USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Через 13 км машина стала, - лучанин нарікає на ДП з WOG

11 Січня 2018 20:07
На неякісне дизпаливо, яке він залив у своє авто, нарікає лучанин. Каже, був на свята без автомобіля, оскільки після заправки, проїхавши десяток кілометрів, машина просто зупинилася. Про це написав у групі АвтоАндони Луцька написав Олександр Злотко‎.

"Перед НР заправив звичайне ДП, через 12-13 км машина стала, після діагностик та недешевого ремонту, який був внаслідок НЕЯКІСНОГО НАФТОПРОДУКТУ (через що я був на свята без авто) вже все ок. Я звертався тричі на гарячу лінію, на що компанія WOG, відреагувала, як в дитячому садочку: «нам дуже прикро, що так сталося, це дуже не приємно, наш регіональний менеджер зателефонує вам, ми не винні». ГАНЬБА!!!!! Був вашим клієнтом більше 7 років", - йдеться у дописі чоловіка.

Каже, прикро, що така мегакомпанія не змогла визнати свою вину та «полюбовно» вирішити ситуацію.

"Передаю привіт АЗС WOG! Нарешті в мене з’явився час, щоб закинути фото та застерігти водіїв від заправки на цих АЗС", - пише лучанин і додає фото.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Німкеня Показати IP 11 Січня 2018 20:22
Добродій не смішіть людей, написати через три тижні)))) а по друге якщо ви часто їздите автомобілем то заправте один раз повний бак і доливайте собі по 200 грн, а ви залили на 200 порожній бак звідки піднявся бруд і попав вивашу паливну систему. Я після такої статті на місці ВОГ подала до суду, ЗА НАКЛЕП, ВИГРАЛА СУД , ПІСЛЯ ТОГО ЗАПРПВИЛА ВАШ АВТО ВОДОЮ В ЗАВЕЛА, ДЛЯ ЧОГО ВАИ АВТО ЯК ВИ ЙОГО НЕ ВМВЄТЕ ЕКСПЛУАТУВАТИ!!!!!!
Німкені до Німкеня Показати IP 11 Січня 2018 21:13
Ви бачу такий спец по автомобілях))), і не в курсі що на ходу паливо збовтується в баку, то яка різниця скільки його там?
Ахванасій до Німкеня Показати IP 11 Січня 2018 21:19
Писати спочатку без помилок навчись, бо такі мудрі поради від неосвіченої людини дивно сприймаються.
Лучанка до Німкеня Показати IP 11 Січня 2018 21:30
А чого по 200 ??? Я щоразу на 1000 заправляю і все. Для чого по 200 гратися?
Микола до Лучанка Показати IP 11 Січня 2018 22:25
Яка різниця по скільки заправлятись?!?!! якщо шмурдяком заправляють! Залив би більше, то гірші проблеми мав би!
saa до Німкеня Показати IP 12 Січня 2018 01:39
німкеня - дизельний мотор не бензиновий - якщо у баку був нуль - ви хоть цистерну заливайте - дизель не заведеться... :) Тільки через після повного видалення повітря з паливногої системи через СТО. Ви явно профанка в дизельних моторах.
бандерівець Показати IP 11 Січня 2018 20:31
та сама пісня була перед Новим роком на їхній заправці на конякіна...
987 до бандерівець Показати IP 11 Січня 2018 23:18
Нічого дивного немає, в 2013 році в Затурцях Локачинського району заправився похожою бадягою, тоді в резервуар попали грунтові води і соляра була як молоко, про те тоді всі витрати взяло на себе АЗС та вибачились. Те що даний бренд за..бав це факт ціни гонять захмарні, а паливо фуфло, наприклад на 95 навіть бензопила не працює... Ціни для народу...
Лучанин Показати IP 11 Січня 2018 22:10
https://www.drive2.ru/l/2559170/ Мій випадок.
віктор Показати IP 11 Січня 2018 22:33
і все рівно на вог і окко дизель в тисячу раз кращий за ті бодяги що на всяких укрпетролях і інших заправках. на своєму досвіді перевірено. в мене мотор новий дизель, то все що крім вог і окко як заливав для експерименту, то машина ревла, коптіла і не було тяги. а на вог і окко їде як реактивна. крім того, мій друг проводив аналізи, бо працює в відповідній інстанції, то казав що в луцьку дизель номер 1 на вог біля там таму. а в когог старіший дизельний мотор, то туди без різниці що лити, мотору все одно. але якщо берегти форсунки і всю паливну систему, то краще вог, окко.
saa до віктор Показати IP 12 Січня 2018 01:43
А-ха-ха... Заправся дизелем енерджі на ANP - ніякої різниці. Тоді для чого платити більше за дизель WOG чи ОККО, що є дизелем ANP з присадками?
Ірина Показати IP 11 Січня 2018 22:37
Тому ця солярка найдорожча,бо вона натуральна з м'якоттю...
Ірина до Німкеня Показати IP 11 Січня 2018 22:42
Що ж в тебе в голові робиться???Заправся. Це не єдиний такий випадок на WOG.
БМВ Показати IP 11 Січня 2018 22:43
Зате ціна прийнятна,......
Ірина до Віктор Показати IP 11 Січня 2018 23:27
Брехун твій друг. Вони всі беруть з однієї бочки,тільки WOG i OKKO добавляють присадки.