USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00

Безгольова поразка «Волині»

21 Квітня 2013 15:48
Сімферопольська «Таврія» у 25 турі чемпіонату України з футболу у Прем’єр лізі у домашніх стінах обіграла луцьку «Волинь» з рахунком – 3:0. Гра відбулася 21-ого квітня.

На 10-й хвилині першого тайму сімферопольці відкрили рахунок. Гаджиєв обіграв на фланзі Насонова, прострілив у центр штрафної і Гуменюк на випереджені був перший, ніж Сімінін і голкіпер Старцев.

А через 10 хвилин Таврія могла подвоювати рахунок. Шиндер прорвався лівим флангом, втік від захисників, але простріл на Гаджиєва був дещо не точний, хоча, якщо б трішки нижче, було б дуже небезпечно.

Мали свій шанс і волиняни. Савич розпочав перспектинву атаку, Лопес пройшов швидко правим флангом. Віддав бразилець пас на одинадцять метрів і Пилипчук низом пробив, але по центру. Голкіпер кримчан не без проблем перевів м’яч на кутовий.

А наприкінці тайму волиняни отримали другий у свої ворота. Назаренко розібрався перед штрафним гостей і вивів віч-на-віч Гаджиєва зі Старцевим. Кіпер лучан не зміг зашкодити сімферопольцю подвоїти рахунок.

У другому таймі гра у ще більш спокійне русло. Волиняни хоч і намагалися атакувати, але майже всі їх атакуючі дії захлиналися. За 15 хвилин другої сорокоп’ятихвилинки найнебезпечніший момент біля воріт «Таврії» створив Лопес, який метрів з 35-ти, наважився на удар і м’яч мало не потрапив у ворота, пролетівши у кількох сантиметрах над поперечкою.

У середині тайм і знову бив Рамон, тепер з лінії карного майданчика, але значно вище. А ближче до закінчення матчу Лопес обіграв захисника кримчан, підлаштував собі м’яч і пробив, але на місці був Кахріман.

До кінця гри волиняни посили наступальні дії. І небезпечно з флангу чи то бив, чи пробивав Сімінін і голкіпер сімферопольців не без проблем перевів шкіряного на кутовий.

А за 5 хвилин до кінця поєдинку чудовий момент змарнував Овонікоко. Форвард «хрестоносців» вийшов віч-на-віч з голкіпером «Таврії» і не зміг переграти Даміра. Натомість «Таврія» забила третій гол на 92-й хвилині упіймавши «Волинь» на контратаці. Шиндер реалізував вихід один в один зі Старцевим.

У підсумку гра так і закінчилася з рахунком -. «Волинь» мала моменти, але забивати знову немає кому. Проблему, яку поки що Демяненко ніяк не може вирішити.