USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

«А чому не «СР*КА»?» Відомо, як Сергій Притула назвав свою партію

29 Вересня 2021 15:58
Шоумен Сергій Притула подав до Мін’юсту документи про реєстрацію своєї партії.

Про це повідомили джерела серед близьких до нього депутатів «Голосу».

Називатися партія буде просто: Партія Сергія Притули.

Водночас у соцмережах користувачі згадують відео з гумористичного шоу «Вар’яти Шоу», в якому 8 років тому майбутній політик Притула жартує, що за ним стоїть потужна політична сила, партія «СР*КА».
Чутки про створення партії підтвердив сам Сергій Притула 28 вересня у програмі на 24 каналі.

«Це очевидно буде політична партія. Поки що вона на етапі формування. Щодо неймінгу, брендингу – дайте мені трішки часу, і я обов’язково все розкажу», – заявив Притула.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Прохор Показати IP 29 Вересня 2021 16:38
Сама влучна назва для партії цього поца!
Велике будівництво Показати IP 29 Вересня 2021 16:46
партія для "технічних" політичних ігор! "Серожа молодець..! пам-пам-папам...."
Анонім Показати IP 29 Вересня 2021 18:31
Сірожу "всліпу" використовують, а він ведеться.
Так точно Показати IP 29 Вересня 2021 18:36
Влучно сказано. Який засновник -така й назва.
Цьоця Манька Показати IP 29 Вересня 2021 19:47
Нарцисизм Сірожі призвів до переродження його у маленького галицького гетьманчука з макогоном ! Достатньо проаналізувати по фотографіях інтелектуальні вирази облич його елєкторату - то професійний фізіогноміст, навіть не ознайомлюючись із тезами його програми, скаже: "Сірожа, якшо ше маєш якісь кепали в голові, то не виставляй себе на посміховисько і не ганьби батьків, бо результат твоїх захцянок вже наперед відомий ! Дехто виглядає мудрим, коли мовчить !
Дядя Мітя до Цьоця Манька Показати IP 29 Вересня 2021 21:03
У вашому монолозі "Сірожа" міняємо на "Вова", і от тоді влучання 200%. Але про Вову Поярков краще пояснює...