USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

«Осоромив Луцьк на всю Україну»: реакція лучан на участь готельєра Пащенка у відомому шоу

15 Лютого 2022 13:43
Луцький готельєр Володимир Пащенко, власник готельно-ресторанного комплексу Patio di Fiori, взяв участь у прем’єрі реаліті-шоу «Нового каналу» «Ревізори на порозі», в якому змагаються готельєри країни, утім не виграв, а зганьбився.

Програму показали ввечері 14 лютого.

Згідно із правилами участі, герої реаліті відвідали готелі одне одного, аби визначити, чий найкращий. Голосувати потрібно грошима, а виграш віддають тому, хто отримав суму, максимально наближену до вартості проживання в готелі.

Конкурентами готельно-ресторанного комплексу Patio di Fiori були хостел Tarnopil із Тернополя та рекреаційний комплекс Selena Family Resort на березі Дніпра поблизу Черкас.
Ще не доїхавши до першої локації, Володимир Пащенко та його помічниця Анастасія гучно заявили, що готові «вивести на чисту воду і розбити вщент» конкурентів.

«Перше, що зробили наші гості, – це оглянули нас з ніг до голови, подивилися, як ми одягнені. Це було досить відчутно. Ну але то їхній вибір. Саме так вони вирішили нас зустріти», – із посмішкою розповіла про враження від першої зустрічі з лучанами помічниця власника тернопільського хостелу Марія.

Перші враження від досить затишного хостелу Володимир Пащенко одразу почав висловлювати лайкою.

Читати ще: Як «розвести» державу: досвід Володимира Пащенка

«Це ж просто «шиндець»! Це треш, просто треш, така жирнюча-жирнюча ср...ка. Я думав перехреститись і вже тікати», – емоційно висловився про конкурентів лучанин.

Зайшовши у кімнату, він брудно вилаявся і вже російською мовою виголосив:

«Я не буду тут жить, пошли они в ж...пу. Я что, себя не уважаю? Это ж нары, а мне на нары еще рано». І вже українською додав: «Їду в Луцьк, у Луцьку і на вокзалі краще».
Зрозумівши, що емоційна напруга зростає, тернополяни спробували дещо згладити ситуацію та запросили пару конкурентів з Луцька на вечерю. Аби розважити гостей, підійшли до ситуації дещо з гумором, запропонувавши ігри з елементами садо-мазо, звичайно, у жартівливій формі.

Утім Володимир Пащенко гумору не оцінив. Потім вони з помічницею відмовилися провести ніч у хостелі, сказавши, що їдуть на зустріч. На сніданок також не прибули, більше того, поїхали до Луцька по-англійськи, не попрощавшись із гостинними господарями.

Другою локацією, яку інспектували, був готель Patio di Fiori в Луцьку.
По приїзду гостей власник Володимир Пащенко одразу почав їх інспектувати на «профпридатність», пропонуючи вгадати, яке вино у келиху та які саме устриці їм подали.

Потрапивши до номера, черкащани зауважили пухові подушки, які неприпустимі у готелях, оскільки серед клієнтів можуть бути алергіки, а також знайшли недопалок та бруд під ліжком.

Читати ще: Борги, обман та кумівство: на «12 каналі» розповіли про методи керування Пащенка

Під час вечері Пащенко посварився з тернополянами, але натомість «покарав» усіх гостей, не подавши їм сніданку та неочікувано виставивши на вулицю посеред ночі.

Більше того, після скандалу Володимир Пащенко та його помічниця не приїхали інспектувати готель Selena поблизу Черкас.

