Білоруські ЗМІ: окремі колони окупантів виїжджають в бік Росії
Білоруські опозиційні журналісти помітили, що російські окупаційні війська проводять ротацію на територію Білорусі, зокрема деякі колони техніки виїхали в бік Росії.
Про це інформує Беларускі Гаюн.
Очевидці передали журналістам свідчення, що окремі колони техніки рухаються в бік Смоленська, Москви та Брянської області.
Деякі колони помітили у Вітебській області поблизу Орші й Толочина, які рухались у бік кордону з РФ.
Читати ще: Один із пілотів групи гелікоптерів РФ втік і полетів у бік України
Водночас продовжується переміщення колон російської техніки в населені пункти в Гомельській області, поблизу кордону з Україною. Білоруські журналісти вважають, що про цілковитий вивід окупаційних військ РФ говорити не можна. Скоріше за все, відбувається ротація підрозділів, виведених з території України.
Переважно у складі колон помічали вантажівки Урал «Торнадо-У», бензовози, БТР і бронеавтомобілі «Тигр», автобуси «ПАЗ». Окремо журналісти зауважили, що за маршрутом Осиповичі-Мінськ помітили колону, що складалась винятково з бензовозів.
Продовжують рухатися колони з бойовою технікою російських військ. З Мозиря до Лельчиці виїхали три самохідних артилерійських установки 2С1 «Гвоздика». Також із Мозиря до Калинковичів виїхали 11 БТРів.
На воєнних аеродромах у Білорусі продовжувалась льотна активність. Найбільш висока активність зафіксована на льотовищі в Мачулищах: 45 гелікоптерів та 5 літаків. 42 гелікоптери вилетіли в бік льотовища в Сещі в Брянській області. По два транспортні літаки Іл-76 вилетіли в Псков та Брянськ.
На кількох залізничних станціях у Гомельській області помітили завантаження військової техніки росіян, зокрема в Гомелі, Єльську, Хойниках, Зябровка, а також на станції в Мінському районі.
Окремо журналісти зауважили, що в Хойники залізницею доставили нову військову техніку, зокрема 14 БМД-4М, 10 БТР-МД «Ракушка», 2 БТР-ЗД «Скрежет», БТР-Д, САУ «Нона-С», 2 БТР-82А, ТОС-1А «Солнцепёк» і ТЗМ до неї. Залізничну станцію патрулюють військові Білорусі.
У Мозирі підрозділи російських окупаційних військ дислокуються на території кількох підприємств, зокрема на спиртогорілчаному заводу, а аткож на закритй території «Мозирсільмашу».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує Беларускі Гаюн.
Очевидці передали журналістам свідчення, що окремі колони техніки рухаються в бік Смоленська, Москви та Брянської області.
Деякі колони помітили у Вітебській області поблизу Орші й Толочина, які рухались у бік кордону з РФ.
Читати ще: Один із пілотів групи гелікоптерів РФ втік і полетів у бік України
Водночас продовжується переміщення колон російської техніки в населені пункти в Гомельській області, поблизу кордону з Україною. Білоруські журналісти вважають, що про цілковитий вивід окупаційних військ РФ говорити не можна. Скоріше за все, відбувається ротація підрозділів, виведених з території України.
Переважно у складі колон помічали вантажівки Урал «Торнадо-У», бензовози, БТР і бронеавтомобілі «Тигр», автобуси «ПАЗ». Окремо журналісти зауважили, що за маршрутом Осиповичі-Мінськ помітили колону, що складалась винятково з бензовозів.
Продовжують рухатися колони з бойовою технікою російських військ. З Мозиря до Лельчиці виїхали три самохідних артилерійських установки 2С1 «Гвоздика». Також із Мозиря до Калинковичів виїхали 11 БТРів.
На воєнних аеродромах у Білорусі продовжувалась льотна активність. Найбільш висока активність зафіксована на льотовищі в Мачулищах: 45 гелікоптерів та 5 літаків. 42 гелікоптери вилетіли в бік льотовища в Сещі в Брянській області. По два транспортні літаки Іл-76 вилетіли в Псков та Брянськ.
На кількох залізничних станціях у Гомельській області помітили завантаження військової техніки росіян, зокрема в Гомелі, Єльську, Хойниках, Зябровка, а також на станції в Мінському районі.
Окремо журналісти зауважили, що в Хойники залізницею доставили нову військову техніку, зокрема 14 БМД-4М, 10 БТР-МД «Ракушка», 2 БТР-ЗД «Скрежет», БТР-Д, САУ «Нона-С», 2 БТР-82А, ТОС-1А «Солнцепёк» і ТЗМ до неї. Залізничну станцію патрулюють військові Білорусі.
У Мозирі підрозділи російських окупаційних військ дислокуються на території кількох підприємств, зокрема на спиртогорілчаному заводу, а аткож на закритй території «Мозирсільмашу».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
Сьогодні 22:49
Сьогодні 22:49
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.