USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

Через відсутність щеплень на Волині відсторонили від роботи 845 освітян

12 Листопада 2021 16:49
Станом на 11 листопада через відсутність щеплень проти COVID-19 на Волині відсторонили від роботи 845 працівників освіти.

Про це під час брифінгу у Волинській ОДА в телефонному режимі повідомила заступниця начальника управління освіти Тетяна Соломіна.

«Враховуючи всі заклади освіти області, а це і школи, і дитячі садочки, і виші, від роботи досі відсторонені 845 працівників галузі. Із них 490 – працівники шкіл» - повідомили на брифінгу.

Загалом станом на 11 листопада 2021 року кількість відсторонених від роботи працівників освіти на Волині дещо зменшилась і частина із них повернулися до виконання обов’язків.

Нагадаємо, відразу з переходом області до червоної зони епідеміологічної небезпеки на Волині від роботи відсторонили 390 працівників освіти.

Також повідомляли про те, що Міністерство охорони здоров'я розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 17:09
Хто буде вчити дітей?Це ви так свою країну розвиваєте,майбутнє???
Адвокат до Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 18:34
А для чого Європі розумні українці???? На збирання трускавок і таких досить.....
Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 17:32
Від того нічого не залежить. Всі учні закінчать школу. Колись на другий рік залишали в тому ж класі. Тепер фсі вумні.
Чого Показати IP 12 Листопада 2021 17:43
Чого вчепилися до тих шкіл? Зараз червона зона, лікарні заповнені, всюди де можна обмежити контакти людей їх треба обмежити, то якого біса наприклад центр зайнятості працює в звичайному режимі, коли спокійно можна перевести в онлайн? Школи ж перевели.Хто що від цього втратить?а люди, які зараз не мають роботи, а отже і не мають за що лікуватись, будуть більш убезпечені, уникаючи непотрібних контактів. Крім обов’язкових відвідин де треба відмічатись, продовжують зганяти людей на ті дурнуваті семінари, де нічого нового і розумного не розказують, крім загальної ініормації ,що й так всім відома. Але наслідок перебування на протязі години багатьох людей у закритому приміщенні, якщо там хоч один хтось буле з Дельтою -ляжуть всі. Ніхто до речі при вході не перевіряє ні сертифікатів ні температури.
Лучанка Показати IP 12 Листопада 2021 18:10
З настанням карантину задаюсь питанням - чому в школах дітей на перервах не відпускають на вулицю , а приміщення не провітрюють???Це ж 6 годин сотні дітей в закритому приміщенні. Навпаки - придумати ігри на перервах рухливі...Ну так - перевзуватися треба, Відмініть це перезування, старші класи все одно не перезуваються... Ми ніде не дінемося від вірусів- так давайте навчимося з ними жити самостійно , а не вакцинуватися...
Скептик до Лучанка Показати IP 13 Листопада 2021 07:40
Правильно. І туалети позакривати. Нехай вдома ходять
Киця Показати IP 12 Листопада 2021 23:07
А ви в Цнапі були ?
Скептик Показати IP 13 Листопада 2021 07:42
Зайве підтвердження шизоїдності дзеленьків