У результаті перемогла пара Тарас та Марія з Тернополя.
Своєю чергою, така поведінка ресторатора не залишила байдужими лучан і підірвала соцмережі:
Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 59
Павло де Штори Показати IP 15 Лютого 2022 09:56
Як у воду дивився, ніколи там не був.
Соломон Маркович до Павло де Штори Показати IP 15 Лютого 2022 23:31
Люди добрі,схаменіться!Це ж ШОУ!Сценарій написано ,ролі роздано,лохів розведено,"бички "підкинуто, лемків зарозумілих опущено,гроші зароблено (особливо тими ,хто успішно зіграв свою роль)!Аз древнього Лучеська корону і коцюбою не стягнеш.Плював він з високої кручі на таких гостей,що матюжаться по-кацапськи.
Сара Абрамовна до Соломон Маркович Показати IP 16 Лютого 2022 14:36
ой шо Ві такоє гаварітє, Соломон Марковіч, какая карона, у Луцка нікагда нє било нікакой карони
Луцьк до Соломон Маркович Показати IP 16 Лютого 2022 14:37
Ви справді вважаєте, що Володимиру Пащенко дали роль ху*ла? Тільки ху*ло буде грати роль ху*ла.
Мисько Показати IP 15 Лютого 2022 10:07
Смачно описано))) Я знав, що Пащекай гниленький, а тут показав своє нутро на всю івановську
Ана Показати IP 15 Лютого 2022 10:18
Б.дло ,воно і в Африці б.дло!! Село необтесане
Правдоруб Показати IP 15 Лютого 2022 10:19
Може міській владі пора прикрити цей "готель" щоб не знецінювати здобутки міста?
волинянин Показати IP 15 Лютого 2022 10:31
да він просто хітрови*обаний бик.
Lutsk до волинянин Показати IP 15 Лютого 2022 14:45
а мерченко 7\23 його дорогенький кум, обоє рабоє, пройдисвіти
Андрій Показати IP 15 Лютого 2022 10:46
Кілька днів, тому відпочивали в їхньому SPA, теж несподобалося, оплатили зва 4 год, сауна і хамам включили тільки по приходу, чекали 30хв поки прогріється, і біля джакузі був присутній грибок.
Анонім Показати IP 15 Лютого 2022 10:57
Ну то шо? Може скинемось по пару гривень на сратіо де бомжорі?
Kika Показати IP 15 Лютого 2022 11:10
Назва перекладаэться як квiткова терасса а по вигляду то повне лайно , да i власник ч.о…. Хай нах…закриваэться…
Петро Показати IP 15 Лютого 2022 11:38
Цей Пащенко зганьбив не свій готель, а Луцьк. Пане Мер розберіться, для чого таке робити. Маленька шавка зганьбила місто.
Микола Показати IP 15 Лютого 2022 11:43
Це колишній сутенер який був у розшуку.
Lutsk до Микола Показати IP 15 Лютого 2022 14:47
там і зараз те саме, було там тих помічниць... маргарита одна чого нарозповідала....
777 Показати IP 15 Лютого 2022 12:13
Опозорив Волинь на всю Україну! Треба негайно закрити його псевдо готель!
Луцьк Показати IP 15 Лютого 2022 12:22
Дуже шкода, що у цьому реаліті-шоу взяв участь готельєр Володимир Пащенко! Кардинально змінилась думка про цю людину. Осоромити своєю НЕАДЕКВАТНОЮ поведінкою не тільки себе і свій заклад але ще й все місто на всю країну - ознака психічно хворої людини, яка не усвідомлює реальності та де він знаходиться і що робить! У Луцьку дуже багато закладів, де прекрасна атмосфера, адекватні власники і доброзичливий персонал! Чому і де телеканал знайшов саме у Луцьку цього неадеквата незрозуміло ........
Kika Показати IP 15 Лютого 2022 13:08
Я подивився цю передачу i був просто у шоцi ….. сутенер Володя…. Хай iдуть в сра-ку зi своiм гвотелем….
Олександр Показати IP 15 Лютого 2022 13:17
Цей Пашенко ще той афер, виписав собі клюшку Анастасію, з Херсона, яка нічого нерозуміе в управлінні бізнесом, понти в цього поца дуже великі, під час революції гідності воно бігало по Луцьку в червоній шапці, не пройшло, де е нахаляву піарнутись, цей клоун- тут як тут, сором
