USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля Луцька викрали авто Audi Q7. Крадіїв зафіксували камери

2 Січня 2022 11:21
У селі Тарасове, що поблизу Луцька, ввечері 1 січня викрали автомобіль Audi Q7. Власники просять допомогти розшукати авто.

Заклик про допомогу у пошуку оприлюднила у Фейсбуці Софія Трубайло.

Як пише дівчина, о 18.30 з двору було викрадено автомобіль марки «Audi Q7» чорного кольору, з державним номерним знаком АС8080СЕ.

Прикмети: автомобіль американець, квадратні передні і задні номерні знаки, задні поворотники червоного кольору, в автомобіля ззаду був встановлений фаркоп.
Востаннє авто бачили в районі лісу Боголюби-Забороль.

Згодом стало відомо, що автівку вдалося знайти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Ого Показати IP 2 Січня 2022 11:27
Та в них був оригінальний ключ це угон під страхівкку)
джем Показати IP 2 Січня 2022 11:34
Багаті теж плачуть.
Крук до джем Показати IP 2 Січня 2022 14:12
Ага. Радуйся,що в тебе нічого нема
юрій миколайович Показати IP 2 Січня 2022 11:37
Профі
Олексій Показати IP 2 Січня 2022 11:49
Всім вживити чіпи, щоб у таких випадках як цей, поліція знала через супутник хто вкрав. А без чіпа ні купити, ні продати. Замість банківських карт і всіх документів. Альтернативного варіанту немає.
дідо Показати IP 2 Січня 2022 11:57
шукайте в тих хто продав битка з США....
Анонім Показати IP 2 Січня 2022 13:34
Ввести сімкарти по паспортам,за допомогою оператора,поліція знайде всіх,хто був в цьому районі.
В. Показати IP 2 Січня 2022 13:46
До аноним.а если телефон оставил дома???
Лучанин Показати IP 2 Січня 2022 15:11
Люди, де у вас стількі ненависті береться? Людина заробояє більше ніж середньостатистичний Лучанин, але і не ролс в нього вкрала за пів ляма$. Мою машину літом вскрили і намагались викрасти, так справу навіть не завели. Дякую працівникам поліції які прикривають такіх спритників.
Олексій Показати IP 2 Січня 2022 15:36
В мене вкрали машину, знайшов я її сам, повідомив поліцію, машину забрали на штрафмайданчик, є рішення суду віддати автомобіль власнику однак вже місяць поліція не виконає рішення суду. Видно наша поліція стоїть вище ніж суд?
Джек Показати IP 2 Січня 2022 17:57
Машина коштує 12-15тис,де багаті? На будь-якому сто могли зчитати ключ.Наша супер поліція маючи відео і фото,можуть знайти її за годину.тим більше маючи морди їхні і камери по всьому місту
Михайло Показати IP 2 Січня 2022 19:05
Влада наша винна що таке відбувається
Микола до Михайло Показати IP 4 Січня 2022 22:23
Яка влада?! По всьому світі крадуть авто.
Вєра Показати IP 2 Січня 2022 20:55
90-ті незабаром за горами!!! Вибрали поприколу,дай маємо(((
Вас Показати IP 3 Січня 2022 00:09
)))
Лучанин Показати IP 3 Січня 2022 00:10
Поліція це зараз малолєтки, вибачайте. Їм просто впадало засучити рукави і напрягатись. Хлопчики і дівчатка ходять на роботку, на тому все. Стикався не раз. Сам все вирішиш - то ще з ними треба домовлятися по кожному крокові. Немає МВС для людей, є для галочки або коли подзвонять "зверху"...
Волиняка Показати IP 3 Січня 2022 09:04
Це якісь довбні конкретні,так на камерах засвітитися)))
Андрій. Показати IP 3 Січня 2022 15:02
А в Діда логіка тверда!
Юрій Показати IP 3 Січня 2022 18:32
Чесно, не жалко. Чесною працею не заробиш на таке авто. Вкрав той і в його вкрали!!! Заслужив значить
Роблю в Польщі до Юрій Показати IP 4 Січня 2022 19:15
Такі гроші за півтора року легесенько заробляються на стройці в Польщі.