USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

NASA запустила корабель SpaceX в космос. Відео

30 Травня 2020 22:12
Запуск корабля компанії SpaceX на Міжнародну космічну станцію (МКС) відбувся 22:22 за київським часом.

Про це йдеться в офіційному Twitter комерційної програми NASA.

Корабель доставить американських астронавтів Боба Бенкена і Дугласа Херлі на МКС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що запуск Crew Dragon знову можуть відкласти, оскільки прогноз військової бази ВПС США на мисі Канаверал дає 50% ймовірності ускладнення погодних умов під час старту.

Попередній запуск першого у світі приватного космічного корабля з астронавтами на борту було скасовано з цієї причини 27 травня.
О 22:30 SpaceX спільно з NASA успішно запустила ракету Crew Dragon до Міжнародної космічної станції.

Трансляцію у момент запуску дивились понад 4 мільйони глядачів.

Це перший успішний запуск астронавтів у космос на кораблі приватної компанії.

Запуск відбувся із космічного центру імені Кеннеді у штаті Флорида.

До запуску Crew Dragon готувалися кілька років, тому вирішили не скасовувати його через епідемію коронавірусу у США.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Можна Показати IP 31 Травня 2020 02:23
США перемагає в космосі. Гуд.
питання до Можна Показати IP 31 Травня 2020 10:06
у чому перемагає? що 9 років без рашинської ракети не могли у космос потрапити? то хто переможець у цьому, якщо вони наздоганяють?! :)))
Не можна до питання Показати IP 1 Червня 2020 13:58
Розпяла таки США останню совдеповську скрєпу раисцушки, - космонавтику. Хахаха.
Читач Показати IP 31 Травня 2020 11:03
Росіяни можуть тільки відправляти в космос, а без США самі в космосі бути не можуть. До цього часу це була спільна співпраця. Відтепер США самі запускаються і самі можуть бути в космосі.
Кулемет Показати IP 31 Травня 2020 11:58
А давайте поговоримо не про США і Росію, а про Україну. Чим можемо повихвалятись? Як наш Южмаш? Мясорубки виготовляє? Ну-ну.. продовжуйте далі радіти за США. Із країни ракето та літако будування перетворились в хутурянську країну постачальника заробітчан та сировини.
Гранатою на до Кулемет Показати IP 31 Травня 2020 12:44
Ой, як вас задів провал рашкостана в космосі. Як вам боляче від того, що США тримає першість в польотах у космос ... Ой біднятко,просто випий боярки, і вали звідси.
Кулемет до Гранатою на Показати IP 31 Травня 2020 13:10
Оооо, вже почалось..Ось результат закриття психлікарень по рекомендаціям громадянки америки Супрун
Гранатою на до Кулемет Показати IP 31 Травня 2020 14:47
А у вас бомбануло... бомбануло так бомбануло. Хоча мені вас навіть і не шкода. .