Анонім до Олександр Показати IP 15 Лютого 2022 15:10
куртці. у червоній куртці
Лучанин Показати IP 15 Лютого 2022 13:30
Шкода адміністраторку, поробила 6 місяців. Може і злітала з Пащенком на недільну за бугор, або хочаб встигла з тим секс-тренером разок в його постійно заброньованому номері побувати. Бо кадри там міняються регулярно і бажано щоб чим помолодші були.
Пащ до Лучанин Показати IP 16 Лютого 2022 00:16
Ви меня не хотите поцелувать????
санітар Показати IP 15 Лютого 2022 13:35
Пащенко і елементарна культура - це абсолютно протилежні речі. Це дикун без освіти (заочно вчився 12 років на дурфаці (фізична культура), пройдисвіт, дрібязкова людина, горлохват. Тому вести мову тут про якусь порядність і честь - що плювати в небілену стіну. А хто зайде в цей його хвалений-перехвалений (ним самим), готель-ресторан, той себе не поважає. За смаком страв це автозаводська їдальня 70-х років, тільки виделки не алюмінієві.
Lutsk до санітар Показати IP 15 Лютого 2022 14:52
ну там дехто з корупціонерів збирається, в номерах є приховані камери, прошмадо...к збирають зі всієї україни по оголошенню, пару місяців і дупенштурхен, і завіз нового м,яса
Оля до санітар Показати IP 15 Лютого 2022 21:57
А звідки капітал взяв?
адвокат Показати IP 15 Лютого 2022 13:43
не розумію коментаторів.Він осоромив виключно себе.Чим він осоромив Луцьк?
Kika до адвокат Показати IP 15 Лютого 2022 14:22
Он представитель готельного бизнеса города Луцка и по нему будут судить и других готелье!!! Просто позор и хамство….
адвокат до Kika Показати IP 15 Лютого 2022 19:31
ви реально вважаєте,що через цього клоуна репутація міста знищена?Назавжди?Тобто нема Києва через Кличка і кожного іншого українського міста,через якогось одного власного місцевого клоуна?
Kika до адвокат Показати IP 15 Лютого 2022 22:16
Репутация не уничтожена но подпорчена, т.к. речь шла про один из лучший спа и ресорт с теннисными кортами в городе Луцке. И если там такой бардак и хамство то что уже говорить про другие отели города нижнего уровня…???? Кличко известен своей неординарной харизмой и немного тупостью но он не хам и не быдло пантовитое, хотя денег у него побольше чем у этого Пазинского ….
Гест Показати IP 15 Лютого 2022 15:05
Це реальний сором і жах!!!
Гена Показати IP 15 Лютого 2022 15:45
Жесть ,закрити цю забігаловку !!! Взагалі не знаю хто туди ходитьь?? Позорисько старе подивися на себе в дзеркало!
Аля Показати IP 15 Лютого 2022 17:50
Провинциал)))
Євросоюз Показати IP 15 Лютого 2022 18:09
Людина він гів.......а, але активіст на все горло. Чмо, одним словом.
лінивець Показати IP 15 Лютого 2022 18:19
Допоможіть найти ту серію-пошуковець нічого не видає
Може ти сліпець? до лінивець Показати IP 15 Лютого 2022 20:41
Слово "посилання" яке є останнім у першому абзаці цієї новини бачиш?
Микола Показати IP 15 Лютого 2022 19:00
Володя сутенер і альфонс. По життю справжній нікчема. Крапка!
Андерсон Показати IP 15 Лютого 2022 19:26
А чого репетувати?!Знаходити в неті цю шарагу і створюєте їй рейтинг
111 Показати IP 15 Лютого 2022 21:57
Чучало, яке опозорило сибе і наше місто.
Анонім Показати IP 15 Лютого 2022 22:01
Ще власники Срібних Лелек далеко не втікли
Анонім до Анонім Показати IP 16 Лютого 2022 00:03
А що з ними не так?
Вік Показати IP 15 Лютого 2022 22:04
Та після цього туди ніхто не поїде.Сам себе втопив
Анонім Показати IP 15 Лютого 2022 22:30
Які устриці, яке вино? Вони ж не за зірку Мішлена борються. Та й для початку самому варто етикет вивчити.
