USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Без чоловіка і в черзі на житло: що відомо про заступницю керівника відділу ГУНП Волині, спійману на хабарях

28 Квітня 2020 13:59
Поліцейська, спіймана на хабарях, працює у відділі з режиму секретності та технічного захисту інформації Головного управління Національної поліції у Волинській області. Жінка не має власної нерухомості чи авто. Її річний дохід, однак, сягає понад 270 тисяч гривень.

Нагадаємо, 27 квітня стало відомо, що заступницю керівника одного з відділів Головного управління Національної поліції у Волинській області викрили на хабарях.

Жінка за грошову винагороду обіцяла зацікавленим особам вирішити питання щодо закриття кримінального провадження, його перекваліфікації, повернення вилученого або арештованого майна.

Її затримали після одержання чергової частини хабаря в розмірі 700 доларів США. Раніше оперативники задокументували отримання зловмисницею першої частини хабаря в розмірі 500 доларів. Загалом вона вимагала 1500 доларів за повернення вилученого в ході кримінального провадження автомобіля.

Поліцейській повідомлено про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, хабарниця – заступниця керівника відділу з режиму секретності та технічного захисту інформації Головного управління Національної поліції у Волинській області Світлана Ярмошук.

Згідно з даними декларації, поліціянтка разом із сином проживає в Луцьку, має із 2019 року право користування на квартиру та кімнату. Квартира належить громадянину Олександру Прозоровському, а кімната є власністю Луцького національного технічного університету.

Ярмошук Світлана стала у чергу на отримання безкоштовної квартири. Про це йдеться в рішенні виконавчого комітету Луцької міської ради «Про квартирний облік громадян» від 06.11.2019.

Кермує поліцейська автівкою КІА CEE'D 2009 року випуску. Право користування на машину Світлана Ярмошук отримала у жовтні минулого року. Власницею автомобіля є громадянка Катерина Дордюк.
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Річний дохід за 2019 рік Світлани Ярмошук сягнув 273 433 гривні:

- 198 529 гривень – зарплата у ГУНП у Волинській області;

- 2534 гривні – соціальна допомога від Луцького клінічного пологового будинку;

- 16 340 гривень – соціальна допомога від департаменту соціальної політики міськради;

- 1235 гривень – бонуси від банківських вкладень;

- 6295 гривень – страхові виплати;

- 48 500 гривень – дохід від відчуження рухомого майна.

Відомостей про наявність грошових активів поліціянтка не вказала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
читач Показати IP 28 Квітня 2020 14:10
Сіротка значіт...
ага Показати IP 28 Квітня 2020 14:44
Бідна як церковна миша!що до порядності-то зрозуміло з того ,що власного нема нічого,навіть пальто! все позичене! і звісно мати -одиначка! так можна отримувати допомогу ще й на дитину
Анонім Показати IP 28 Квітня 2020 15:06
Вам ще потрібно зазначити, що в 2019 році її поставили в Луцьку у чергу для отримання безкоштовного житла. Хтось таки добре пхає цю пані і з кар"єрою і з житлм.
Анонім до Анонім Показати IP 29 Квітня 2020 23:36
Хтось таки добре пхає цю пані. І в ЦЮ пані також пхає ТЕ, що "озабочене" має.У нас зараз працює 80%мінтів продажних, 10%поліцмінтів( гібриди,щось середне між совістю та зарплатою, колеблющіхся), 10 %-поліціянтів, та й ті що новітня поліція в дорожному русі.Не зробимо висновків за прикладом Грузії-ця наволоч 80% переточить країну як шашлі липу. Станемо ГАНДУРАСОМ (гірше Гондураса) Перегляньте розслідування "СТОПКОРу" про вінницького єнерала пполіції Педоса-зрозумієте. Це повний-ЗВІЗДЕЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
За Зеленського Показати IP 28 Квітня 2020 16:23
То злодійка! Але виховує дитину. Стройна. Молода. Понять і прастіть.
До читач, ага, аноні Показати IP 28 Квітня 2020 17:26
К*нчені диванні коментатори. Дурному ясно, що вона не спроможна була це питання вирішити за гроші. Три варіанти розвитку. Гроші мала передати дійсно слідчому який уповноважений прийняти рішення, другий банально хотіла розвести лохів, третій варіант підставили, тобто провокація. Схиляюсь до першого. Тоді виникає питання чому не задокументували весь ланцюжок.
реаліст Показати IP 28 Квітня 2020 18:28
ПОДУМАТЬ ТОЛЬКО !!! -Такой маленький а уже -ЖИГУЛИ!!!
Такер Показати IP 29 Квітня 2020 08:21
Стояти в черзі не значить отримати житло. Сумніваюсь, що вона його коли небудь отримала б.
Роман Показати IP 29 Квітня 2020 09:24
Знайшли кого ловити,мати-одиночка,теж мені знайшли корупціонерку
Капіталіст до Роман Показати IP 30 Квітня 2020 13:04
Я також так думаю. Хабар в 1500 дол один раз в місяць можна собі дозволити. А і ще хай житло держава дасть. Ну і власні збереження держ посадовцям вже не модно декларувати. А ну і крім зазначеного що дитину виховує, можна ще інвалідність оформити- як не як додатковий прибуток буде.
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2020 09:46
Дістало це вже все,тут чесно працюєш,не порушуєш законів,платиш вчасно податки і дохід ледве дотягує до ста тисяч за рік,плюс виховуєш дитину,а якісь шкури продажні на хабарях і при владі заробляють в рази більше,де ж та справедливість?
ппц до Лучанин Показати IP 29 Квітня 2020 12:02
немає , то фантастика ))
Шкура до Лучанин Показати IP 29 Квітня 2020 20:40
Справедливості нема, як і в тебе розуму.
Робота до Лучанин Показати IP 29 Квітня 2020 23:13
Важко зказати роботодавцю за 8000 ні? Навчіться цінувати вашу працю, хоча це не виправдує її дії!
Анонім Показати IP 29 Квітня 2020 23:14
А чого її поганяло "весло"? Вже давно і добре гребе?