (домінуючим) становищем на товарному ринку послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринках.
Наразі територіальним відділенням здійснюється збір доказів. Волинську облспоживспілку буде притягнуто до відповідальності згідно із законодавством про захист економічної конкуренції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
valdis peish
Показати IP
7 Лютого 2019 14:44
а горгут клав на вашу думку з великоі гори
вовк до valdis peish
Показати IP
7 Лютого 2019 16:12
і правильно зробив
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.