USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Антивакцинатори заблокували урядовий квартал у Києві: вимагають скасувати карантин

3 Листопада 2021 10:25
У Києві з восьмої години ранку проходить марш противників обовʼязкової вакцинації. Цей мітинг організатори анонсували як «марш за права».

Близько тисячі людей зібралися біля Верховної Ради та заблокували урядовий квартал. На місці події виник конфлікт, оскільки люди заблокували рух машин. Інших сутичок не було, мітинг проходить відносно спокійно, пише Бабель.

У руках люди тримають плакати із закликом «припинити обовʼязкову вакцинацію» та «зберегти права людини», а також скандують «Скажи ні COVID-паспортам» та «Скажи ні обовʼязковій вакцинації».
Серед основних вимог скасування карантинних обмежень, заборона «примусової медицини» та дотримання прав людини.

Підтримку акції висловила колишня народна депутатка Надія Савченко, яку раніше затримали в аеропорту «Бориспіль» із підробленим COVID-сертифікатом.

Наразі через акцію протесту заблоковані:

вул. Грушевського, 5 (біля стадіону «Динамо»)

пров. Кріпосний, 30/1 (біля Будинку офіцерів)

перехрестя: вул. Московська, пров. Інженерний

перехрестя: вул. Липська, вул. Інститутська (біля готелю «Національний»)

перехрестя: вул. Інститутська, вул. Ольгінська

перехрестя: вул. Ольгінська, площа І. Франка

перехрестя: вул. Лютеранська, вул. Круглоуніверситетська

перехрестя: вул. Лютеранська, вул. Заньковецька

вул. Паркова, 35.
Нагадаємо, в Україні за останню добу, 2 листопада, виявили 23 393 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби (з них дітей – 1 406, медпрацівників – 421). Від ускладнень захворювання померли 720 пацієнтів, а напередодні – 700.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лучанин Показати IP 3 Листопада 2021 10:47
Це не антиваксери. Люди виступають за приведення у законне поле карантину, обмежень та вакцинації. Поточна реалізація карантину, перевірок сертифікатів і т.д. суперечить багатьом законам та статтям конституції.
Народ до Лучанин Показати IP 3 Листопада 2021 11:09
Так. Молодці! Респект. Вакцинація має бути добровільна і прозора. Ковід-аушвайци незаконні.
Анонім до Лучанин Показати IP 3 Листопада 2021 16:50
Це якраз і є антиваксери, що маскуються під знавців законодавства. На їх совісті смерті тих нерозумених людей, які не вакцинувались, через їх пропоганду. Але все вертається, закон карми (називай як хочеш) працює. Все буде добре.
Коля Показати IP 3 Листопада 2021 12:07
Підтримую!!! Це знущання над народом. Свободи слова немає
мммм Показати IP 3 Листопада 2021 13:19
Молодці. Добре , що в нас є такі люди.
Колям, Васям і решті Показати IP 3 Листопада 2021 13:22
Вам ,напевне, потрібно зробити екскурсію по Covid-шпиталях
555 до Колям, Васям і решті Показати IP 3 Листопада 2021 14:37
Ти поцікався статистикою смертності, розумник. Щось владі пофіг на всі інші смертельні хвороби, тільки тут "показові виступи", бо великі гроші задіяні. Подумай, якщо є чим.
Антиваксам Показати IP 3 Листопада 2021 14:36
Ніколи не вакцинуйтесь, не одягайте масок, тримайтесь якомога ближче один до одного...
Злочинну владу геть! до Антиваксам Показати IP 3 Листопада 2021 14:41
Вакцинуйся, носи три маски і спи спокійно. Тобі ж нічого не загрожує?
Rto до Злочинну владу геть! Показати IP 3 Листопада 2021 21:53
Реанімацїї забиті невакцинованими і морги... Не вакцинуйся, хай спрацює природний відбір.
Анонім Показати IP 3 Листопада 2021 16:01
добровільно примусово.але чому підписуєш що вразі чого ніхто не винен тільки ти сам? що це за умивання рук .нате коліте.але якщо зле вам стане то ми ж не винні.ви самі згодились. просто бред
Скакунам Показати IP 3 Листопада 2021 16:05
Чому за "європейські" тарифи не виходите на майдан? Чи вас все влаштовує?
Шарій Показати IP 3 Листопада 2021 17:29
Це точно не антимайдан? Персонажі схожі на маргиналів, що в Київ з Донецька завозили
Анонім Показати IP 3 Листопада 2021 23:12
Вже те стадо почало з ватою брататись, і кажуть миадіннарот, і наспассорілі.
пиняботокс до Анонім Показати IP 4 Листопада 2021 17:13
З тими антиваксами все зрозуміло, - фінансування і методички з маааацкви. Шкода наших нерозумних людей, які їх слухають, і відїзжають в реанімації та морги. Шкода людей...