USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Активісти перекривають дорогу в центрі Луцька

11 Жовтня 2018 13:46
Луцькі активісти блокують рух у центрі міста, рухаючись по нерегульованому пішохідному переході в центрі Луцька, біля ЦУМу.

Акція протесту відбувається 11 жовтня біля приміщення прокуратури області.

Першочергово відома луцька активістка Оксана Марищак зазначила, що акція протесту її та однодумців - безстрокова, а її мета - зняття з посад очільників прокуратури та поліції Волині.

Окрім того, як розповіла Оксана Марищак, на акцію вони запрошували представників слідчо-оперативної групи, а також чиновників облради.

Протягом години протестувальники періодично рухатимуться переходом.

За акцією спостерігають поліцейські.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
sv Показати IP 11 Жовтня 2018 13:51
Відома луцька активістка... Кому відома? У визначених колах?
Анонім до sv Показати IP 11 Жовтня 2018 14:54
Відома активістам і тим хто має громадську позицію.
ЛЦ до sv Показати IP 11 Жовтня 2018 15:28
ну так, чули про неї пару раз)) Валянік до речі покличте туди, дві прибацані в одному місці - то завжди цікаво))
лучани Показати IP 11 Жовтня 2018 13:55
Кремлівські гроші відпрацьовують. Провокатори є пятою колоною.
Повню все!!! до лучани Показати IP 11 Жовтня 2018 15:52
Хто знає, за чиї гроші був балаган у 2013 - 2014 році коли палили та закидали бруківкою адміністративні будівлі в Луцьку, а після цього всього хаосу розвалили повністю правоохоронні органи? Де воно покращення, хто з цих активних людей поніс покарання? Одне ясно, що все це робиться не безкоштовно...
Мент Показати IP 11 Жовтня 2018 14:04
З суддів треба починати.
Активіст Показати IP 11 Жовтня 2018 14:04
Як ті атавісти вже набридли. Досить терпіти, пора їм вже в дурку на мітинги.
Лис до Активіст Показати IP 11 Жовтня 2018 14:52
В дурку потрібно диваних революціонерів таких як ви
Відповідність речі й Показати IP 11 Жовтня 2018 14:18
Шантажисти - а не активісти. Так їх треба називати.
Пенсіонер мвс Показати IP 11 Жовтня 2018 14:48
Давно пора бо такої бездіяльності і корупції в поліції ще небуло за період незалежності України....і надалі діє палкова система показників..а кришування верхніми чинами поліції та прокуратури зашкалює...
Реаліст Показати IP 11 Жовтня 2018 16:35
Факти в студію. Тоді про щось можна говорити, проти когось мітингувати. А так....... Нехай "відома активістка"чітко сформулює свої претензії до керівників поліції і прокуратури. Завтра кожен патинок буде пікети робити і щось вимагати......
Валєра нє вінават Показати IP 11 Жовтня 2018 22:13
Прокурори - безчинствують, зграйка лузерів - заробляють черговим протестом... Але ДО ЧОГО ТУТ ДЯДЯ ВАЛЄРА, який рухається собі тихенько в старенькому авто по вул. Винниченка?
GOLD Показати IP 12 Жовтня 2018 08:47
смішно було дивитись на це а шкоду нанесли як завжди людям якщо ви хочете зняти когось ідете до нього в кабінет берете за руки за ноги і в смітник все просто чого перекрли дорогу мені в результаті я спалив 2літри бензину а це 70грн а людина яку я віз запізнилася на автобус молодці а ця морда затра всерівно буде сидіти в кабінеті