USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Арестович запропонував ще одну назву Україні

18 Вересня 2021 09:25
Радник глави ОП Олексій Арестович після скандалу з перейменуванням країни в Русь-Україну запропонував як альтернативу ще одну назву.

Про це йшлося в ефірі програма Politeka, який вже встигли розтиражувати російські пропагандистські програми, передає УНІАН.

Замість Русі-України Арестович запропонував перейменувати Україну в «Об’єднані землі України». Радник Єрмака послався тут на приклади європейських країн.

«Об’єднані землі України можна було б назвати. Тут широкий простір. Ми схожі на Австрію і Німеччину, яких міряють землями. У нас теж треба міряти землями. У нас є географічно відокремлені райони, зі своїми мікрокультурами, зі своїм субетносом, зі своєю історією. І землями їх було б називати в самий раз, наприклад», – заявив Арестович.
Раніше Арестович оскандалився пропозицією перейменувати Україну в Русь-Україну: «Наше завдання – стати Руссю-Україною. І зауваж, ця назва прозвучала за останні три тижні в Києві п’ять разів у промові президента, офіційно. От якщо ми це зробимо – про решту можна не сильно турбуватися».

Крім того, від Арестовича надходила пропозиція розмежувати законодавчо поняття «руський» і «російський».

Нагадаємо, радник глави ОП Арестович раніше заявляв, що АТО – це курорт для хлопчиків, куди втікають від дружин і дітей.

Через самоізоляцію Володимира Путіна і чутки про те, що він заразився коронавірусом, Олексій Арестович вигадав новий план війни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 18 Вересня 2021 09:41
Що вони нюхають?
Вася до Анонім Показати IP 18 Вересня 2021 10:17
А що нюхають ідіоти, які таке (таких) обирають, а потім мовчки терплять і ковтають?
Хрен собачий до Вася Показати IP 18 Вересня 2021 10:45
Ідіоти які таке вибирають, нюхають гречку з цукром яку їм роздають кандидати в депутати, а ще лапшу, яку кандидати гарно вішають на вуха своїм виборцям. :)
Анонім до Хрен собачий Показати IP 18 Вересня 2021 16:50
В Дідо тре спитати, він знає.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Вересня 2021 16:52
Чим більше таких вкидів від таких от Арестовичів і іншої зелені, тим більш зрозуміло що *опа наближається. *опа наближа.ться , панове!
Ірина Показати IP 18 Вересня 2021 09:42
Може він своє кацапське погоняло змінить, ідіот
Дідо натуральний до Ірина Показати IP 18 Вересня 2021 09:48
Ваше плем'я, а тим більше слова, воно не сприймає принципово.
ВН Показати IP 18 Вересня 2021 09:43
не передруковуйте статті з Аристовичем, в голові полова!
Точно Показати IP 18 Вересня 2021 09:45
Сховайте кудись того прид....рка, і не позортеся.
Клоун №2 Показати IP 18 Вересня 2021 09:45
Люся після травички чи грибочків?
Правда Показати IP 18 Вересня 2021 10:02
Дайте йому вже оселедця,може заспокоється...
Анонім Показати IP 18 Вересня 2021 10:03
Арестовичь для этого и поставлен что бы охинею нести, зато никто не обращает внимание на Ху....ю жизнь, все обсуждают этого деб..ила и что он сказал
Всезнайко Показати IP 18 Вересня 2021 10:08
Сєпар. Пропонує федералізацію.
Лучанка Показати IP 18 Вересня 2021 10:09
Шо,обрали клоунів?Маєте!Не подавіться...
скептик Показати IP 18 Вересня 2021 10:23
нехай надіне ковпак клоуна і станцює на майдані . більше користі буде. народ хоч порозважає
Анонім Показати IP 18 Вересня 2021 10:32
Організоване злочинне угрупування - ОЗУ.
Кравчук до Ірина Показати IP 18 Вересня 2021 10:35
“Погоняло” в нього гeть нe кацапськe!Шкода бюджeтних грошeй, якими розраховуються зі всіма “радниками” Украіни
Анонім Показати IP 18 Вересня 2021 11:00
Об’єднані землі України! Скорочено (озу) організоване злочинне угрупування! Десь так ця країна і виглядає! Керуючі органи так точно!
007 Показати IP 18 Вересня 2021 11:35
Ну прямо як об'єднані арабські емірати ) космонавт спаяний
Анонім Показати IP 18 Вересня 2021 12:32
хлопець хворіє, не зважайте
Пукраїнець Люся Показати IP 18 Вересня 2021 13:03
Мрія психотерапевта.
Зе Показати IP 18 Вересня 2021 13:08
Голосував так маю не подавлюсь, а ви тут хоч подушіться в коментах , наберіть отаману щоб прийшов вас всіх спас
Нема на то ради ! Показати IP 18 Вересня 2021 13:08
Не всіх дурних війна побила !
Тітка Показати IP 18 Вересня 2021 13:14
І,хто такого придурка в зами призначив? Якщо Єрмак,то грош ціна йому. Трагедії поки що нема і не буде,якщо чим скоріш звільнить дуріка.
В . Показати IP 18 Вересня 2021 14:06
Просто парнишка курнул чегото галюциногенного
18 Показати IP 18 Вересня 2021 17:23
Це все відволікаючі маневри, то назву державі змінити, то латиницю ввести, щоб народ мав що обговорювати, а насправді ж треба зробити так, щоб питання подорожчання газу, проблеми з його постачанням та ряд інших важливих питань відійшли на задній план. А ще цікаво ,що думають на даний час ті,які вважали що керувати країною, то як телевізор включити і виключити.
Ррр до 18 Показати IP 19 Вересня 2021 09:58