USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Через хамство луцького готельєра Пащенка користувачі обвалюють рейтинг його закладу Patio di Fiori

16 Лютого 2022 14:02
Через зневажливу поведінку луцького готельєра Володимира Пащенка під час реаліті-шоу «Нового каналу» «Ревізори на порозі», користувачі зі всієї країни обвалюють рейтинг його закладу Patio di Fiorі у Google.

Особливо вразила поведінка та пихатість бізнесмена саме лучан, які звинувачують його в тому, що, мовляв, осоромив місто і підірвав його туристичну привабливість. Утім від мешканців Луцька не відстають й користувачі з інших локацій.

До слова, переглянути рейтинг та залишити власний відгук можна за посиланням.

Читати ще: «Осоромив Луцьк на всю Україну». Реакція лучан на участь готельєра Пащенка у відомому шоу

Поряд із найнижчими балами за всіма критеріями сервісу красуються несхвальні коментарі.

«Гарна обкладинка – погана начинка, а власник – зарозумілий хам», «Це дно!», «Закривайте свою конюшню!» – обурюються користувачі.

Окрім критики через скандал у шоу, люди діляться власним досвідом перебування у цьому готелі.
Нагадаємо, Володимир Пащенко взяв участь у прем’єрі реаліті-шоу «Нового каналу» «Ревізори на порозі», в якому змагаються готельєри країни, утім не виграв, а зганьбився. Згідно з правилами участі герої реаліті відвідали готелі одне одного, аби визначити, чий найкращий. Голосувати потрібно грошима, а виграш віддають тому, хто отримав суму, максимально наближену до вартості проживання в готелі. У результаті виграш дістався власникам хостелу Tarnopil із Тернополя, яких, до слова, луцький бізнесмен образив найбільше.