Зайка Показати IP 16 Лютого 2022 00:21
Це просто б*дло, яка живе за рахунок жінки в якої є брокера контора Тріада
Анонім Показати IP 16 Лютого 2022 06:54
Той Пащенко ще те бидлоття. Зп не платить, відношення до підлеглих вкрай погане, якщо це можна назвати відношенням. Дівок в номери тягає, а його жінка робити вигляд, що все добре. Але бидло і є бидло і тепер свою бидлючість показало усім (((( Закрити той гадючник!!!!!!!
Граф Монте Лищенськи Показати IP 16 Лютого 2022 08:20
Коли тобі за 50 і твій маленький друг ‚ кульгає‘ складно бути в щасті, а коли він ще маленький - тим паче. Краще б він був приземленим, їздив на тролейбусі і чекав автобуса на зупинці. Людина з достатком ніколи не буде так говорити і чинити. Відверто - жалість і печаль прийшла в моє серце, але кожен нікчема має шанс на ‚ оздоровлення‘, тому пане Пащенко і Вам того бажаємо . Амінь
Рв Показати IP 16 Лютого 2022 08:30
Знаю цього пустозвона особисто та від знайомих, колись цей альфонс керував 12 каналом, так от самодур гоноровий, але людей на гроші обманював де тільки міг, при тому, що робив це чужими руками, тобто підговорював таких от помічниць, щоб вони вигадували приводи не виплачувати робітникам обіцяне. Про любов до пасій чув багато. Патіо де фіорі для працівників це місце, де 90% вас обмануть на гроші, і ще й не відпустять одразу, скажуть попрацювати 2-4 тижні, бо не виплатять, потім заставлять чекати місяцями розрахунку, бо бухгалтер не приїхала, будуть тягнути ваше терпіння і нерви. Дехто міг би сказати, що телешоу постановка, але то просто животатий баламут не втримав свою суть.
Нейтрал Показати IP 16 Лютого 2022 08:41
Якби сюди долучилися всі кому він відмовив у зарплаті,звільнив по своїй пихатості,тримав працівників в бомжатних умовах,надавав послуги в тридорого і неякісно...чат лусьнув би.То я б на його місці найняв психолога і пройшов курс реабілітації.Більше 30років живу у Луцьку але стільки брудного про одного підприємця ще не чув ніколи.І мабуть ненародиться більше таке чудо.
зомбоящик Показати IP 16 Лютого 2022 09:08
какие люди - такие и тв-программы)
777 Показати IP 16 Лютого 2022 10:22
Хто б цьому "патріоту" пояснив, що на території України, на якій розміщено його ресторан, чинним є правило - ліворуч прапор України, праворуч - іншої держави.
янеробот Показати IP 16 Лютого 2022 11:51
поступив як справжній полішук, волиняка і бандерівець... про нас і так недобра слава, так цей кінь ще додав...
Анонім Показати IP 16 Лютого 2022 15:40
Та тому Пащенку ворон лякати в полі! Що він з себе возомнив,пуп землі! Л*йно як ззовні ,так і всередині!!
Anna Показати IP 16 Лютого 2022 16:02
Панове Ресторатори та Готельєри! Зустрічайте пащенка в своїх закладах як він своїх гостей!
Anna Показати IP 16 Лютого 2022 16:51
Шановні Ресторатори та Готельєри! Зустрічайте в своїх закладах пащенка так як він зустрічає своїх гостей!
Анонім Показати IP 16 Лютого 2022 21:02
Ця гнида з Черкас!
Ап Показати IP 16 Лютого 2022 21:43
пащенко твоя корона з Гівна!
Ап Показати IP 16 Лютого 2022 22:10
пащенко тиж орендуєш квартири подобово в Києві подобово значно гірші за хостел! Найдешевші!
Правда нікому не цік Показати IP 16 Лютого 2022 23:46
Статья написана для дискредитації цього закладу на замову конкурентів і все.
Ап Показати IP 16 Лютого 2022 23:53
пащенко ти зганьбив Луцьк! ….
Lutsk Показати IP 18 Лютого 2022 13:58
Цей ПРИДУРОК реально ставиться до простих людей як до скотини! Тому якщо Лучани поважають своїх жителів, то не ходіть в цей Позорний заклад, де принизили багато людей!!!