USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Бойовики обстріляли Станицю Луганську. Снаряд потрапив у дитсадок, є поранені

17 Лютого 2022 10:51
Російські бойовики на Луганщині у четвер, 17 лютого, приблизно о 09:00 розпочали обстріл Станиці Луганської. Окупанти пробили стіну у дитячому садку, три виховательки отримали контузію.

Цю інформацію «Бабелю» підтвердив керівник Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Альберт Зінченко.

За словами Зінченка, обстріл розпочався приблизно о 9 ранку та тривав близько сорока хвилин. Наразі місцеві чекають на повідомлення про початок тиші.

Постраждалих доправили до лікарні, вони перебувають у шоковому стані. Серед дітей поранених та травмованих немає, бо снаряд влучив у музичну залу, де не було занять.
На місці події працюють фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Також сказано, що пошкодження отримала і комунальна інфраструктура – половина населеного пункту залишилася без електроживлення.

Читати ще: У Білорусі військові перекинули понтонний міст через Прип'ять біля кордону з Україною, – ЗМІ

Військовослужбовці операції Об'єднаних сил оперативно евакуювали мирних жителів в укриття.
Як повідомляли, міністерство оборони Росії 15 лютого оголосило про початок відведення військ у місця постійної дислокації через наближення закінчення навчань. Нібито почали відводити війська Південного і Західного військових округів.

За даними розвідок України та країн Заходу, біля українських кордонів сконцентровано понад 130 тисяч військових Росії та тисячі одиниць техніки. Президент США Джо Байден 15 лютого у своєму зверненні говорив про 150 тисяч військових.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Козак Показати IP 17 Лютого 2022 11:05
Орки беснуються
Гнилий ботокс до Козак Показати IP 18 Лютого 2022 10:19
У ботоферми нова методичка,-ВСЕ ЩО НЕ СТАЄТЬСЯ В ЗОНІ АТО, ВСЕ ВИНА ЧИ ПРОВОКАЦІЯ УКРАЇНИ, АЗОВУ, ПРАВОГО СЕКТОРУ І Т.Д. Як завжди тупо, передбачувано, в стилі запорєбрєкових лаптів.
В . Показати IP 17 Лютого 2022 11:33
Ворошиловские стрелки!!!мать их
Анонім Показати IP 17 Лютого 2022 12:02
Тільки руйнують,розуму багато не треба.Цікаво чи вони хоч дерево в житті посадили,чи отак родились,щоб за гроші знищити все
Пильний Показати IP 17 Лютого 2022 12:40
А в путьки знову скажуть, що то нато і бандерівці? Так вони відвели танки? Тільки зміцнювати озброєння і посилюватися. Орки розуміють тільки силу
Скептик Показати IP 17 Лютого 2022 14:18
А що робили правосєки в садочку? Тік-ток знімали?
123 до Скептик Показати IP 17 Лютого 2022 15:18
Правосєкі? Ти даун?
Твій нік 321 до 123 Показати IP 17 Лютого 2022 16:30
Значить дітки шмаляли і отвєтку получили?
123 до Твій нік 321 Показати IP 17 Лютого 2022 19:21
Реальний даун. Прізвище не Кононович?
Анонім до 123 Показати IP 18 Лютого 2022 10:16
Він самий, онанови з упаряним братіком. Тільки ніки міняють, дідо-клава-євробидло-к.лучанин ... пригорає в під*уйловників.
Анонім до Скептик Показати IP 17 Лютого 2022 15:56
До чого тут правосєки? Можливо правильнішим буде запитати, А ЩО РОБЛЯТЬ російські СНАРЯДИ В ПРИМІЩЕННІ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ І В БУДИНКАХ ЦИВІЛЬНИХ ГРОМАДЯН?
Анонім Показати IP 17 Лютого 2022 15:58
Спасают рускагаварящих,розвалюючи садочки і школи
DD Показати IP 17 Лютого 2022 19:04
Where is the rocket?
Всезнайко Показати IP 17 Лютого 2022 19:59
Схоже на провокацію з боку України. Як під таким кутом попав снаряд. Де вибух? Стрельнули самі болванкою в притул для сенсації.
Анонім до Всезнайко Показати IP 18 Лютого 2022 10:13
Ай лугандон ти й тупий, просто пнх.