Повне відео випуску можна переглянути за посиланням.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
маркетолог Показати IP 16 Лютого 2022 13:02
дана стаття - реклама "ГОТЕЛЮ" від бога, мабуть варто продавати бізнес P.S. замість того щоб на всю країну засвітитись то обіс.....лись
Лучани до маркетолог Показати IP 18 Лютого 2022 23:16
ВОВА, ти ГЕНІЙ піару!Тобі посталять постамент в центрі Луцька,біля якого мріятимуть зібиратися,щоб фортило, всі повії і підарасти світу!Ти наш жириновський!Про тебе мови більше ніж про кого!Подивуй,потіш нас знову!
Анонім Показати IP 16 Лютого 2022 13:05
FBI - female body inspector... nice...
Ольга до Анонім Показати IP 16 Лютого 2022 14:28
Дебелий хлопчик тільки вміє що гратися з пісюном і в машинки, до чого це фбр на ньому і на автівках куплених у США? Куди поліція дивиться, що по місту їздять авто з маркуванням спецслужб США? Чекають поки ФБР офіційно запитає в мерії що це за цирк? Клоун та й годі!
Світоч Правди до Анонім Показати IP 21 Лютого 2022 06:38
Фуууу!,Іото воно ото таке те ФБР?
турист Показати IP 16 Лютого 2022 13:29
Так масштабно обісратись і обісрати місто може тільки таке хамидло, як пащенко. Після такої ганьби можна добровільно подавитись сирою картоплиною. Ганьба хамам!!! Лучани і гості, обходьте такі "заклади" десятою дорогою. Краще переночувати в копиці сіна чи в корівнику, і прохарчуватись картоплиною в "мундирах", ніж в такого готельєра (ГАНДОНлєра).
Aleksej Показати IP 16 Лютого 2022 14:03
Що можна очікувати від такого недоробленого пащенка, який може бути персонал, коли там люди змінюються чуть-лі не кожний квартал, воно неплатить вчасно заробітної плати, шукае як накласти штраф, ви відкрийте work ua, там завжди шукають людей, дурня який прийде і відпрацює за дарма, мае це чудо ще пару електрокарів, надае послуги як TAXI, немаючі жодної на це ліцензії, там взагалі діти після школи працюють.
Aleks Показати IP 16 Лютого 2022 14:07
Я думаю цей мудак читае, що про нього пишуть люди, і хай задумаються як на схилі літ обісрався, хотя воно живе в своему світі FBI
Іван до Aleks Показати IP 16 Лютого 2022 14:39
Він читає, ворушачи губами. Малограмотний. Бабло добре рахує - і пальця не слинить. Мудіще.
Скажу Показати IP 16 Лютого 2022 14:41
Неодноразово зупинялася у готелі. Персонал завжди привітний. Номери дуже гарні та чисті. Співвідношення ціна / якість супер. Шкода, що знецінили заклад через поведінку власника.
Сутенер до Скажу Показати IP 16 Лютого 2022 16:37
А чого ти там "неодноразово зупинялася"
Скажу до Сутенер Показати IP 17 Лютого 2022 02:48
Бо можу собі це дозволити. Та була необхідність так як не місцева.
Сутенер до Скажу Показати IP 17 Лютого 2022 19:14
І не місцеву пресу читаєш? гарна спроба. По чому послуги?
Скажу до Сутенер Показати IP 17 Лютого 2022 20:28
Вище я висловила свою думку стосовно закладу. А Ви шановний, мало чим відрізняєтеся від власника: такий же хамовитий та бидлякуватий. Всього найкращого!
Сутенер до Скажу Показати IP 18 Лютого 2022 11:45
Я про вартість номерів питав. Хоча насправді, я тобі не вірю
Хлібне видовище Показати IP 16 Лютого 2022 15:06
Тв не дивлюсь, вирішив переглянути передачу - типове театральне комерційне шоу для людей з низьким інтелектом.
Лесь до Хлібне видовище Показати IP 17 Лютого 2022 04:42
То точно. І ще момент. В передачі гостей НЕСПОДІВАНО виганяють серед ночі. Вони тут же їдуть в Черкаси. Приїхавши, господарі телефонують до помічниці Паща, чому їх немає. Але чому вони мали бути, якщо це було НЕзаплановано?
Наше дєло правоє Показати IP 16 Лютого 2022 15:47
Вован, сакраментальне питання : а за шо воював на барикадах ? Позиції чотко промальовані, пора діставати з куфра червону куфайку !
Товариство Показати IP 16 Лютого 2022 16:05
Може і театрально комерційне, цей гамнюк пащенко- парашнік і по життю г.вно людина, і я не дивуюсь що воно так себе повело, полізло на ТВ шоу, щоб пропіарити себе, тільки сили не розрахував.
Lutsk Показати IP 16 Лютого 2022 16:42
Tse PRYDUROK!!! не рекламуйте його
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2022 17:01
Не переборщуйте, ніякого відношення до паплюження міста Пащенко не має - завелика честь. Показав себе з найгіршої сторони. Злодії, бандити, вбивці, хабарники - ви ж не кажете, що вони сплюндрували честь міста.
Зоофіл Показати IP 16 Лютого 2022 17:16
А мені шкода що мавпочку з роботи вигнали, а їй подобалось. Де вона тепер знайде роботу?
Копрофаг до Зоофіл Показати IP 16 Лютого 2022 21:07
норм шоу зашло, каєф
Микола з Перемоги Показати IP 16 Лютого 2022 17:24
Ото пресують ! ! !
Місцева Показати IP 16 Лютого 2022 20:22
Подивилася шоу на ТВ, прочитала статті.. Ну блін так опозорити Луцьк!... Слів немає, чесно. І через одного такого хама-козла думатимуть, що Луцьк дно...
4.3 Показати IP 16 Лютого 2022 21:06
Рейтинг ні на один пук не збили, слабо голосують лучани.
Ірина до 4.3 Показати IP 17 Лютого 2022 09:08
Де потрібно голосувати?
12-й канал Показати IP 17 Лютого 2022 08:59
Пащенко - це суцільний негатив. Рідко так буває, що бог нічого позитивного не дає людині. Шматок л*йна.
Сергій Показати IP 17 Лютого 2022 13:06
Всі негативні відгуки за останні кілька днів вже потерли. Залишилось за два десятки за останню добу. Абсолютно впевнений, що і ці потруть. Пащенко, звісно, хамло і неадекват, але цей стадний інстинкт наших людей мене веселить. )))
адекватний Показати IP 17 Лютого 2022 14:53
А при чім тут "стадний інстинкт"? На городі бузина, а в Києві дядько? Навіщо ляпати, як сорока з лози? Темін означає інстинкт самозбереження людей і тварин перед небезпекою.
Рома до адекватний Показати IP 17 Лютого 2022 19:17
Пробачте його, він не зовсім грамотний.
Ірина Показати IP 17 Лютого 2022 16:00
З волиньпосту за 10 000 грн. інформаційну статтю прибрали, все продається.
ІТ до Ірина Показати IP 18 Лютого 2022 09:41
На ВН за такі гроші навіть адмінку відкривати не будуть. Плюс наскільки мені відомо авторка теж знає собі ціну і за таку смішну суму навіть пальчиком не поворухне =)
Степан Говорущак Показати IP 18 Лютого 2022 06:06
Патіо був заклад на 4 з мінусом, а тепер можна газетку вже не підстеляти. Пацан впав.